Sassuolo – Bologna 0:3 (kon.) | Venezia – Lazio 1:3 (kon.) | AS Řím – Sampdoria 1:1 (kon.)
Inter – Turín 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Fiorentina 1:1 (kon.) | Empoli – AC Milán 2:4 (kon.)

89
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Fabio Depaoli.
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Kristoffer Askildsen, přichází Gerard Yepes.

89
    Nyní pěkná rána mířila na branku hostí, míč šel nad břevno hostující branky.

88
    Z rohového kopu se domácím nepodařilo nic vytěžit, AS Řím se i nadále drží na míči.

87
    Útok AS Řím se nevydařil a je z toho rohový kop pro domácí celek.

85
    Dokonce zápasu zbývá pět minut zápasu a uvidíme, zda jeden z celků docílí vedení na svou stranu.

83
    Centr z pravé strany vyřešila obrana hostí.

82
    Domácí celek se snaží opětovně zesílit svůj tlak a zvrátit vedení zpět na svou stranu.
    80. Manolo GABBIADINI - 1:1

80
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Hostující celek zahrával rohový kop! Centr do vápna jeden z hráčů hlavičkou srazil před branku a následně míč dorážel do branky MANOLO GABBIADINI a ten vyrovnává stav zápasu.

79
    Dlouhý centr do vápna domácího celku. Rui Patrício si vyběhl a odrazil vysoký míč mimo vápno.

78
    Hostující celek napadá hráče AS Řím, ovšem obrana domácích si zatím hlídá bezpečně své nedávno nabití vedení.

77
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Fabio Quagliarella.
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Bartosz Bereszyński, přichází Riccardo Ciervo.
    72. Eldor ŠOMURODOV - 1:0

72
    AS Řím právě vstřelil branku!
    A máme tu první branku zápasu domácího celku, který otevírá skóre zápasu. ELDOR ŠOMURODOV se dostal k pěkné střele a rozvlnil síť za brankářem Sampdorie.

69
    Centr na levou stranu zastavil hráč domácích, ovšem k další přihrávce do vápna se nedostal.

68
    Řím se v posledních minutách snaží o tlak na branku soupeře.

67
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Matías Viña, přichází Eldor Šomurodov.
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Stephan El Shaarawy.

67
    Souboj o míč uprostřed hrací plochy, který skončil ztrátou míče hostí a jejich soupeř se dostal do blízkosti branky. Následně přišel centr do vápna, který eliminovala obrana hostí.

65
    Omlouváme se vám za momentální stručný přenos, na vině je výpadek internetu.

61
    Žlutou kartu dostává Kristoffer Askildsen (UC Sampdoria).

60
    Hodina hry je za námi a stále čekáme na první branku zápasu.

60
    Žlutou kartu dostává Wladimiro Falcone (UC Sampdoria).

57
    Pěkná střela od domácího hráče, který vyslal dobrou střelu na Falconeho a ten vyrazil střelu nad svou branku.

56
    Hostující celek se pokoušel zaútočit, ale brzy přišel o míč.

55
    Domácí celek se pokoušel zaútočit středem hřiště, ale brzy defenzíva soupeře udělala velkou závoru.

53
    AS Řím nyní zahrával rohový kop, ze kterého přišel centr do šestnáctky, který rychle odrazila obrana Sampdorie.

52
    Hráč Sampdorie se dostal ke střele a orazítkoval levou tyčku branky AS Řím!

51
    Rick Karsdorp vhazuje aut a od něho započne další snaha jeho spoluhráčů o útočnou zteč.

50
    Dlouhý pas hráč Sampdorie nedokázal dostat pod svou kontrolu a jejich útok vzal za své.

49
    Hra se odehrává uprostřed hřiště. AS Řím se snaží dostat míč pod svou kontrolu.

48
    Hostující celek se snaží útočit, ovšem před šestnáctkou byl připraven o míč.

47
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Tammy Abraham, přichází Felix Afena-Gyan.

46

První poločas nám nabídl tlak domácích, který však byl spíše optický. AS Řím si příliš vyložených šancí nevypracovalo. Sampdorie se víceméně jen bránila a před branku soupeře a na jejich polovinu se dostávala sporadicky. Zatím to vypadá, že taktické pojetí od obou celků funguje a uvidíme, co nám přinese druhý poločas.

45+3

45+2
    V nastaveném čase nesledujeme nic zajímavého a vypadá to, že první poločas nám už branku jisté nepřinese.

45
    První poločas je nastaven o tři minuty.

45
    Hosté se nyní snaží změnit hru na svou stranu a snažili se dostat k brance Říma.

44
    Žlutou kartu dostává Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria).

43
    Centr z rohu byl ihned odhlavičkován obráncem Říma.

42
    Roger Ibañez nyní svým tělem dokázal zablokovat nepříjemnou a nebezpečnou střelu z vápna! Následuje roh pro soupeře.

41
    AS Řím se snaží překonat obranný val soupeře dlouhými a vysokými míči, ale ani tato taktika nepřináší své kýžené ovoce.

40
    Dokonce prvního poločasu zbývá pět minut a uvidíme, zda se dočkáme nějaké úvodní branky zápasu.

37
    AS Řím zesiluje opětovně svůj tlak na polovině hostí. Ovšem zatím stále bez vážnější šance.

37
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Albin Ekdal, přichází Alex Ferrari.

