Angers – Monaco 1:3 (kon.) | Brest – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Méty – Montpellier 1:3 (kon.)
Štrasburk – Bordeaux 5:2 (kon.) | Troyes – Lorient 2:0 (kon.) | Clermont Foot – Lens 2:2 (kon.)
Lyon – Remeš 1:2 (kon.) | Nantes – Marseille 0:1 (kon.) | PSG – Nice 0:0 (kon.)
Rennes – Lille 1:2 (kon.)
Stade Brestois 29
1:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Středa 01.12.2021, 19:00 • Stade Francis-Le Blé, Brest • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo
    64. Romain FAIVRE - 1:0

64
    Brest právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je ROMAIN FAIVRE. Mladý záložník se nerozpakoval a míč z puntíku poslal naprosto nechytatelně do pravého horního rohu branky. Stefan Bajič neměl nárok.

Jan Spurný

Branky: 64. Faivre (pen.)

Karty:   60. Pierre-Gabriel (BST), 67. Agoumé (BST) – 58. Douath (SET), 66. Trauco (SET), 86. Nordin (SET)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 1:2. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:9.
    Stade Brestois 29: Bizot – Pierre-Gabriel, Chardonnet (C), Hérelle, Duverne – Faivre, Agoumé, Belkebla, Honorat – Le Douaron (78. Del Castillo), Mounié.
    Náhradníci: Larsonneur – Brassier, Saïd, Uronen, Faussurier, Del Castillo, Magnetti, Y. Badji.

Trenér: Michel Der Zakarian

AS Saint-Étienne: Bajic – Douath (73. Maçon), Sow, Moukoudi, Trauco – Boudebouz, M. Camara (C) – Bouanga (82. Lhéry), Aouchiche (73. Krasso), Moueffek (65. Nordin) – Chazrí (82. Ramírez).
    Náhradníci: Fall – Ramírez, Gabriel Silva, Krasso, Nordin, Dioussé, Maçon, Nade, Lhéry.

Trenér: Claude Puel