Chicago – Washington 5:4 (po pr.) | Arizona – NY Rangers 2:3 (kon.) | Anaheim – Seattle 4:1 (kon.)

3. Sam Steel (ANA) – 0+1 (06:39:45)

Anaheim Ducks kontroloval hru a vyhrává tento zápas naprosto zaslouženě, domácí byli lepším týmem a nedali šanci soupeři zdramatizovat duel.

59:15
    Seattle už ví, že tento zápas zdramatizovat nedokáže, nezbývá mu čas.

59:00
    Anthony Stolarz vyjel za svou branku, odkud rozehrává.

58:45
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí Ducks míří za výhrou.

58:00
    To už probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i tomto zápase.

57:42
    Sonny Milano dostal puk do útočného pásma, ale sám nic vymyslet nedokázal.

57:18
    Chris Driedger si tak tak dokázal poradit s dobrou šancí domácích. Hosty nyní podržel brankář.

57:00
    Haydn Fleury rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

56:44
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.

56:09
    Anthony Stolarz přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Následně se strhla potyčka.

55:40
    Domácí hokejisté kontrolují hru, vedou o tři branky a míří za výhrou v tomto zápase.

54:48
    Komerční přestávka.

54:33
    19:18, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

54:06
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje.

52:39
    Krakeni se dostali do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit poměrně snadno.

52:28
    Adam Larsson má kotouč ve svém obranném pásmu, oba týmy nyní střídají.

52:08
    Sam Steel pokračoval v útočné akci, ale on ani jeho spoluhráči se nedostali do výraznější šance.

51:30

51:11
    Jaden Schwartz dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit nedokázal, následně domácí vyhodili přes všechny čáry.

50:30
    Seattle bojuje o útočné pásmo, domácí obrana hraje velmi dobře defenzivně a nedává soupeři mnoho prostoru.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hosté hrají přesilovku, ale nemohou se stabilněji usadit v útočné třetině.

49:29

49:29
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Troy Terry – 2 min., vysoká hůl).

49:16
    Domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase, střelecky jsou aktivnější.
    48:19 Sam CARRICK - 4:1

48:19
    Anaheim právě vstřelil branku!
    V pohodě hrající domácí celek navyšuje své vedení. Puk získal SAM CARRICK a z ostré pozice nahodil kotouč na branku. Za svá záda si ho bruslí srazil hostující brankář. Asistence: Simon Benoit a Buddy Robinson.

47:50
    Sledujeme klidnější pasáž hry, Haydn Fleury rozehrává od své branky, ale od útočného pásma se nedostal.

46:50

46:30
    Kevin Shattenkirk se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář soupeře. Chris Driedger si dokázal poradit.

46:05
    Mnoho šancí si zatím domácí celek v početní výhodě vypracovat nedokázal.

45:48
    Trevor Zegras to vzal na sebe, jeho rána nebyla špatná, ale puk poslal malý kousek vedle branky.

44:52
    Anthony Stolarz si poradil se střelou soupeře, hosté to zkoušeli při vlastním oslabení.

44:42
    Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Will Borgen – 2 min., nedovolené bránění).

44:00
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Oba týmy střídají. Domácí vedou o dvě branky.

43:37
    Domácí se usadili v útočném pásmu, střílenou přihrávku před brankou nikdo nedokázal tečovat do branky.

42:30
    Chris Driedger rozehrává od své branky, následně hosté zahráli jen na icing.

42:27

42:03
    Velmi dobře hraje domácí obrana, která je nyní pod těžkou zkouškou.

41:42
    Jordan Eberle kombinvoal se spoluhráči v útočném pásmu, střela byla zblokovaná.

41:27
    Marcus Johansson dostal hru do útočného pásma, následná rána byla zblokovaná.

41:00
    Přesilovku hraje hostující celek, ale domácí dokázali vyhodit přes všechny čáry.

40:27
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., nesportovní chování).

