Česko – J. Korea 26:32 (kon.) | Chorvatsko – Argentina 28:22 (kon.) | Německo – Kongo 29:18 (kon.)
Brazílie – Rakousko 38:31 (kon.) | Dánsko – Maďarsko 30:19 (kon.) | Španělsko – Japonsko 28:26 (kon.)
Chorvatsko
28:22 (12:14)
Argentina
Středa 08.12.2021, 15:30Mistrovství světa žen • Skupina 4
    60
    Valentina Blaževićová potvrzuje dnešní vítězství a hlavně úžasný závěr zápasu ze strany Chorvatska gólem ze sedmimetrového hodu. (28:22)
    60
    Ana Debelićová rychle přidává další gól a nyní je to poprvé v zápase už o pět branek. Chorvatky ale přes již jasné vitězství nepolevují a snaží se ještě navyšovat. (27:22)
    59
    Katarina Ježićová ale rychle kontruje. Trefuje se do pravého dolního růžku a opět zvedá rozdíly mezi týmy na čtyři branky. Nyní už to Argentinky nemohou dotáhnout. (26:22)
    58
    Na sedmičku se nyní postavila nejlepší střelkyně Argentiny v dnešním zápase. Luciana Mendozová proměnila, a tak ještě vykřesala naději pro svůj celek. (25:22)
    58
    Dovolím si tvrdit, že je rozhodnuto. Valentina Blaževićová skóruje do střelou do středu a je to už o čtyři branky, dvě minuty před koncem. (25:21)
    57
    Chorvatky vedou o tři branky tři minuty před koncem! Paula Posavecová se prezentovala parádní střelou z levého křídla a zaznamenala dnes svou druhou úspěšnou trefu! (24:21)
    56
    Další rána Stely Posavecové opět končí v síti! Tentokrát se chorvatská reprezentantka rozběhla z pravé strany a následně překvapila soupeřku rychlou střelou na dolní část branky u bližší tyče. (23:21)
    55
    Zásluhou Stely Posavecové jdou Chorvatky poprvé v tomto poločasu do vedení! Ta se prosadila ze sedmimetrového hodu, jenž bezpečně proměnila. (22:21)
    52
    Lara Burićová srovnává ve vlastním oslabení, jednoduše si naběhla na pravé křídlo, odkud už měla k zakončení velmi jednoduchou pozici. (21:21)

51
    Vyloučení v týmu Chorvatsko (Ana Debelićová). (20:21)
    50
    Larissa Kalausová se prodrala v běhu přes obranu Jihoameričanek, vyskočila, letěla asi dva metry a následně dělovkou div neroztrhla síť. (20:21)
    50
    První branku v zápase se připisuje Ayelén Garcíová a Argentina jde po delší době do dvoubrankového vedení. Dostala pas na pravou stranu, kde byla úplně sama, seběhla si až k do brankoviště a bezpečně proměnila. (19:21)
    49
    Luciana Mendozová přiběhla s míčem k brankovišti a rychle vypálila. Nebyla to nejlepší střela, soupeřova gólmanka si na míč dokonce výrazně sáhla, ale zastavit ho nedokázala. (19:20)
    47
    Lara Burićová se prezentovala krásnou střelou poté, co nejdříve ve výskoku naznačila a následně míč poslal do levé šibenice. (19:19)
    46
    nyní už se na penaltu postavila jiná exekutorka. Macarena Gandulfová poslala míč do protipohybu brankářky a bezpečně výhodu sedmimetrového hodu využila. (18:19)
    46
    Na tuto střelu Lary Burićové neměla gólmanka soupeře nárok. Parádní střela z levého křídla přímo na vzdálenější tyčku. (18:18)

45
    Vyloučení v týmu Argentina (Antonela Lucía Menaová). (17:18)
    44
    S góly, jako by se nyní roztrhl pytel. Luciana Mendozová zaznamenává osmnáctou branku Argentiny po střele do dolní levé části branky. (17:18)
    43
    Paula Posavecová rychle kontruje po dohrávce z levého křídla, kdy její míč zapadl do pravé spodní části branky. (17:17)
    42
    Následně ale svůj tým Luciana Mendozová dostala zpátky do vedení perfektní střelou zprava pod víko. (16:17)
    42
    Stela Posavecová se prodrala středem k brankovišti a parádně zakončila. (15:16)
    42
    Luciana Mendozová se předvedla parádní střelou, při které skočila do parakotoulu. Argentinky opět ve vedení. (15:16)

41
    Vyloučení v týmu Chorvatsko (Lucija Bešenová). (15:15)
    40
    Larissa Kalausová přebrala míč před brankovištěm a následně vypálila neskutečnou dělovku, která málem protrhla síť. Po čtyřech minutách jsme konečně viděli zase branku. (15:15)

