Vladivostok – Chabarovsk 3:5 (kon.) | Novosibirsk – Kazaň 2:6 (kon.) | Barys – Riga 7:1 (kon.)
Ufa – Magnitogorsk 3:4 (po pr.) | Čerepovec – Minsk 3:5 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Nižněkamsk – N.Novgorod 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Omsk 3:2 (kon.) | Jokerit – Jekatěrinburg 0:0 (odl.)

Radan Lenc (CHA) – 0+2, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 15:37
    Patrik Bartošák (CHA) – 0 zákroků, 0 OG, úspěšnost %, odchytal 00:00 (10:34:10)

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Amur Chabarovsk vítězí na ledě Admiralu Vladivostok 5:3 a připisuje si důležité body do tabulky. Už ve 2. minutě poslal hosty do vedení Šarov. Posléze byl k vidění velký počet faulů, který nakonec potrestal v 18. minutě Gorškov. Druhá třetina rozhodně nenudila, jelikož padlo hned šest branek! Chabarovsk si dál tvořil náskok, když se trefil Grebenščikov a Tomášek. Ovšem posléze snížili Kestner a Vladislav Ušenin. Následně sice Grebenščikov zvýšil vedení Amuru na tři branky, ale půl minuty před koncem se trefil domácí Chamidullin. Třetí část zápasu branku nenabídla.

59:50
    Fjodor Beljakov neprostřelil blok z levé strany a následně hosté vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

59:28
    Následně se Amuru povedlo vyhodit puk opět do středního pásma.

59:05
    Znovu zasahoval hostující brankář a opět byl úspěšný.

58:14
    Chabarovsku se sice podařilo vyhodit puk, ale pouze na zakázané uvolnění.

58:00
    Vladivostok hraje bez brankáře!

58:00
    Oddechový čas pro domácí.

57:46
    Opět musel zasahovat Jevgenij Alikin, což se mu také povedlo.

57:22
    Času už opravdu zbývá málo a Admiral by měl zariskovat.

56:57
    Opět hosté pouze nahodili puk do pásma soupeře a odjeli vystřídat své formace.

55:59
    Tentokrát už musel zasahovat Jevgenij Alikin proti střele Libora Šuláka od modré čáry.

55:05
    Zbývá méně než pět minut a Admiralu stále chybí dvě branky na srovnání.

54:32
    Vladimir Butuzov vyvezl puk po pravé straně, ale opět neměl moc podpory svých spoluhráčů.

53:22
    Nyní se hra kouskuje bez nějakých vážnějších situací, ovšem po zakázaném uvolnění hostů následuje buly před Alikinem.

52:26
    Roman Byčkov se posléze dostal na druhé straně ke střele z pravé strany, ale tu Alexandr Lazušin nepustil a uchoval kotouč v lapačce.

51:58
    Admiralu se nedaří dostat přes hustou defenzivu soupeře.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 29. Kestner (Mozík, Šulák), 31. Vladislav Ušenin (Vjačeslav Ušenin, Indrašis), 40. Chamidullin (Šulák, Vjačeslav Ušenin) – 2. Šarov (R. Pedan, Archipov), 18. A. Gorškov (Nikolišin, V. Butuzov), 24. Grebenščikov (Lenc), 27. Tomášek (Grebenščikov, Lenc), 33. Grebenščikov (Šarov, Tomášek)

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (25. Lazušin) – Šulák (C), Mozík, Jermakov, Chamidullin, Metalnikov (A), F. Beljakov, Palivko – A. Garejev, Sajustov, Kestner – Indrašis, Vjačeslav Ušenin (A), Vladislav Ušenin – A. Ševčenko, Makarenko, Obidin – Kaletnik, D. Iljin, Verba.
    Trenér: Alexandr Andrijevskij

Amur Chabarovsk: Alikin (Bartošák) – R. Pedan, S. Těreščenko, Volgin (A), Baldajev, Znacharenko, Pivcakin, Byčkov – Grebenščikov, Tomášek, Lenc – A. Gorškov, Nikolišin, V. Butuzov (A) – Archipov, Šarov, Fajzullin (C) – Ljubimov, Gizdatullin, Zyrjanov.
    Trenér: Sergej Světlov

Rozhodčí: Naumov, Oskirko – Antonov, Černyšov