Los baráže o MS ve fotbale 2022 | (kon.) |
TK Českého florbalu k MS mužů a žen | (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | (zruš.) |
Kvalifikace HS142, Ruka | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, klasicky, Ruka | Vítěz: M. Dahlqvistová (SWE) a A. Terentěv (RUS) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 5 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - Sprinty mužů a žen, klasicky, Ruka
Vítěz: M. Dahlqvistová (SWE) a A. Terentěv (RUS)
Adam Kodet
Výsledky finále mužů
1. Alexander Terentěv (RUS) 2:31,90
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1,18
3. Erik Valnes (NOR) +2,13
4. Richard Jouve (FRA) +3,01
5. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +4,72
6. Joni Mäki (FIN) +8,53
Výsledky finále žen
1. Maja Dahlqvistová (SWE) 3:01,81
2. Johanna Hagströmová (SWE) +1,77
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +2,02
4. Johanna Matintalová (FIN) +3,21
5. Katri Lylynperäová (FIN) +3,74
6. Frida Karlssonová (SWE) +3,97
Startovní listina 5. čtvrtfinále mužů
1. Marcus Grate (SWE)
2. Ben Ogden (USA)
3. Ristomatti Hakola (FIN)
4. Anton Persson (SWE)
5. Luke Jager (USA)
6. Federico Pellegrino (ITA)
Startovní listina 4. čtvrtfinále mužů
1. James Clinton Schoonmaker (USA)
2. Joni Mäki (FIN)
3. Lucas Chanavat (FRA)
4. Niilo Moilanen (FIN)
5. Gustaf Berglund (SWE)
6. Verneri Suhonen (FIN)
Startovní listina 3. čtvrtfinále mužů
1. Alexander Terentěv (RUS)
2. Lauri Vuorinen (FIN)
3. Olof Jonsson (SWE)
4. Jovian Hediger (SUI)
5. Håvard Solås Taugbøl (NOR)
6. Johan Häggström (SWE)
Startovní listina 2. čtvrtfinále mužů
1. Richard Jouve (FRA)
2. Pål Golberg (NOR)
3. Aleksander Bolšunov (RUS)
4. Sergej Ustjugov (RUS)
5. Aron Aakre Rysstad (NOR)
6. Gleb Retivych (RUS)
Startovní listina 1. čtvrtfinále mužů
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Erik Valnes (NOR)
3. Luděk Šeller (CZE)
4. Juuso Haarala (FIN)
5. Lauri Mannila (FIN)
6. Ivan Jakimuškin (RUS)
Startovní listina 5. čtvrtfinále žen
1. Jessie Digginsová (USA)
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
3. Katri Lylynperäová (FIN)
4. Mathilde Myhrvoldová (NOR)
5. Frida Karlssonová (SWE)
6. Caterina Ganzová (ITA)
Startovní listina 4. čtvrtfinále žen
1. Johanna Matintalová (FIN)
2. Rosie Brennanová (USA)
3. Laura Gimmlerová (GER)
4. Julija Stupaková (RUS)
5. Anne Kyllönenová (FIN)
6. Louise Lindströmová (SWE)
Startovní listina 3. čtvrtfinále žen
1. Johanna Hagströmová (SWE)
2. Anna Svendsenová (NOR)
3. Jasmi Joensuuová (FIN)
4. Eva Urevcová (SLO)
5. Lotta Udnes Wengová (NOR)
6. Tatjana Sorinová (RUS)
Startovní listina 2. čtvrtfinále žen
1. Maja Dahlqvistová (SWE)
2. Anna Dyviková (SWE)
3. Julia Kernová (USA)
4. Anamarija Lampičová (SLO)
5. Katharina Hennigová (GER)
6. Anastasia Falejevová (RUS)
Startovní listina 1. čtvrtfinále žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
2. Natalja Něprjajevová (RUS)
3. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
4. Nadine Fähndrichová (SUI)
5. Maaret Pajunojaová (FIN)
6. Tereza Beranová (CZE)
1. Alexander Terentěv (RUS) 2:31,90
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1,18
3. Erik Valnes (NOR) +2,13
4. Richard Jouve (FRA) +3,01
5. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +4,72
6. Joni Mäki (FIN) +8,53
Výsledky finále žen
1. Maja Dahlqvistová (SWE) 3:01,81
2. Johanna Hagströmová (SWE) +1,77
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +2,02
4. Johanna Matintalová (FIN) +3,21
5. Katri Lylynperäová (FIN) +3,74
6. Frida Karlssonová (SWE) +3,97
Startovní listina 5. čtvrtfinále mužů
1. Marcus Grate (SWE)
2. Ben Ogden (USA)
3. Ristomatti Hakola (FIN)
4. Anton Persson (SWE)
5. Luke Jager (USA)
6. Federico Pellegrino (ITA)
