Los baráže o MS ve fotbale 2022 | (kon.) |
TK Českého florbalu k MS mužů a žen | (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | (zruš.) |
Kvalifikace HS142, Ruka | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, klasicky, Ruka | Vítěz: M. Dahlqvistová (SWE) a A. Terentěv (RUS) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 5 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
Milan Huppert
Startovní listina
1. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
2. Marco Odermatt (SUI)
3. Max Franz (AUT)
4. Christof Innerhofer (ITA)
5. Johan Clarey (FRA)
6. Bryce Bennett (USA)
7. Vincent Kriechmayr (AUT)
8. Daniel Hemetsberger (AUT)
9. Beat Feuz (SUI)
10. Matthieu Bailet (FRA)
11. Andreas Sander (GER)
12. Travis Ganong (USA)
13. Matthias Mayer (AUT)
14. Martin Čater (SLO)
15. Dominik Paris (ITA)
16. Ryan Cochran-Siegle (USA)
17. Romed Baumann (GER)
18. Kjetil Jansrud (NOR)
19. Otmar Striedinger (AUT)
20. Jared Goldberg (USA)
21. Stefan Rogentin (SUI)
22. Steven Nyman (USA)
23. Dominik Schwaiger (GER)
24. Boštjan Kline (SLO)
25. Felix Monsen (SWE)
26. Henrik Røa (NOR)
27. Niels Hintermann (SUI)
28. Matteo Marsaglia (ITA)
29. Maxence Muzaton (FRA)
30. Daniel Danklmaier (AUT)
31. Alexis Pinturault (FRA)
32. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
33. Gilles Roulin (SUI)
34. Emanuele Buzzi (ITA)
35. Josef Ferstl (GER)
36. Mattia Casse (ITA)
37. Nicolas Raffort (FRA)
38. Cameron Alexander (CAN)
39. Erik Arvidsson (USA)
40. Jeffrey Read (CAN)
41. Victor Schuller (FRA)
42. Riccardo Tonetti (ITA)
43. Sam Alphand (FRA)
44. Christian Walder (AUT)
45. Brodie Seger (CAN)
46. Blaise Giezendanner (FRA)
47. Yannick Chabloz (SUI)
48. Benjamin Thomsen (CAN)
49. Guglielmo Bosca (ITA)
50. Sam Morse (USA)
51. Olle Sundin (SWE)
52. James Crawford (CAN)
53. Roy Piccard (FRA)
54. Lars Rösti (SUI)
55. Simon Jocher (GER)
56. Miha Hrobat (SLO)
57. Broderick Thompson (CAN)
58. Stefan Babinsky (AUT)
59. Adur Etxezarreta (ESP)
60. Nico Gauer (LIE)
61. Justin Murisier (SUI)
62. Martin Bendik (SVK)
63. Arnaud Alessandria (MON)
64. Roy-Alexander Steudle (GBR)
65. Pavel Trichičev (RUS)
Konečné pořadí disciplíny z minulé sezóny
1. Beat Feuz (SUI) 486 bodů
2. Matthias Mayer (AUT) 418
3. Dominik Paris (ITA) 338
4. Johan Clarey (FRA) 272
5. Vincent Kriechmayr (AUT) 267
6. Romed Baumann (GER) 196
7. Otmar Striedinger (AUT) 191
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 190
9. Max Franz (AUT) 186
10. Andreas Sander (GER) 161
Průběžné pořadí Světového poháru (2/37)
1. Christian Hirschbühl (AUT) 100 bodů
1. Marco Odermatt (SUI) 100
3. Žan Kranjec (SLO) 86
4. Roland Leitinger (AUT) 80
4. Dominik Raschner (AUT) 80
6. Henrik Kristoffersen (NOR) 68
7. Gino Caviezel (SUI) 61
8. Atle Lie McGrath (NOR) 60
9. Trevor Philp (CAN) 54
10. Erik Read (CAN) 49
...
43. Adam Žampa (SVK) 3
1. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
2. Marco Odermatt (SUI)
3. Max Franz (AUT)
4. Christof Innerhofer (ITA)
5. Johan Clarey (FRA)
6. Bryce Bennett (USA)
7. Vincent Kriechmayr (AUT)
8. Daniel Hemetsberger (AUT)
9. Beat Feuz (SUI)
10. Matthieu Bailet (FRA)
11. Andreas Sander (GER)
12. Travis Ganong (USA)
13. Matthias Mayer (AUT)
14. Martin Čater (SLO)
15. Dominik Paris (ITA)
16. Ryan Cochran-Siegle (USA)
17. Romed Baumann (GER)
18. Kjetil Jansrud (NOR)
19. Otmar Striedinger (AUT)
20. Jared Goldberg (USA)
21. Stefan Rogentin (SUI)
22. Steven Nyman (USA)
23. Dominik Schwaiger (GER)
24. Boštjan Kline (SLO)
25. Felix Monsen (SWE)
26. Henrik Røa (NOR)
27. Niels Hintermann (SUI)
28. Matteo Marsaglia (ITA)
29. Maxence Muzaton (FRA)
30. Daniel Danklmaier (AUT)
31. Alexis Pinturault (FRA)
32. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
33. Gilles Roulin (SUI)
34. Emanuele Buzzi (ITA)
35. Josef Ferstl (GER)
36. Mattia Casse (ITA)
37. Nicolas Raffort (FRA)
38. Cameron Alexander (CAN)
39. Erik Arvidsson (USA)
40. Jeffrey Read (CAN)
41. Victor Schuller (FRA)
42. Riccardo Tonetti (ITA)
