Toronto – Ottawa 6:0 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:6 (kon.) | Seattle – Vancouver 2:5 (kon.)
Los Angeles – Philadelphia 6:3 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:0 (kon.) | Detroit – Boston 1:5 (kon.)
Pittsburgh – San Jose 8:5 (kon.) | Colorado – Anaheim 4:2 (kon.) | Washington – New Jersey 3:4 (po pr.)
Vegas – Winnipeg 4:5 (po pr.)
New York Rangers
4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
Tampa Bay Lightning
Neděle 02.01.2022, 18:30 • Madison Square Garden, New York • NHL

47:39
    Podle soudu rozhodčích Jacob Trouba při obranné snaze hákoval a odsedí tak dvě minuty.

36:53
    Dvouminutový trest za neúspěšnou trenérskou výzvu Bolts odpyká Corey Perry.

18:03
    Právě Erik Černák si vymodlil prohřešek Ryana Stromea, střelec třetí branky seknul Slováka přes rukavici.

12:29
    Při snaze poslat kotouč do středního pásma zasáhl Zibanejada vysokou holí Steven Stamkos. To bude atraktivní přesilovka Rangers v poměru čtyři na tři, která potrvá 48 sekund.

11:17
    Tresty na obou stranách. Jan Rutta dostane dvě minuty za držení, stejně tak domácí Ryan Strome.

07:23
    Zákrok poslední záchrany předvedl Michail Sergačjov a odpyká tak dvě minuty za hákování.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 8. Zibanejad (A. Fox, Kreider), 13. Zibanejad (A. Fox, Kreider), 15. R. Strome (Goodrow), 37. Zibanejad (Kreider)

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – K'A. Miller, Trouba, Hájek, A. Fox, Z. Jones, Lundkvist – Kreider, Zibanejad, Kakko – Lafreniere, R. Strome, Goodrow – Dryden Hunt, Chytil, J. Gauthier – Gettinger, McKegg, Reaves.
    Trenér: Gerrard Gallant

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (B. Elliott) – Černák, McDonagh, Rutta, Hedman, Sergačjov, Šustr – Killorn, Cirelli, B. Point – Palát, Colton, Stamkos – Bellemare, Maroon, Perry – Katchouk, M. Joseph, Riley Nash.
    Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: StLaurent, Morton – Shewchyk, Flemington