Startovní listina 4. čtvrtfinále mužů
1. James Clinton Schoonmaker (USA)
2. Joni Mäki (FIN)
3. Lucas Chanavat (FRA)
4. Niilo Moilanen (FIN)
5. Gustaf Berglund (SWE)
6. Verneri Suhonen (FIN)
Startovní listina 3. čtvrtfinále mužů
1. Alexander Terentěv (RUS)
2. Lauri Vuorinen (FIN)
3. Olof Jonsson (SWE)
4. Jovian Hediger (SUI)
5. Håvard Solås Taugbøl (NOR)
6. Johan Häggström (SWE)
Startovní listina 2. čtvrtfinále mužů
1. Richard Jouve (FRA)
2. Pål Golberg (NOR)
3. Aleksander Bolšunov (RUS)
4. Sergej Ustjugov (RUS)
5. Aron Aakre Rysstad (NOR)
6. Gleb Retivych (RUS)
Startovní listina 1. čtvrtfinále mužů
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Erik Valnes (NOR)
3. Luděk Šeller (CZE)
4. Juuso Haarala (FIN)
5. Lauri Mannila (FIN)
6. Ivan Jakimuškin (RUS)
Startovní listina 5. čtvrtfinále žen
1. Jessie Digginsová (USA)
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
3. Katri Lylynperäová (FIN)
4. Mathilde Myhrvoldová (NOR)
5. Frida Karlssonová (SWE)
6. Caterina Ganzová (ITA)
Startovní listina 4. čtvrtfinále žen
1. Johanna Matintalová (FIN)
2. Rosie Brennanová (USA)
3. Laura Gimmlerová (GER)
4. Julija Stupaková (RUS)
5. Anne Kyllönenová (FIN)
6. Louise Lindströmová (SWE)
Startovní listina 3. čtvrtfinále žen
1. Johanna Hagströmová (SWE)
2. Anna Svendsenová (NOR)
3. Jasmi Joensuuová (FIN)
4. Eva Urevcová (SLO)
5. Lotta Udnes Wengová (NOR)
6. Tatjana Sorinová (RUS)
Startovní listina 2. čtvrtfinále žen
1. Maja Dahlqvistová (SWE)
2. Anna Dyviková (SWE)
3. Julia Kernová (USA)
4. Anamarija Lampičová (SLO)
5. Katharina Hennigová (GER)
6. Anastasia Falejevová (RUS)
Startovní listina 1. čtvrtfinále žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
2. Natalja Něprjajevová (RUS)
3. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
4. Nadine Fähndrichová (SUI)
5. Maaret Pajunojaová (FIN)
6. Tereza Beranová (CZE)
Mezi muži jsme viděli strhující finiš nové ruské hvězdy Alexandera Terentěva, který jako vítěz kvalifikace ztrácel na soupeře před závěrečným stoupáním slušných pár metrů, ale poslední kopec vyskákal neskutečným způsobem a předčil i mistra této disciplíny Johannese Høsflot Klæba! Ten se po chybě v semifinále utrhl všem už v polovině závodu a věřil, že mu nástup bude stačit až do cíle. Tentokrát se ale přepočítal a Rus si ho v závěru namazal na chleba. Třetí skončil loňský vítěz Erik Valnes. Veterán Pellegrino v červeném dresu pro vítěze pořadí sprintu z minulé sezóny upadl už ve čtvrtfinále, ve stejné části závodu skončil i ve žlutém jedoucí Aleksander Bolšunov.
Tereza Beranová si připíše 11 bodů za celkové dvacáté míst, Luděk Šeller bude klasifikován na 27. místě.
1. Alexander Terentěv (RUS) 2:31,90
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1,18
3. Erik Valnes (NOR) +2,13
4. Richard Jouve (FRA) +3,01
5. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +4,72
6. Joni Mäki (FIN) +8,53
1. Erik Valnes (NOR)
2. Joni Mäki (FIN)
3. Alexander Terentěv (RUS)
4. Håvard Solås Taugbøl (NOR)
5. Richard Jouve (FRA)
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
1. Maja Dahlqvistová (SWE) 3:01,81
2. Johanna Hagströmová (SWE) +1,77
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +2,02
4. Johanna Matintalová (FIN) +3,21
5. Katri Lylynperäová (FIN) +3,74
6. Frida Karlssonová (SWE) +3,97
1. Maja Dahlqvistová (SWE)
2. Frida Karlssonová (SWE)
3. Johanna Hagströmová (SWE)
4. Katri Lylynperäová (FIN)
5. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
6. Johanna Matintalová (FIN)
1. Joni Mäki (FIN) 2:35,69
2. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +0,63
3. James Clinton Schoonmaker (USA) +2,51
4. Gleb Retivych (RUS) +5,31
5. Marcus Grate (SWE) +21,81
6. Anton Persson (SWE) +41,77