Královo Pole – Hranice 27:21 (kon.) | Nové Veselí – Lovosice 27:28 (kon.) | Zubří – Kopřivnice 32:29 (kon.)
Jičín – Dukla 25:32 (kon.)
HC ROBE Zubří
32:29 (14:10)
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 20.11.2021, 18:00Chance Extraliga mužů • 11. kolo
    60
    Zápas nám z úniku uzavírá svou trefou do pravého horního rohu Zdeněk Čadra. (32:29)
    60
    Benítez ještě upravuje skóre, to už však mnoho nezmění. (32:28)
    59
    Přesný Ondřej Mika a je to o pět, domácí tým dnes vyhraje. (32:27)
    58
    Lukáš Mořkovský ale dává další gól, hosté se navíc vzápětí dopouštějí technické chyby a přicházejí o míč. (31:27)
    58
    Ještě ale přece jen rozhodnuto není, rozdíl mezi oběma týmy se totiž zmenšil na tři branky. (30:27)
    57
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (30:26)
    57
    O vítězi utkání už asi není pochyb. Miroslav Jurka se nyní navíc trefil v oslabení. (30:25)
    56
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus). (30:24)

56
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (29:24)
    54
    Už se konečně hraje. Za hosty se trefil Pavel Musálek. (29:24)

54
    Červená karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
    Červená karta pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner). (29:23)

54
    Velká potyčka se nyní strhla prakticky mezi celými oběma týmy a do uklidnění emocí se nyní musela zapojit i pořadatelská služba. Nevídané! (29:23)

54
    Červená karta pro tým HC ROBE Zubří (Miroslav Pšenica). (29:23)
    53
    Domácí jsou i nadále téměř neomylní a nedávají svému soupeři šanci k tomu, aby se jakýmkoliv způsobem mohl dostat na dostřel. To nyní potvrdil i Ondřej Mika. (29:23)
    53
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus). (28:23)
    53
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský). (28:22)
    52
    Rozdíl mezi oběma týmy je skoro stále stejný. Nyní snížil Zima. (27:22)
    51
    Bohdan Mizera pokračuje ve svém výkonu z druhé půle a z větší dálky se trefuje přesně do levého dolního rohu. (27:21)
    51
    Velmi rychle však přichází gól i na druhé straně. Postaral se o něj Hanus. (26:21)
    50
    Krásnou akci domácích v oslabení zakončil zpracováním i střelou ve výskoku Lukáš Mořkovský. (26:20)
    49
    Zdeněk Čadra ze sedmi metrů ani v tomto případě nezaváhal. (25:20)

49
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Havran). (25:19)
    48
    Lukáš Mořkovský si skvěle vyskočil nad svého strážce a tvrdou střelou k levé tyči nedal brankáři moc šancí na zákrok. (25:19)
    47
    Úplně polevit však domácí hráči ještě nemůžou. Viděli jsme, co se stalo s náskokem jejich soupeřů v první půli. Nyní se prosadil Čadra. (24:19)
    46
    Bohdan Mizera nechce nic ponechat náhodě a střelou o zem přidává svůj čtvrtý gól ve druhém poločase. (24:18)
    46
    Po dvou gólech Marka Bukovského nedlouho po sobě tu máme snížení vedení na pětibrankový rozdíl. Stále je to však poměrně hodně. (23:18)
    45
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (23:17)
    44
    A navíc je tu další domácí gól z úniku, o který se postaral Tomáš Mičkal. (23:16)
    43
    Třetí domácí gól v řadě a další trefa Miroslava Jurky znamená, že vidíme největší vedení Zubří v zápase. Už je to o šest branek. (22:16)
    43
    Další domácí trefu obstaral Tomáš Mičkal a Zubří tak opět vede už o pět branek. (21:16)
    42
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka). (20:16)
    41
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez). (19:16)
    40
    Dobrý druhý poločas hraje Bogdan Mizera, který se v něm brankově prosadil už potřetí. (19:15)
    40
    Góly začaly padat i ve druhém poločase. Po Mořkovském se vzápětí prosadil znovu Hanus a rozdíl je tak opět tříbrankový. (18:15)
    40
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský). (18:14)
    39
    Nyní ovšem přišel druhý gól hostů za sebou. Z rychlého protiútoku se trefil Jan Hanus. (17:14)
    38
    Martin Střelec naznačuje, že se jeho tým rozhodně nevzdává, Zatím však nic nenasvědčuje tomu, že bychom měli být svědky nějakého velkého obratu ve skóre. (17:13)
    38
    Po dalším gólu Bohdana Mizery se Zubří dostává do zatím největšího náskoku v zápasu. (17:12)
    36
    Zatím to však nevypadá tak, že by hostujícímu týmu mělo začít dařit dostávat se více na dostřel. Ondřej Mika totiž také přesný. (16:12)
    36
    V úvodu druhého poločasu je to od hostů lepší než v závěru toho předchozího. Nyní se trefil Jan Hanus. (15:12)
    35
    Na opačné straně hřiště odpovídá podobným způsobem Bohdan Mizera, který vrací svému týmu gól o čtyři branky. (15:11)
    34
    Edwin Brito Benítez nám otevírá střelecký účet druhého poločasu přesnou střelou do horního rohu brány. (14:11)

