Havířov – Sparta para hokej 0:0 (odl.) | Zlín sledge – Karlovy Vary 3:6 (kon.) | SOHO Olomouc – SHK Mustangové 0:7 (kon.)
konec
SOHO Olomoučtí Kohouti
0:7 (0:4, 0:1, 0:2)
SHK Mustangové AUTO IN
Neděle 05.12.2021, 11:15 (nejistý čas) • Zimní stadion Olomouc • Česká para hokejová liga • 9. kolo
Partner:
   
  To je ode mne dnes vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek druhé adventní neděle. U dalších zápasů para hokejové ligy na počtenou! (12:52:48)
   
  Dnešní souboj tabulkových sousedů lépe zvládli Mustangové z Pardubic. Ti si domů odváží tři body po výhře vysoké 7:0. Velkou zásluhu na drtivé výhře měl pětibodový Pavel Kubeš a Bernard Hering, jenž zaznamenal hattrick a jednu asistence. Nyní si hosté mohou užít děkovačku s výpravou asi 12 fanoušků z Pardubic.
   
  Konec zápasu.
   
  44:59
  Raška ještě v závěru vyzkoušel pozornost Černocha střelou z levého kruhu, ten svůj dnešní poslední zákrok vyrážečkou zvládl.
   
  44:17
  Beží poslední vteřiny zápasu mezi Olomoucí a Pardubicemi. Vypadá to, že už se dohraje v středním pásmu.
   
  42:47
  Pardubice právě vstřelily branku!
  Obrana Olomouckých Kohoutů úplně zaspala. Michalec zahlédl v prostoru mezikruží nebráněného Roberta PABSTA, jenž se střelou k levé tyči nemýlil. Asistence: Marek Michalec.
   
  41:21
  Kardoš ještě udržel puk v útočném pásmu Hanáků, hned nato ale o něj po nepřesné přihrávce přišel.
   
  40:00
  Nahození Buhra od modré Černoch vyrazil.
   
  38:54
  Pardubice právě vstřelily branku!
  Po snad největší šanci Kohoutů v zápase, kdy Jedlička zakončoval v bezprostřední blízkosti Kudely, se do úniku dostal Pavel KUBEŠ. Vymíchal si olomouckého strážce svatyně a upravil skóre na potupných 6:0. Asistenci si připisuje Robert Pabst.
   
  38:20
  Buriánek hledal hledal Mikuše, jenž si najížděl na únik, jeho dlouhý pas ale až na něj nedoputoval.
   
  37:10
  Kubeš se dostal úplně sám před Černocha, ale místo střely volil přihrávku na spoluhráče. Toto rozhodnutí bylo poněkud nešťastné, jelikož jeho přihrávka nebyla přesná a skončila na hokejce domácích Kohoutů.
   
  36:13
  Olomouc se chtěla podívat do obranné třetiny Mustangů, avšak Mikuš o černou pryž přišel , a tak mohou zakládat útok hosté.
   
  35:18
  Nahození Heringa od modré letělo nad klec domácích.
   
  34:23
  Večerek se vydal do útočného pásma sám, jeho akce ale byla zastavena Kubešem.
   
  33:49
  Pabst pálil z levého kruhu k bližší tyčce, jeho pokus však jen rozvlnil boční síť.
   
  32:02
  Pardubice hledají výhodnou palebnou pozici ke střelbě, ale vzápětí se puku zmocňují Kohoutí, jenž ho posílají přes všechny čáry na zadní mantinel. Jako první ho dojel hráč v černém, proto hra nebude přerušena.
   
  31:03
  Pardubice perfektně kombinovaly v útočné třetině, zakončujícímu Michalcovi ale kotouč z čepele sjel.
   
  30:22
  Nahození Kvocha od modré se jen otřelo o boční síť.
   
  Úvodní vhazování třetí části hry si připisuje si na svoji stranu Olomouc.

  Michal Jonáš

  Branky a nahrávky: 8. Kubeš (Hering), 10. Hering, 13. Hering (Kubeš), 13. Hering (Kubeš, Kvoch), 22. Pabst (Kubeš, Michalec), 39. Kubeš (Pabst), 43. Pabst (Michalec)


  SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Jedlička, Kardoš – Fojtík, Hlinka, Strašák – Zajan, Novák, Rozkopal – Mikuš Radek, Buriánek, Klima – Večerek, Mikuš Radim (C), Rumplík
  Trenér: Tomáš Svozil

  SHK Mustangové AUTO IN: Kudela – Kvoch, Kubeš (C), Pabst, Buhr Richard – Neuman, Kolek, Šurc – Raška, Michalec, Buhr Vojtěch – Hering, Doležal (A)
  Trenér: Michal Tereska

  Rozhodčí: Stanislav Cik – Michal Schejbal