Alaškert – Maccabi Tel Aviv 1:1 (kon.) | Alkmaar – Randers 1:0 (kon.) | Kluž – Jablonec 2:0 (kon.)
CSKA Sofia – AS Řím 2:3 (kon.) | Gent – Flora 1:0 (kon.) | Linz – Helsinki 3:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Famagusta 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Bodö/Glimt 1:1 (kon.) | Basilej – Karabach 3:0 (kon.)
Kodaň – Slovan Bratislava 2:0 (kon.) | Feyenoord – Maccabi Haifa 2:1 (kon.) | Omonia Nikósie – Kajrat 0:0 (kon.)
PAOK – Lincoln 2:0 (kon.) | Tottenham – Rennes 0:3 (kont.) | Union Berlín – Slavia 1:1 (kon.)
Arnhem – Mura 3:1 (kon.)
PAOK Soluň
2:0 (1:0)
Lincoln Red Imps
Čtvrtek 09.12.2021, 21:00 • Stadio Toumba, Soluň • Evropská konferenční liga • Skupina F

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:8. (22:59:53)

Fotbalisté soluňského PAOK si po třech ligových porážkách spravili chuť postupem do jarní fáze Konferenční ligy. Proti největšímu outsiderovi soutěže se prosadil v prvním poločase hlavičkou Andrija Živković, v tom druhém naopak srbský záložník odcentroval na hlavu rakouského tahouna Stefana Schwaba, který skóroval o tyč.
    Rozdíl ve fotbalových dovednostech byl příliš velký na to, aby se Red Imps dostali alespoň náznakem k nějakému zdramatizování jasného a celý druhý poločas velice nudného zápasu.

90+4

90+2
    Tečovanou střelu z dálky zachytil Coleing ještě uvnitř hřiště, následně vykopává míč co nejdále umí. Tedy do míst, kde nebyl ani vzdáleně nikdo z červeno-černých.

90+1
    Na stvrzení postupu do předkola si musí PAOK počkat ještě 4 nastavené minuty.

90
    Biseswara zastavil zdvižený praporek pomezního arbitra.

88
    Z trestného kopu ohrozil bránu gibraltarského mistra surinamský náhradník Biseswar. Gólman Coleing byl na místě, dorážka téhož hráče pak mířila nad břevno.

87
    Žlutou kartu dostává Jesus Toscano (Lincoln Red Imps).

86
    Zápas se dohrává vyloženě z povinnosti. Domácí téměř nepůjčují soupeři míč, ale finální přihrávku si dát ze setrvalého tlaku nedokáží.

84
    Žlutou kartu dostává Leftheris Lyratzis (PAOK Soluň).

83
    Dnešní utkání sleduje 4648 diváků.

81
    Z rychlého protiútoku se hosté po předlouhé době podívali na útočnou polovinu, Paschalakise však Gómezova rána vysoko na tribunu nevyvedla z klidu.

80
    Žlutou kartu dostává Bernardo Lopes (Lincoln Red Imps).

78
    Naposledy vystřídali i Red Imps: dohrál Ethan Britto, jeho místo zaujal Alan Araiza.

76
    Po lehkém střetu s hostujícím Lopesem šel v pokutovém území Lincolnu ochotně k zemi Sidcley Pereira, rozhodčí však okamžitě rozpažuje.

74
    PAOK Soluň pro dnešek vyčerpal možnosti střídání. Autora druhé branky Stefana Schwaba nahrazuje Charis Tsingaras.

73
    Nehraje se, ošetření si na trávníku vyžádal rumunský obránce Enea Mihaj.

72
    Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Kian Ronan, přichází Fernando Carralero.

69
    Muž zápasu Andrija Živković vystihl špatnou rozehrávku hostů, po krátkém slalomu se však po zemi netrefil mezi tři tyče. Ostatně jako zatím nikdo ve druhé půli.