Alaškert – Maccabi Tel Aviv 1:1 (kon.) | Alkmaar – Randers 1:0 (kon.) | Kluž – Jablonec 2:0 (kon.)
CSKA Sofia – AS Řím 2:3 (kon.) | Gent – Flora 1:0 (kon.) | Linz – Helsinki 3:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Famagusta 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Bodö/Glimt 1:1 (kon.) | Basilej – Karabach 3:0 (kon.)
Kodaň – Slovan Bratislava 2:0 (kon.) | Feyenoord – Maccabi Haifa 2:1 (kon.) | Omonia Nikósie – Kajrat 0:0 (kon.)
PAOK – Lincoln 2:0 (kon.) | Tottenham – Rennes 0:3 (kont.) | Union Berlín – Slavia 1:1 (kon.)
Arnhem – Mura 3:1 (kon.)
FC Basilej
3:0 (1:0)
FK Karabach
Čtvrtek 09.12.2021, 21:00 • St. Jakob-Park, Basilej • Evropská konferenční liga • Skupina H

Pro dnešek je to ode mě už vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u některého z dalších přenosů. Dobrou noc. (23:03:19)

Fauly: 13:5.

Je dobojováno! Zatímco první vzájemný zápas těchto dvou soupeřů skončil remízou, dnešní výsledek hovoří jasně. Domácí FC Basilej dokázala vyhrát oba poločasy a přibližně od poloviny zápasu byla jasně lepším týmem na hřišti. Ani hosté se ale nemusejí za předvedený výkon stydět. Dokázali si totiž vytvořit pár hezkých příležitostí, kterým chybělo ke gólu jen více přesnosti, možná i trochu štěstí. Domácí tak vítězí v utkání 3:0 a vyhrávají skupinu H Evropské konferenční ligy.

90+4

90+3
    Do kombinace jim však ještě zasáhl Ndoye (BAS) a po rychlé akci střílel jeden z domácích hráčů, mířil ale vysoko nad.

90+2
    A tak hosté už jen kombinují na polovině hřiště.

90+1
    O vítězi už je ale téměř s jistotou rozhodnuto a zápas už se víceméně dohrává. Karabach se ještě sympaticky snaží alespoň o čestný zápis, domácí obrana ale odvrací všechna nebezpečí.

90
    Ve druhém poločase uvidíme minimálně 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Arthur Cabral, přichází Jordi Quintillà.

89
    Po rychlé kombinaci střílel z poměrně velkého úhlu Medina (KBK), jeho pokus zneškodnil domácí brankář.

88
    Útočnou akci hostů hned v zárodku utnul Kasami a posílá míč do zámezí. Rohový kop pro Karabach.

85
    Volný přímý kop teď rozehrává Karabach z místa pár metrů za hranicí vápna. Kevin Medina ale čekal na centr na špatném místě, neb se ocitl v ofsajdu.

85
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Patrick Andrade, přichází Richard Almeida.

85
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Tural Bajramov, přichází Elvin Jafargulijev.

84
    Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Matías Palacios, přichází Darian Males.

83
    Hosté se snaží ještě z posledních sil vymyslet nějakou akci, která by mohla ohrozit hráče Basileje, jenže ti jsou už nyní v obraně velmi pozorní a očividně nechtějí připustit žádné potíže.

81
    Žlutou kartu dostává Patrick Andrade (FK Karabach).

80
    Rohový kop hráčů FK Karabach letí přes osu hřiště daleko za hranici vápna.

79
    Čas se krátí. Do konce zápasu zbývá něco kolem 12-13 minut s potenciálním nastavením a pro Karabach už to nevypadá moc dobře.