36
    Vyloučení v týmu Chorvatsko (Katarina Ježićová). (14:15)
    35
    Malena Cavoová se prosadila ze středu střelou do levého dolního rohu. Argentinky jsou zpět ve vedení a jedná se o jejich první gól ve druhém poločase. (14:15)
    33
    Gól vstřelil tým Chorvatsko (Katarina Ježićová). (14:14)
    32
    Stela Posavecová se předvedla parádním sólem, kdy oběhla několik soupeřek a skvěle zakončila. (13:14)
    30
    Malena Cavoová se prosadila rychle ze běhu parádní střelou pod víko a zařizuje svému týmu dvoubrankový polštář na začátek druhé půle. (12:14)
    29
    Micaela Casasolová dostala přihrávku do běhu na střed, když přibíhala z druhé vlny. Vyskočila si a parádně zakončila. Argentinky poprvé otáčejí skóre na svou stranu! (12:13)
    27
    Lucia Dalleová srovnává stav na 12:12! Její střela po dohrávce z křídla byla perfektní, chorvatská gólmanka neměla šanci míč, mířící na vzdálenější tyčku, vyškrábnout. (12:12)
    26
    Antonela Lucía Menaová využívá přesilovku a snižuje na rozdíl jediné branky. Parádně se vytáhla nad obranu před brankovištěm skvěle zakončila o zem. (12:11)

26
    Vyloučení v týmu Chorvatsko (Larissa Kalausová). (12:10)
    25
    Gól vstřelil tým Chorvatsko (Stela Posavecová). (12:10)
    25
    Argentinky si měnily pozice, míč pak dostala Elke Josselinne Karstenová, která ho brutální dělovkou dostala až do soupeřovy branky. (11:10)
    24
    Valentina Blaževićová do brankoviště šla už v pádu, ale i tak dokázala soupeřovu gólmanku prostřelit, využít přesilovku a navýšit na rozdíl dvou branek. (11:9)
    23
    Malena Cavoová se protáhla ze středu na pravou stranu, parádně se zbavila dvou soupeřek a zakončila na vzdálenější tyčku. (10:9)

22
    Vyloučení v týmu Argentina (Antonela Lucía Menaová). (10:8)
    22
    Neskutečným podstřelem ale rychle kontruje také Micaela Casasolová. Parádní rána šla pod víko a od něj do branky. (10:8)
    21
    Larissa Kalausová se prezentovala skvělým skrytým podstřelem z dálky, míč poslal na milimetry přesně do prvého dolného růžku. (10:7)
    20
    Elke Josselinne Karstenová nyní skóruje z další sedmičky. Tu zahrála parádně, z naznačení míč hodila rovnou do branky, což gólmanka vůbec nečekala a ani se nepohla. (9:7)
    19
    Manuela Pizzová sebou sice při zahrávání sedmimetrového hodu plácla o zem, ale míč poslal do středu branky a skórovala. (9:6)

19
    Vyloučení v týmu Chorvatsko (Josipa Mamićová). (9:5)
    18
    A hned vzápětí Ana Debelićová skóruje opět ze samostatného úniku. Chorvatky vedou o čtyři góly. (9:5)
    16
    Jihoameričanky dost často doplácejí na chyby a následnou nedůslednost při vracení se zpět. Katarina Ježićová nyní zužitkovala další rychlý brejk. (8:5)
    15
    Valentina Blaževićová rychle odpověděla střelou do pravého horního růžku. Chorvatky si tak stále udržují dvoubrankový odstup. (7:5)
    15
    Malena Cavoová byla postrčena protihráčkou k zemi. Přesto se ale parádně v pádu trefila do levého dolního růžku. (6:5)
    12
    Rosario Victoria Urbanová Medelová dostala perfektní přihrávku do pravého křídla, odkud už jednoduchou střelou propálila soupeřovu brankářku. (6:4)
    12
    Gól vstřelil tým Chorvatsko (Stela Posavecová). (6:3)
    11
    Malena Cavoová dostala dobrou přihrávku a i přes dvě soupeřky v těsné blízkosti se v pozici pivota osamostatnila a následně skórovala. (5:3)

11
    Vyloučení v týmu Chorvatsko (Larissa Kalausová). (5:3)
    9
    Stela Posavecová zase odpovídá z levé strany a Chorvatky opět vedou o tři branky. (5:2)
    8
    První sedmičku v zápase využila nyní Elke Josselinne Karstenová, jenž míč uklidila do střední výšky k levé tyči. (4:2)
    7
    Chorvatky pokračují v navyšování! Ana Debelićová se krásně uvolnila do samostatného úniku a vmetla míč doprostřed branky. (4:1)
    6
    Ještě ve stejné minutě skóruje také Katarina Ježićová. Parádní střela ze středu zamířila pod víko. (3:1)
    6
    Do vedení Balkánky opět posílá Stela Posavecová, která se uvolnila obraně a parádně zakončila do pravého dolního růžku. (2:1)
    5
    Rosario Victoria Urbanová Medelová se dostala do dobré pozice na pravé křídle, kde měla hodně prostoru a zakončila do spodního růžku. (1:1)
    3
    Andrea Šimarová otevírá skóre dnešního zápasu střelou po samostatném úniku. (1:0)