Brest – Lens 4:0 (kon.) | Angers – Lorient 1:0 (kon.) | Méty – Bordeaux 3:3 (kon.)
Štrasburk – Remeš 1:1 (kon.) | Troyes – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Clermont Foot – Nice 1:2 (kon.)
Lyon – Marseille 0:0 (nedohr.)
ESTAC Troyes
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 21.11.2021, 15:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

AS Saint-Étienne vyhrává tento zápas těsně 1:0, krásnou ránou se trefil Miguel Ángel Trauco. Další branku jsme neviděli, a tak body bere hostující celek. (16:53:55)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:8. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:11.

90+4

90+2
    Žlutou kartu dostává Etienne Green (AS Saint-Étienne). Hostujíc brankář nechtěl rozehrávat, za což vidí kartu.

90+2
    V poklidném tempu se dohrává zápas, sledujeme nepříliš divácky atraktivní fotbal.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90+1
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Zaydou Youssouf, přichází El Hadji Dieye.

90
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Assane Dioussé.

88
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Yoann Touzghar, přichází Dylan Chambost.

86
    Fotbalisté Troyes pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, snaží se hrát důrazně, ale zatím čekají na nějakou obrovskou příležitost.

85
    Domácí měli nyní možnost rohového kopu. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

83
    Troyes se dopustilo útočného faulu, hrát tak budou hosté na své obranné polovině.

82
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase.

81
    Sudí ve spolupráci s VARem řešil situaci, zda nebudou domácí kopat penaltu, ale sudí nechává hru plynout. Vše v pořádku.

81
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Adil Aouchiche, přichází Lucas Douath.

80
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Aimen Moueffek.

78
    Renaud Ripart to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit. Rána byla zblokovaná.

76
    Volný kop pro domácí celek. Rána to byla dobrá, ale míč končí vedle.

75
    Žlutou kartu dostává Mickael Nade (AS Saint-Étienne).

Jan Prošek

Branky: 60. Trauco

Karty:   22. Salmier (TRY) – 36. Aouchiche (SET), 48. Youssouf (SET), 75. Nade (SET), 90+2. Green (SET)

ESTAC Troyes: Gallon – Rami, Giraudon, Salmier – Kaboré (68. Rodrigues), Kouamé, Chavalerin (69. Tardieu), Biancone – Touzghar (88. Chambost), Dingomé (69. Suk Hjun-Čun), Ripart.
    Náhradníci: Moulin – Domingues, El Hajjam, Chambost, Y. Koné, Palmer-Brown, Rodrigues, Suk Hjun-Čun, Tardieu.

AS Saint-Étienne: Green – Maçon, Nade, Kolodziejczak, Trauco – Nordin, Boudebouz (90. Dioussé), Youssouf (90+1. Dieye), Aouchiche (81. Douath) – Krasso (62. Chazrí), Hamouma (80. Moueffek).
    Náhradníci: Bajic – Dioussé, Douath, Chazrí, Moueffek, Ramírez, M. Saban, Sissoko, Dieye.