Poruba 2011 – Vrchlabí | 4:5 (po pr.) | | | Vsetín – Litoměřice | 4:5 (1:3 po s.n.) | | | Kadaň – Třebíč | 0:5 (kont.) |
Šumperk – Sokolov | 3:5 (kon.) | | | Kolín – Prostějov | 4:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Ústí n/L | 1:2 (kon.) |
Frýdek-M. – Havířov | 4:0 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 4:5 (kon.) |
Chicago – St. Louis | 3:2 (po pr.) | | | Philadelphia – Carolina | 3:6 (kon.) | | | Minnesota – Winnipeg | 7:1 (kon.) |
Anaheim – Ottawa | 4:0 (kon.) | | | Washington – Florida | 4:3 (kon.) | | | Nashville – New Jersey | 4:2 (kon.) |
Columbus – Vancouver | 4:2 (kon.) | | | Buffalo – Montreal | 4:1 (kon.) | | | Tampa – Seattle | 3:0 (kon.) |
Dallas – Colorado | 3:1 (kon.) | | | NY Islanders – Pittsburgh | 0:1 (kon.) | | | San Jose – Toronto | 1:4 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 2:5 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 3:4 (kon.) | | | Přerov – Olomouc | 1:3 (kon.) |
Hvězda Praha – Plzeň | 2:4 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 4:3 (po pr.) | | | Kometa Brno – Poruba | 1:2 (kon.) |
HK MD Šumperk – Vsetín | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – HC Litvínov | 6:5 (kon.) | | | Jihlava – Havlíčkův Brod | 4:3 (kon.) |
Pardubice – Tábor | 6:5 (3:2 po s.n.) | | | Motor ČB – Technika Brno | 4:2 (kon.) | | | Kladno – Třemošná | 6:0 (kon.) |
Liberec – PZ Kladno | 5:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Sparta | 7:3 (kon.) | | | Slavia – Kobra | 12:1 (kon.) |
Barys – Viťaz | 1:3 (kon.) | | | Čerepovec – N.Novgorod | 3:1 (kon.) |
Opava – SHK Hodonín | 4:0 (kon.) | | | Hronov – Letňany | 2:1 (po pr.) | | | Cheb – Havlíčkův Brod | 2:6 (kon.) |
Písek – Klatovy | 8:3 (kon.) | | | Příbram – Kobra | 0:3 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Nový Jičín | 11:0 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Nová Paka | 5:2 (kon.) | | | Kometa Brno B – Kopřivnice | 4:3 (kon.) | | | Děčín – Jablonec n/N | 5:4 (kon.) |
Řisuty – Tábor | 2:5 (kon.) |
Liberec – Vítkovice | 7:3 (kon.) | | | Kladno – Chomutov | 3:5 (kon.) | | | Jihlava – Zlín | 4:3 (kon.) |
Mountfield HK – Havířov | 4:3 (kon.) | | | Plzeň – Motor ČB | 4:2 (kon.) | | | K. Vary – Salzburg | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 3:2 (kon.) | | | Sparta – HC Litvínov | 1:3 (kon.) | | | Slavia – Kometa Brno | 1:6 (kon.) |
Orlová – Sokol Karviná | 0:0 (09:00) |
konec
SK Třebechovice pod Orebem
4:24
(0:7, 3:8, 1:9)
HC Náchod
58:51
|
Vyloučení v týmu HC Náchod (Matsvei Parakhonka – 2 min., krosček).
|
|
56:02
|
Vyloučení v týmu SK Třebechovice (Matyáš Havlíček – 2 min., nesportovní chování).
|
|
48:53
|
Vyloučení v týmu SK Třebechovice (Robin Tošner – 2 min., podrážení).
|
|
35:27
|
Vyloučení v týmu SK Třebechovice (Štěpán Sýkora – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
16:55
|
Vyloučení v týmu SK Třebechovice (Jakub Kříž – 2 min., napadení).
|
|
7:35
|
Vyloučení v týmu SK Třebechovice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Philip Prouza.
|
|
0:38
|
Vyloučení v týmu SK Třebechovice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Štěpán Sýkora.
|
Branky a nahrávky:
28. Beránek (Kříž, Krpata), 30. Tošner (Holeček), 34. Krpata (Kříž), 54. Kříž – 1. Ježek (Duchoň), 2. Parakhonka (Klíma), 2. Král (Kania, Flechtner), 7. Klíma (Hubálek), 12. Král (Kania, Flechtner), 14. Flechtner (Kania), 19. Klíma (Podškubka), 25. Parakhonka, 28. Parakhonka (Klíma), 28. Kania (Flechtner), 31. Kania (Flechtner), 35. Kania (Král), 36. Klíma (Parakhonka), 37. Flechtner (Špatenka), 39. Klíma, 43. Flechtner (Král), 44. Hubálek, 44. Flechtner, 46. Parakhonka (Klíma), 48. Kania (Král), 48. Parakhonka (Klíma), 50. Kania (Flechtner, Král), 57. Podškubka, 58. Kania (Flechtner)
Rozhodčí: Daniel Paštika, Michael Horák
Diváci: 20
Neproměněná penalta:
SK Třebechovice pod Orebem:
Š. Berila — Š. Branda — J. Beránek
Náhradníci:
Trenér:
HC Náchod: J. Tichý — J. Duchoň — M. Parakhonka
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Náchod: J. Tichý — J. Duchoň — M. Parakhonka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Paštika, Michael Horák
Diváci: 20