40:27
    Jared McCann tvrdě narazil do mantinelu, zdá se, že je otřesený, ale výrazněji zraněný není.

40:01
    Hostující celek změnil brankáře, podle všeho je Philipp Grubauer zraněný po souboji se soupeřem.

40:01
    Střídání v týmu Seattle Kraken: ze hřiště odchází Philipp Grubauer, přichází Chris Driedger.

40:01

40:00

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:48
    Rickard Rakell mohl navýšit domácí vedení, ale jeho pokus se odrazil od tyče mimo.

38:30
    Trevor Zegras byl volný před brankou, ale puk nedostal.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, buly před brankou hostů.

37:16
    Utkání pokračuje dál, Kraken se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení. Anthony Stolarz chytá spolehlivě momentálně.

36:56

36:40
    V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, domácí jsou střelecky aktivnější, vedou 18:14.

35:31
    Trevor Zegras to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit.
    34:26 Ryan DONATO - 3:1

34:26
    Seattle právě vstřelil branku!
    Krásně to sehráli hosté, kteří se v přesilovce prosazují a snižují. Eberle našel skvělou přihrávkou spoluhráče, kterým byl RYAN DONATO. Ten jen nastavil hokejku a tečoval puk. Asistence: Jordan Eberle a Vince Dunn.

34:15
    Marcus Johansson dostal hru do útočného pásma, ale nedokázal si poradit.

34:00
    Domácí hokejisté znovu dokázali vyhodit puk přes všechny čáry.

33:27
    Calle Järnkrok to vzal na sebe, jeho pokus byl zblokovaný domácím obráncem.

33:01
    Isac Lundeström držel puk daleko od své branky, Ducks hrají oslabení velmi dobře. Domácí jsou střelecky aktivnější.

32:34
    Přesilovku hraje hostující celek, ale domácí dokázali vyhodit ze svého pásma.

32:29
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (trest ve hře – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Rickard Rakell.

31:20
    Isac Lundeström zkoušel rychle obkroužit branku a zakončit, ale jeho pokus kryje brankář.

31:00
    Nyní tedy sledujeme hru čtyři na čtyři.

30:29
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Carrick – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
    Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Jaden Schwartz – 2 min., hrubost).

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině.

29:33
    Simon Benoit rozehrával od své branky, dostal puk sice do středného pásma, ale Ducks si výraznější útočnou šanci nevypracovali.

28:53
    Jakob Silfverberg to zkoušel individuálně, měl podporu od Granta, ale do zakončení se ani jeden z nich nedostal.

28:17
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, domácí jsou jsou střelecky aktivnější, v tomto ohledu vedou 16:13.

27:12

27:00
    Sedm minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí hokejisté navýšili své vedení a mají převahu.

26:30
    Marcus Johansson to vzal na sebe, jeho rychlý střelecký pokus však končí vedle branky, gólman Ducks zasahovat nemusel.

25:17
    Brandon Tanev pálil z dobré pozice, ale jeho pokus kryje domácí brankář. Anthony Stolarz své spoluhráče nyní podržel.

25:00
    Simon Benoit připravil puk pro spoluhráče, Kevin Shattenkirk pálil od modré čáry. Jeho puk kryje brankář.

24:30
    Ryan Donato rozehrává od své vlastní branky, následně ale Seattle přišel o puk, směr hry se rychle otáčí.

24:06
    Josh Manson dostal puk do útočného pásma, Hampus Lindholm pokračoval v akci, ale jeho spoluhráči před brankou nedokázali vypálit přesněji.

23:25
    Hosté si vypracovali velké šance, ale nedokázali je proměnit, brankář byl připravený.

22:32
    Jordan Eberle mohl odpovědět, ale jeho střelecký pokus byl zblokovaný, obrana se dokázala vrátit a zastavila akci soupeře.
    21:52 Troy TERRY - 3:0

21:52
    Nakonec se domácím podařilo proměnit přesilovku, k odraženému puku před brankou se dostal TROY TERRY. Jeho rána do horní části branky byla nechytatelná. Asistence: Sam Steel a Jakob Silfverberg.