43. Sam Alphand (FRA)
44. Christian Walder (AUT)
45. Brodie Seger (CAN)
46. Blaise Giezendanner (FRA)
47. Yannick Chabloz (SUI)
48. Benjamin Thomsen (CAN)
49. Guglielmo Bosca (ITA)
50. Sam Morse (USA)
51. Olle Sundin (SWE)
52. James Crawford (CAN)
53. Roy Piccard (FRA)
54. Lars Rösti (SUI)
55. Simon Jocher (GER)
56. Miha Hrobat (SLO)
57. Broderick Thompson (CAN)
58. Stefan Babinsky (AUT)
59. Adur Etxezarreta (ESP)
60. Nico Gauer (LIE)
61. Justin Murisier (SUI)
62. Martin Bendik (SVK)
63. Arnaud Alessandria (MON)
64. Roy-Alexander Steudle (GBR)
65. Pavel Trichičev (RUS)
Konečné pořadí disciplíny z minulé sezóny
1. Beat Feuz (SUI) 486 bodů
2. Matthias Mayer (AUT) 418
3. Dominik Paris (ITA) 338
4. Johan Clarey (FRA) 272
5. Vincent Kriechmayr (AUT) 267
6. Romed Baumann (GER) 196
7. Otmar Striedinger (AUT) 191
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 190
9. Max Franz (AUT) 186
10. Andreas Sander (GER) 161
Průběžné pořadí Světového poháru (2/37)
1. Christian Hirschbühl (AUT) 100 bodů
1. Marco Odermatt (SUI) 100
3. Žan Kranjec (SLO) 86
4. Roland Leitinger (AUT) 80
4. Dominik Raschner (AUT) 80
6. Henrik Kristoffersen (NOR) 68
7. Gino Caviezel (SUI) 61
8. Atle Lie McGrath (NOR) 60
9. Trevor Philp (CAN) 54
10. Erik Read (CAN) 49
...
43. Adam Žampa (SVK) 3
1. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
2. Marco Odermatt (SUI)
3. Max Franz (AUT)
4. Christof Innerhofer (ITA)
5. Johan Clarey (FRA)
6. Bryce Bennett (USA)
7. Vincent Kriechmayr (AUT)
8. Daniel Hemetsberger (AUT)
9. Beat Feuz (SUI)
10. Matthieu Bailet (FRA)
11. Andreas Sander (GER)
12. Travis Ganong (USA)
13. Matthias Mayer (AUT)
14. Martin Čater (SLO)
15. Dominik Paris (ITA)
16. Ryan Cochran-Siegle (USA)
17. Romed Baumann (GER)
18. Kjetil Jansrud (NOR)
19. Otmar Striedinger (AUT)
20. Jared Goldberg (USA)
21. Stefan Rogentin (SUI)
22. Steven Nyman (USA)
23. Dominik Schwaiger (GER)
24. Boštjan Kline (SLO)
25. Felix Monsen (SWE)
26. Henrik Røa (NOR)
27. Niels Hintermann (SUI)
28. Matteo Marsaglia (ITA)
29. Maxence Muzaton (FRA)
30. Daniel Danklmaier (AUT)
31. Alexis Pinturault (FRA)
32. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
33. Gilles Roulin (SUI)
34. Emanuele Buzzi (ITA)
35. Josef Ferstl (GER)
36. Mattia Casse (ITA)
37. Nicolas Raffort (FRA)
38. Cameron Alexander (CAN)
39. Erik Arvidsson (USA)
40. Jeffrey Read (CAN)
41. Victor Schuller (FRA)
42. Riccardo Tonetti (ITA)
43. Sam Alphand (FRA)
44. Christian Walder (AUT)
45. Brodie Seger (CAN)
46. Blaise Giezendanner (FRA)
47. Yannick Chabloz (SUI)
48. Benjamin Thomsen (CAN)
49. Guglielmo Bosca (ITA)
50. Sam Morse (USA)
51. Olle Sundin (SWE)
52. James Crawford (CAN)
53. Roy Piccard (FRA)
54. Lars Rösti (SUI)
55. Simon Jocher (GER)
56. Miha Hrobat (SLO)
57. Broderick Thompson (CAN)
58. Stefan Babinsky (AUT)
59. Adur Etxezarreta (ESP)
60. Nico Gauer (LIE)
61. Justin Murisier (SUI)
62. Martin Bendik (SVK)
63. Arnaud Alessandria (MON)
64. Roy-Alexander Steudle (GBR)
65. Pavel Trichičev (RUS) (10:46:58)
1. Beat Feuz (SUI) 486 bodů
2. Matthias Mayer (AUT) 418
3. Dominik Paris (ITA) 338
4. Johan Clarey (FRA) 272
5. Vincent Kriechmayr (AUT) 267
6. Romed Baumann (GER) 196
7. Otmar Striedinger (AUT) 191
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 190
9. Max Franz (AUT) 186
10. Andreas Sander (GER) 161
1. Christian Hirschbühl (AUT) 100 bodů
1. Marco Odermatt (SUI) 100
3. Žan Kranjec (SLO) 86
4. Roland Leitinger (AUT) 80
4. Dominik Raschner (AUT) 80
6. Henrik Kristoffersen (NOR) 68
7. Gino Caviezel (SUI) 61
8. Atle Lie McGrath (NOR) 60
9. Trevor Philp (CAN) 54
10. Erik Read (CAN) 49
...
43. Adam Žampa (SVK) 3
Minulý týden Světový pohár zavítal do jiného rakouského střediska, a sice Lech/Züers. Závod paralelního obřího slalomu zde opanoval domácí reprezentant Christian Hirschbühl, který ve finálovém souboji porazil krajana Dominika Raschnera. V malém finále a z konečné třetí příčky se radoval Atle Lie McGrath, ten zdolal týmového kolegu Henrika Kristoffersena.