SHC Maloměřice – Plzeň 21:37 (kon.) | Hranice – Lovosice 23:24 (kon.) | Nové Veselí – Dukla 25:29 (kon.)
Zubří – Jičín 30:24 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
25:29 (14:11)
HC Dukla Praha
Sobota 11.12.2021, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 14. kolo
    60
    Střeleckou listinu utkání uzavírá Vojtěch Krčál. Jeho branka ale nic nezmění na tom, že body dnes poputují do hlavního města. (25:29)
    60
    Poslední minutu základní hrací doby dalším gólem pražské Dukly otevírá Daniel Křístek. (24:29)

59
    Hraje se poslední minuta druhého poločasu! (24:28)
    58
    Výhra Pražanů je už takřka jistotou, David Šůstek se podepisuje od osmadvacátou trefu hostů. (24:28)
    57
    Tak tohle je pro domácí hodně velká rána, po chybě jednoho z nich se do úniku dostal Marek Hlinka a bez větších obtíží překonal gólmana. (24:27)

56
    Oddechový čas pro hosty. (24:26)
    56
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar). (24:26)
    54
    Akci Dukly z křídla zakončil Rumian, který vymetl vzdálenější horní roh Schamsovy svatyně. (23:26)
    53
    Pozor, tohle bude zřejmě ještě drama! Z pravého křídla dává další gól Sokola Luboš Bartůněk. (23:25)
    52
    Ztrátu domácích aspoň trochu snižuje Flajsar, jehož překvapivě slabá střela prošla za Petržalu. (22:25)
    51
    A už je to o čtyři branky, David Šůstek je ze sedmi metrů stále stoprocentní. Neminul ani teď. (21:25)
    49
    Další bleskový výpad Dukly končí gólem, střelou o zem z pravé strany uspěl Jakub Rumian. (21:24)
    48
    Jen krátce nato ale z dalšího úniku Pražanů skóruje Jiří Rakouský. (21:23)
    47
    V polovině sedmnácté minuty přichází další zápletka, Adam Ptáčník svým zakončením snižuje. (21:22)
    47
    V Novém Veselí je to znovu o dvě branky, David Šůstek podruhé v zápase proměňuje sedmičku. (20:22)

46
    Oddechový čas pro hosty. (20:21)
    45
    Marek Hlinka odčinil své vyloučení a svým druhým zásahem v tomto utkání vrací Dukle náskok. (20:21)

44
    Sokol navíc může i otočit skóre, po Hlinkovi je tentokrát vykázán Daniel Křístek (DUK). (20:20)
    44
    Máme vyrovnáno, a to díky přesné střele Davida Melichara. (20:20)
    43
    Ani ne deset sekund nato odpovídá aktivní Roman Dodica dalším parádním zásahem. (19:20)
    43
    Dvacátý gól pražské Dukly v dnešním utkání je na světě, jeho autorem je David Šůstek. (18:20)
    43
    ...na jehož přesnou střelu odpověděl zakončením mezi nohy hostujícího brankáře Roman Dodica. (18:19)
    43
    Oslabení navzdory se prosazuje Jan Blecha... (17:19)
    42
    Početní výhodu využívá také Martin Hajčman, v ZDT Aréně to znovu začíná být vyrovnané. (17:18)
    41
    Roman Dodica střelou do dolní části branky stahuje náskok Dukly na pouhé dvě branky. (16:18)

41
    Domácí mají šanci se vrátit do zápasu, Marek Hlinka (DUK) je vyloučen na dvě minuty. (16:18)
    39
    Výpad v další gól bleskově přetavuje Jan Blecha, hosté na palubovce ZDT Arény dominují. (15:18)
    37
    Sokolu se stále nedaří se dostat do tempa z první půle, naopak za Duklu skóruje Jakub Rumian. (15:17)

34
    Oddechový čas pro domácí. (15:16)
    34
    Pražané se po zásahu Jiřího Rakouského dostávají do vedení, Sokol si vezme oddechový čas. (15:16)
    33
    Další hostující únik znamená vyrovnání, Martin Březina zakončil přesně k levé tyči. (15:15)
    33
    O první trefu Nového Veselí ve druhém poločase se postaral Adam Tomášek. (15:14)
    32
    Hosté do druhého poločasu vstoupili excelentně, po zásahu Jakuba Rumiana začínáme od začátku. (14:14)
    32
    Jen krátce poté se z úniku prosazuje Marek Hlinka, Pražané mají vyrovnání na dosah ruky. (14:13)
    31
    Střeleckou listinu druhého poločasu otevírá svou druhou trefou v zápase Jiří Rakouský. (14:12)

