Juventus – Malmö 1:0 (kon.) | Zenit – Chelsea 3:3 (kon.) | Benfica – Dynamo Kyjev 2:0 (kon.)
Bayern – Barcelona 3:0 (kon.) | Manchester Utd. – Young Boys 1:1 (kon.) | Salzburg – Sevilla 1:0 (kon.)

Bayern právě vstřelil branku!
    Domácí celek přidává třetí branku! Alphonso Davies dostal přihrávku na levou stranu, v pokutovém území se krásně uvolnil kolem obránce a centrem z brankové čáry poslal míč na malé vápno, odkud se prosadil JAMAL MUSIALA!
    43. Leroy SANÉ - 2:0

43
    Bayern ještě před přestávkou přidává druhou branku a další hřebíček do barcelonské rakve! LEROY SANÉ napřáhl ke střele zpoza velkého vápna. Míč ve vzduchu ještě zaplaval a Marc-André ter Stegen už na něj nedosáhl.
    34. Thomas MÜLLER - 1:0

34
    Domácí Bayern Mnichov se deset minut před přestávkou dostává do vedení! Robert Lewandowski se dostal s míčem do vápna, kde předvedl několik naznačení a dloubl míč na malé vápno, kam si naběhl THOMAS MÜLLER. Druhý jmeovaný hlavičkoval do protipohybu brankáře. Míč ještě vykopával Araujo, ale sudímu technologie ukázala, že míč skončil za brankovou čárou!