Bordeaux – Lille 2:3 (kon.) | Lorient – PSG 1:1 (kon.) | Lyon – Méty 1:1 (kon.)
Marseille – Remeš 1:1 (kon.) | Monaco – Rennes 2:1 (kon.) | Montpellier – Angers 4:1 (kon.)
Nice – Lens 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Nantes 0:1 (kon.) | Troyes – Brest 1:1 (kon.)
OGC Nice
2:1 (0:1)
Racing Lens
Středa 22.12.2021, 21:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

OGC Nice nezvládlo první půli a hosté od třicáté minuty vedli po trefě Kalimuendeho. Pořádný karttáč od trenéra v přestávce a pasivní přístup hráčů Racingu Lens však zapřičínili po hodině hry vyrovnání po ukázkovém voleji Leminy. A obrat byl dokonán jedenáct minut před koncem utkání po drzém průniku Kluiverta. Tento hráč mohl zaznamenat ještě jednu branku, jenže tři minuty před koncem orazítkoval pouze břevno. Tři body zůstávají tedy na jihu Francie. Mějte hezký zbytek večera. (22:58:00)

90+2

90+2
    Poslední šanci v podobě rohového kopu k vyrovnání i přes nejistý zásah brankáře Beníteze hráči Racingu Lens nevyužili.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jonathan Gradit (Racing Club De Lens) za faul.

90+1
    Tvrdé podkopnutí soupeře ve středu hrací plochy bude oceněno žlutým a napomenutím.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

89
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Jonathan Clauss, přichází Corentin Jean.

88
    Následný rohový kop Nice hosté dokázali ubránit.

87
    Andy Delort posunul míč na perfektně hrajícího Kluiverta a ten svou dšlovkou orazítkoval břevno branky soupeře!

86
    Nepřesný pas názorně ukazuje, že akcie týmu Racing Lens neustále klesají níže a níže.

85
    Arnaud Kalimuendo při svém zakončneí trefuje poouze levou boční síť.

84
    Fofana nejprve míč ztratil, vzápětí ho obětavě vybojoval zpět do držení svého týmu.

83
    Fofana toho dnes strašně moc odřel a ukazuje se jak velmi chybí Lens tvůrce hry Kakuta (zranění).

81
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Yannick Cahuzac, přichází Igniatius Ganago.

80
    Kvalita hráčů OGC Nice se zase jednou ukázala, neradno tento tým předčasně odepisovat.
    79. Justin KLUIVERT - 2:1

79
    Nice právě vstřelilo branku!
    To byla mazácká práce a frajeřina! Rosario předl míč na pravé straně hřiště JUSTINU KLUIVERTOVI ten si pohrál se čtyřmi soupeři a po individuální akci napálil míč do sítě – 2:1! Asistence: Pablo Rosario.