21:27
    Sledujeme klidnější pasáž hry, sice hrají domácí přesilovku, ale nemohou se dostat do útočného pásma stabilněji.

20:45
    Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Mark Giordano – 2 min., nedovolené bránění).

20:15
    Jordan Eberle mohl snížit, ale nedokázal svou velkou šanci proměnit.

20:01
    Utkání, ve kterém jsme zatím viděli dvě branky, pokračuje dál.

20:01

Trevor Zegras a Derek Grant se dokázali prosadit v první třetině, díky jejichž brankám vede domácí celek o dvě branky po první části zápasu.

20:00

19:45
    Už se pravděpodobně nic nestane.

19:30
    Derek Grant atakoval rozehrávku soupeře, ale k puku se nedostal.

19:10
    Anaheim rozehrává od své branky, Josh Manson hledal rychlou přihrávkou spoluhráče, ale pas nebyl nejpřesnější.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:40
    V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina, domácí hokejisté mají utkání pod kontrolou.

17:25
    Ofsajd domácích, hra je přerušená.

17:02
    Josh Manson se vybruslil do volného prostoru, ale spoluhráči mu nedokázali poslat přesněji přihrávku.

16:55

16:42
    Domácí vyhodili přes všechny čáry a jejich hra v oslabení se blíží ke konci.

16:17
    Krakeni hrají přesilovku, nastěhovali se do útočného pásma, ale nedaří se jim střelba.
    15:25 Derek GRANT - 2:0

15:25
    Aktivní hra se domácím vyplatila a nyní přidávají další branku, po rychlé akci se při vlastním oslabení prosazuje DEREK GRANT. Dostal se do střelecké pozice a poslal puk mezi betony brankáře.

15:10
    První přesilovku v zápase hraje hostující celek, který se rychle usadil před brankou soupeře.

14:54

14:54
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Carrick – 2 min., krosček).

14:33
    Alexander True hlídkoval před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat puk.

14:11
    Seattle rozehrává od své branky, Vince Dunn má kotouč pod kontrolou a čeká na možnost dostat hru do útočného pásma.

13:51
    Calle Järnkrok kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale rána byla zblokovaná domácí obranou.

13:33
    10:4, střelecky je aktivnější domácí celek, který má více ze hry a dokázal se také prosadit.

13:10
    Hostující Morgan Geekie měl zajímavou příležitost, ale jeho rána končí vedle branky. Domácí brankář zasahovat nemusel.

11:54
    Philipp Grubauer kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Nejprve ale komerční přestávka.

11:05
    Hostující celek se pokouší rychle odpovědět, ale Morgan Geekie nedokázal v útočném pásmu nic vymyslet. Puk získala obrana Ducks.
    10:04 Trevor ZEGRAS - 1:0

10:04
    Krátce po polovině první třetiny se domácí celek dostává do vedení a prosazuje se TREVOR ZEGRAS. Propracoval se do střelecké pozice a střelou do protipohybu překonal brankáře. Jeho sedmá trefa v sezoně. Asistence: Sonny Milano a Kevin Shattenkirk.

09:42
    Jordan Eberle vedl akci, Mark Giordano se dostal z kruhu ke střele. Domácí brankář si dokázal poradit.

09:15
    Hampus Lindholm vybojoval puk v obranném pásmu, a tak dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci soupeře.

08:38
    Souboje o kotouč se odehrávají zejména ve středním pásmu, mnoho velkých šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

08:18
    Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, následně je z toho icing. Buly před brankou hostů.

07:53
    Josh Manson se jako obránce dostal do útočného pásma, ale jeho akci chybělo přesnější zakončení.

07:32
    Cam Fowler měl plné ruce práce za svou brankou, ale dokázal akci Krakenů zastavit.

06:50
    5:3,, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, aktivnější jsou domácí hokejisté.

