Tampa – NY Rangers 3:4 (0:1 po s.n.) | Detroit – Washington 1:3 (kon.) | Columbus – Carolina 4:7 (kon.)
Boston – Buffalo 4:3 (po pr.) | Florida – Montreal 5:2 (kon.) | Nashville – Chicago 6:1 (kon.)

58:46
    Nicméně Michajl Sergačjov (TBL) poslal z obranného pásma puk do sítě, a tak dostává dvě minuty za zdržování hry.

46:59
    Mezi střídačkami nyní bouchly saze mezi domácím Borisem Katchoukem (TBL) a hostujícím Drydenem Huntem (NYR), když nakonec pěstní souboj vyhrál hráč Rangers. Nicméně oba si nyní na trestné lavici dají dvě minuty oraz.

39:15
    Corey Perry (TBL) však následně podrazil jednoho z hráčů Rangers a za své počínání dostává dvě minuty.

32:43
    Přesilovka Rangers končí předčasně, protože se na útočné modré prezentoval nedovoleným bráněním Kaapo Kakko (NYR), a tak se chvíli bude hrát ve čtyřech a následně si přesilovku zahraje Tampa Bay.

31:09
    V útočné třetině se následně navíc prezentoval faulem Alex Killorn (TBL), jenž dostává dvě minuty za držení.

20:12
    Point nahazoval puk do útočného pásma, ale Mika Zibanejad (NYR) jej poté zasáhl hokejkou do obličeje a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

18:15
    Ryan Reaves (NYR) je druhým hráčem Rangers, který si v tomto utkání posedí dvě minuty na trestné lavici, když pyká za hrubost.

10:22
    První přesilovou hru v utkání si vyzkouší i domácí hokejisté, protože dvě minuty za hákování dostává Dryden Hunt (NYR).

06:11
    Jan Rutta (TBL) následně musel přidržet unikajícího Panarina, a tak český obránce dostává za své počínání dvě minuty a je prvním vyloučeným v tomto zápase.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 19. Stamkos (Hedman, Palát), 38. Colton (B. Point, Killorn), 59. Perry (Stamkos, Palát) – 26. Lafreniere, 35. Goodrow (McKegg), 54. Goodrow (K'A. Miller, Panarin), rozh. náj. Zibanejad