35
    Rick Karsdorp adresoval vysoký míč do šestnáctky Sampdorie, který jeho spoluhráč hlavičkoval nad branku hostujícího celku.

34
    Standardní situace hostí z velké vzdálenosti nepřinesla žádný větší rozruch ve vápně AS.

33
    Hra se čím dál více soustředí mezi obě šestnáctky. Začátek zápasu byl otevřený hrou nahoru a dolů. Nyní sledujeme zcela jinou hru od obou týmů.

31
    Finální souhra zatím trápí hráče AS ŘÍm. I nyní dobrá přihrávka, která však nenašla toho správného adresáta.

30
    Půl hodina hry je minulostí. Hostující celek stále vzdoruje spíše platonickému tlaku svého soka.

28
    Adrien Silva se nyní dopustil menšího faulu a domácí celek zůstane u míče.

27
    Hostující hráči se snaží eliminovat tlak soupeře, ale jejich snahy většinou končí krátce po přechodu půlící čáry.

26
    Špatné odehraný míč z pohledu hostí a následně špatný pas od domácího hráče.

25
    A tu domácí celek nedokázal zahrát, tak aby došlo k nějakému ohrožení branky soupeře.

24
    Faul hráče Sampdorie a pro jejich soupeře se naskytla zajímavá standardní situace poblíž rohového praporku.

22
    Snaha domácího celku po levé straně nevedla k ničemu zajímavému a u míče je domácí celek, který se nyní snaží uklidnit hru na hřišti.

21
    Po dvaceti minutách hry máme stále skóre nerozhodnuté a stále sledujeme snahu domácích o vstřelení první branky zápasu.

19
    AS Řím v posledních minutách má převahu na míči, ovšem Wladimiro Falcone v brance hostí zatím nemusí řešit nic složitého ve své brance.

18
    Nadějný útok domácího celku, který přinesl vysoký míč do vápna, který byl ihned odražen obránci Sampdorie.

16
    Nicolò Zaniolo jej navíc fauloval a hostující celek bude mít nyní rozehrávku z vlastní poloviny.

15
    Omar Colley si pohlídal situaci na pravé straně a odkopl míč do autu.

14
    Řím drží míč na svých kopačkách, ale v posledních minutách se jim nedaří založit smysluplnou útočnou akci.

13
    Nyní sledujeme spíše pasáž hry, kdy se domácí celek snaží dostat přes defenzívu soupeře, ale ta zastavuje jejich snahu daleko od své branky.

10
    Kuriózní situace, kdy hlavní sudí byl blízko faulu a sám se do situace připletl, když nedokázal zastavit a přepadl přes hráče AS Řím, který byl faulován.

9
    Hra se od úvodních minut zápasu přelévá z jedné strany na druhou. Ovšem bez nějakých vážnějších šancí. Tu jednu zdánlivou měli domácí v začátku zápasu.

7
    Rychlá protiakce Říma skončila střelou vysoko nad branku hostujícího celku.

6
    Hostující hráč se pokoušel dostat přes obránce z pravé strany, ale byl čistě zastaven.

5
    Ta se však nepodařila dle jejich představ a u míče je jejich soupeř z hlavního města.

4
    U míče jsou hosté, kteří se pokouší založit útočnou akci.

3
    První velká šance domácího celku. Hráč dostal míč do běhu a jeho zakončení přes obránce skončilo mimo levou tyč!

2
    Domácí celek se nyní kombinační souhrou snaží dostat z vlastní poloviny.

1
    Hráč Sampdorie se dostal do vápna, kde si naběhl na dobrou přihrávku, ovšem vybíhal z těsného ofsajdu.

1

AS Řím: Patrício – Mancini (C), Smalling, Ibañez – Cristante – Karsdorp, Mchitarjan, Veretout, Viña – T. Abraham, Zaniolo.
    Náhradníci: Fuzato – Afena-Gyan, Bove, Calafiori, Darboe, Diawara, El Shaarawy, Kumbulla, B. Mayoral, C. Pérez, Šomurodov, Villar.

UC Sampdoria: Falcone – Augello, Colley, Jošida, Bereszyński – Askildsen, Ekdal, Adrien Silva, Candreva (C) – Caputo, Gabbiadini.
    Náhradníci: Audero, N. Ravaglia – Ciervo, Depaoli, Dragusin, A. Ferrari, Chabot, Murru, Quagliarella, Torregrossa, Yepes.

Rozhodčí: Giacomelli P.

Domácí celek se nachází na páté příčce s celkovým počtem 31 bodů. V posledních pěti zápasech má Řím bilanci tří výher a dvou porážek. Poslední dvě výhry přišly v posledních dvou kolech – 2:0 nad Speziou a 4:1 s Atalantou Bergamo.

Jejich soupeř ze Sampdorie se nachází ve spodních vodách tabulky. Konkrétně na patnácté pozici s devatenácti body. V posledních pěti duelech dvakrát vyhráli, dvakrát prohráli a jednou remizovali. A právě remíza přišla v posledním kole s Venezií (1:1).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.