31
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel). (14:10)
    30
    Do dosud největšího vedení v zápase dostává svůj tým Tomáš Mičkal. (14:10)
    29
    Ze sedmi metrů na druhé straně nezaváhal ani Lukáš Mořkovský a rozdíl mezi oběma týmy tak zůstává nadále stejný. (13:10)
    28
    Ano, Zděnek Čadra totiž vymetl levý horní roh. (12:10)

26
    Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Matěj Havran). (12:9)
    25
    Další Jurkův protiútok a další domácí gól. Zubří už vede o tři zásahy. (12:9)
    24
    Kopřivnice je ve velkém útlumu. Po chybné přihrávce se do úniku vydal Mirek Jurka, který jej proměnil střelou o zem mezi nohy. (11:9)
    23
    Zubří čtvrtým gólem po sobě obrací vývoj utkání a vede. Prosadil se Matěj Havran. (10:9)
    23
    David Mazurek naopak na druhé straně nezaváhal a skóre je tak po delší době srovnané. (9:9)
    21
    Lukáš Mořkovský proměňuje první sedmimetrový hod svého týmu a je to opět o jednu branku. (8:9)
    20
    Ondřej Mika snižuje na rozdíl dvou gólů, Zubří však i nadále tahá za kratší konec provazu. (7:9)
    19
    A to nám dvěma góly po sobě ukazují i hosté, Ten druhý vstřelil z brejku Jan Gřes. (6:9)
    19
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez). (6:8)
    18
    Střelci se nám pomalu začínají rozstřelovat. Teď se trefil Lukáš Mořkovský. (6:7)
    18
    Hosté však nechtějí připustit to, aby se jejich soupeř dostal na vyrovnaný výsledek. Nyní se prosadil Zdeněk Čadra. (5:7)
    17
    Zubří se začíná pomalu přibližovat a je to opět jenom o gól. Matěj Havran si naskočil na pozici pravé spojky a trefil se na vzdálenější tyč. (5:6)
    16
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský). (4:6)
    15
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský). (3:6)

13
    Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (3:5)
    12
    Kopřivnice je v posledních chvílích aktivnější a více na míči. I díky tomu si dalším gólem Brita vytvořila vedení o dvě branky. (3:5)
    10
    Kopřivnice oslabení zvládla skvěle a zakončí jej dokonce v plusu. Čtvrtý gól svého týmu vstřelil Edwin Benítez Brito. (3:4)
    9
    Miroslav Jurka na druhé straně palubovky bleskově odpovídá. (3:3)
    9
    Pěkný signál hostujícího týmu. Jan Gřeš se vznesl nad blok a trefil se přesně do levého dolního rohu. (2:3)

8
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík). (2:2)
    7
    Moc gólů jsme během úvodních minut neviděli, teď ale jeden přišel. Martin Střelec nám skóre pět srovnal. (2:2)
    6
    A další gól stejného domácího házenkáře. David Mazurek obrací skóre utkání. (2:1)

6
    Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík). (2:1)
    5
    Domácí tým poměrně rychle odpovídá zásluhou Davida Mazurka. (1:1)
    4
    Pvnrí gól přišel až ze sedmimetrového hodu. Střelou do pravého dolního rohu se trefil Zděnek Čadra. (0:1)