06:30
    Eberle byl volný před brankou, ale přihrávka od spoluhráče byla hodně nepovedená.

06:00
    Sonny Milano se po špatné rozehrávce Seattlu dostal ke střele, jeho pokus kryje Philipp Grubauer.

05:18
    Sam Steel rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočné třetiny, ale přesněji vypálit nedokázal.

04:29
    Mason Appleton měl zajímavou příležitost, ale s jeho pokusem si dokázal poradit domácí brankář.

04:00
    Oba týmy střídaly, následně se do útočného pásma pokoušeli dostat hosté, ale neuspěli.

02:36
    Josh Manson čekal na modré čáře na přihrávku, Isac Lundeström mu poslal puk. Následně musel zasahovat Philipp Grubauer.

01:30
    Sledujeme rychlý hokej, v úvodu zápasu, domácí rozehrávali od své braky, rychle se dostali do útočného pásma, ale střela se nepovedla.

01:09
    Hosté rozehráli špatně, pískalo se zakázané uvolnění.

00:55
    Philipp Grubauer přerušuje hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou. Jamie Drysdale následně pálil, ale neuspěl.

00:32
    Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, ale obrana Krakenů si dokázala poměrně snadno poradit.

00:01
    Úvodní buly pro hostující celek, zápas začíná.

00:01

Anaheim Ducks: Stolarz (Dostál) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler, Manson, Benoit, Shattenkirk – Steel, Getzlaf, T. Terry – Milano, Zegras, Rakell – D. Grant, Lundeström, Silfverberg – Deslauriers, S. Carrick, B. Robinson.

Seattle Kraken: Driedger (Grubauer) – Vince Dunn, A. Larsson, Giordano, Oleksiak, H. Fleury, Borgen – Schwartz, McCann, Jordan Eberle – Marcus Johansson, Wennberg, Appleton – B. Tanev, Geekie, Järnkrok – Donskoi, True, Donato..

Poslední vzájemný zápas se odehrál 12. listopadu a hostující Ducks se radovali z výhry 7:4.

Anaheim Ducks odehrál 30 zápasů s bilancí 10-6-5-9 a ziskem 37 bodů. V tabulce Západní konference je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým tři. Poradil si s Buffalem Sabres 2:0, Columbusem Blue Jackets 2:1 v nájezdech a St. Louis Blues 3:2 v prodloužení. Tým nestačil na Washington Capitals 3:4 v nájezdech a na Pittsburgh Penguins 0:1.

Seattle Kraken odehrál 28 zápasů s bilancí 10-0-3-15 a ziskem 23 bodů. V tabulce Západní konference je na čtrnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým dva. Poradil si s Edmontonem Oilers 4:3 a se San Jose Sharks 3:1. Tým nestačil na Pittsburgh Penguins 1:6, Winnipeg Jets 0:3 a na Columbus Blue Jackets 4:5 v prodloužení.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Seattle Kraken.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Zegras (Milano, Shattenkirk), 16. D. Grant, 22. T. Terry (Steel, Silfverberg), 49. S. Carrick (Benoit, B. Robinson) – 35. Donato (Jordan Eberle, Vince Dunn)

Anaheim Ducks: Stolarz (Dostál) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler, Manson (A), Benoit, Shattenkirk – Steel, Getzlaf (C), T. Terry – Milano, Zegras, Rakell – D. Grant, Lundeström, Silfverberg (A) – Deslauriers, S. Carrick, B. Robinson.
    Trenér: Dallas Eakin

Seattle Kraken: Grubauer (41. Driedger) – Vince Dunn, A. Larsson (A), Giordano (C), Oleksiak, H. Fleury, Borgen – Schwartz (A), McCann, Jordan Eberle – Marcus Johansson, Wennberg, Appleton – B. Tanev, Geekie, Järnkrok – Donskoi, True, Donato.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Anderson, Anderson -Mills, Gawryletz