30
    Nakonec mohl být dokonce čtyřbrankový, ale jeden z domácích trefil jen břevno! (14:11)

30
    Hraje se poslední minuta poločasu! (14:11)
    27
    Na konci sedmadvacáté minuty po dlouhé době přichází hostující gól, trefil se David Šůstek. (14:11)
    27
    Pražané nyní působí bezzubě, oproti tomu na druhém konci palubovky hravě zakončil Gregorovič. (14:10)
    24
    Poměrně dlouhou pasáž hry bez vstřeleného gólu na konci čtyřiadvacáté minuty ukončil Tomášek. (13:10)

23
    Oddechový čas pro hosty. (12:10)
    22
    Podruhé v utkání skóruje Jiří Gregorovič, hlavní trenér Dukly Michal Tonar si bere timeout. (12:10)
    21
    Pražané opět snižují na rozdíl jedné jediné branky, tentokrát zásluhou Daniela Křístka. (11:10)
    21
    Petržala nestačil pořádně zareagovat na zakončení Gregoroviče, které zaletělo pod horní tyč. (11:9)
    20
    Poprvé v zápase se prosadil Filip Březina, jehož střela zamířila mezi nohy domácího brankáře. (10:9)
    19
    Na druhém konci novoveselské palubovky rázem manko Dukly snižuje Martin Březina. (10:8)

18
    Oddechový čas pro domácí. (10:7)
    16
    Jen krátce po startu početní výhody skóruje Adam Tomášek, desátý gól Sokola je na světě. (10:7)

15
    Početní nevýhoda čeká také Pražany, dvě minuty v bojišti neuvidíme Jana Blechu (DUK). (9:7)
    15
    Po dalším domácím faulu byla nařízena sedmička, kterou David Šůstek hravě proměnil. (9:7)

14
    Žlutou kartu zároveň dostává Peter Kostka, hlavní kouč domácích házenkářů. (9:6)

14
    Další vyloučení pro Nové Veselí, tentokrát bude na dvě minuty mimo hru Robert Halíček (NVE). (9:6)
    14
    Mezi úspěšné střelce se nyní zařadil také Roman Dodica, znovu je to o tři branky. (9:6)
    13
    Před domácí brankou se uvolnil Jiří Rakouský, který střelou od země překonal gólmana Sokola. (8:6)

12
    Duklu navíc čeká přesilovka, Miroslav Štohanzl (NVE) po žluté kartě dostáv i dvouminutový trest. (8:5)
    12
    Martin Březina se už oklepal, vrátil se zpět na palubovku a gólem snížil ztrátu svého celku. (8:5)
    11
    První nařízená sedmička dnešního střetnutí nezůstala neproměněna, gól dal Burnazović. (8:4)
    9
    Sledujeme velmi povedenou pasáž hry pro Nové Veselí, za které skóruje David Melichar. (7:4)

9
    Miroslav Štohanzl (NVE) dostává žlutou kartu. (6:4)
    8
    Nové Veselí trochu rozšiřuje svůj náskok brankou Davida Melichara a vede o dva zásahy. (6:4)
    7
    Další zápletku do divoké bitvy v Novém Veselí přidává Robert Halíček, Sokol znovu vede. (5:4)

6
    Martin Březina (DUK) si krom vstřelené branky na své konto připisuje také žlutou kartu. (4:4)
    6
    V polovině šesté minuty se mezi úspěšné střelce zapisuej Jakub Zelenka, máme opět vyrovnáno. (4:4)
    5
    Jan Blecha rovněž mířil naprosto přesně, přestřelka v Novém Veselí zuří stále dál. (4:3)
    5
    Robert Halíček unikl pražské obraně, po pravé straně prošel před branku a od země zakončil za Petržalu. (4:2)
    4
    Pod další zásah Nového Veselí se podepisuje Jakub Flajsar, Sokol má o něco málo více ze hry. (3:2)
    3
    O patnáct sekund později znovu vyrovnává Martin Březina, oba brankáři stále čekají na první úspěšný zákrok. (2:2)
    2
    Ani Jakub Flajsar následně nepálil vedle, hra je v úvodu střetnutí hodně otevřená. (2:1)
    2
    Na odpověď jsme nemuseli dlouho čekat, hned první útok Dukly v branku přetavil Šůstek. (1:1)
    1
    David Melichar zakončil dlouhou šňůru přihrávek střelou k pravé tyči, Sokol jde do vedení. (1:0)