Sjezd mužů, Wengen Vítěz: A. Kilde (NOR) (kon.)
konec
SP - Sjezd mužů, Wengen

Vítěz: A. Kilde (NOR)

Pátek 14.01.2022, 12:45 • Lauberhorn, Wengen, Švýcarsko • Sjezdové lyžování

    Komentáře nejsou k dispozici.

    Michal Hromas

    Konečné výsledky:
    1. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1:42,42
    2. Marco Odermatt (SUI) +0,19
    3. Beat Feuz (SUI) +0,30
    4. Daniel Hemetsberger (AUT) +0,46
    5. Max Franz (AUT) +0,66
    6. Matthias Mayer (AUT) +0,78
    7. Bryce Bennett (USA) +0,95
    8. Ryan Cochran-Siegle (USA) +0,96
    9. Dominik Paris (ITA) +1,00
    10. Martin Čater (SLO) +1,15
    11. Carlo Janka (SUI) +1,19
    12. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,26
    13. Christof Innerhofer (ITA) +1,31
    14. Johan Clarey (FRA) +1,36
    15. Stefan Rogentin (SUI) +1,40
    16. James Crawford (CAN) +1,43
    17. Mattia Casse (ITA) +1,48
    18. Niels Hintermann (SUI) +1,54
    19. Gilles Roulin (SUI) +1,59
    20. Travis Ganong (USA) +1,69
    21. Otmar Striedinger (AUT) +1,74
    22. Matteo Marsaglia (ITA) +1,80
    23. Nils Allegre (FRA) +1,88
    24. Dominik Schwaiger (GER) +1,89
    25. Urs Kryenbühl (SUI) +1,92
    26. Daniel Danklmaier (AUT) +1,95
    27. Romed Baumann (GER) +1,96
    28. Miha Hrobat (SLO) +1,98
    29. Stefan Babinsky (AUT) +2,07
    30. Justin Murisier (SUI) +2,11

    Startovní listina:
    1. Johan Clarey (FRA)
    2. Daniel Hemetsberger (AUT)
    3. Beat Feuz (SUI)
    4. Matteo Marsaglia (ITA)
    5. Matthias Mayer (AUT)
    6. Travis Ganong (USA)
    7. Vincent Kriechmayr (AUT)
    8. Dominik Schwaiger (GER)
    9. Dominik Paris (ITA)
    10. Ryan Cochran-Siegle (USA)
    11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
    12. Bryce Bennett (USA)
    13. Marco Odermatt (SUI)
    14. Matthieu Bailet (FRA)
    15. Otmar Striedinger (AUT)
    16. Andreas Sander (GER)
    17. Max Franz (AUT)
    18. Christof Innerhofer (ITA)
    19. Romed Baumann (GER)
    20. Niels Hintermann (SUI)
    21. Stefan Rogentin (SUI)
    22. Carlo Janka (SUI)
    23. Nils Allegre (FRA)
    24. Martin Čater (SLO)
    25. Daniel Danklmaier (AUT)
    26. Jared Goldberg (USA)
    27. Urs Kryenbühl (SUI)
    28. Josef Ferstl (GER)
    29. Boštjan Kline (SLO)
    30. Mattia Casse (ITA)
    31. Maxence Muzaton (FRA)
    32. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
    33. Gilles Roulin (SUI)
    34. Emanuele Buzzi (ITA)
    35. Steven Nyman (USA)
    36. Nicolas Raffort (FRA)
    37. Cameron Alexander (CAN)
    38. Jeffrey Read (CAN)
    39. Christian Walder (AUT)
    40. Simon Jocher (GER)
    41. Brodie Seger (CAN)
    42. Blaise Giezendanner (FRA)
    43. James Crawford (CAN)
    44. Guglielmo Bosca (ITA)
    45. Sam Morse (USA)
    46. Miha Hrobat (SLO)
    47. Broderick Thompson (CAN)
    48. Stefan Babinsky (AUT)
    49. Justin Murisier (SUI)
    50. Pietro Zazzi (ITA)

    Celkové pořadí SP (po 18 z 35 závodů):
    1. Marco Odermatt (SUI) 945 bodů
    2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 549
    3. Matthias Mayer (AUT) 507
    4. Vincent Kriechmayr (AUT) 402
    5. Alexis Pinturault (FRA) 382
    6. Henrik Kristoffersen (NOR) 349
    7. Manuel Feller (AUT) 341
    8. Dominik Paris (ITA) 317
    9. Beat Feuz (SUI) 307
    10. Loïc Meillard (SUI) 236
    ...
    106. Adam Žampa (SVK) 14
    124. Andreas Žampa (SVK) 8

    Pořadí SP ve sjezdu (po 4 z 10 závodů):
    1. Dominik Paris (ITA) 227 bodů
    2. Matthias Mayer (AUT) 217
    3. Niels Hintermann (SUI) 178
    4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 169
    5. Beat Feuz (SUI) 165
    6. Vincent Kriechmayr (AUT) 163
    7. Marco Odermatt (SUI) 146
    8. Otmar Striedinger (AUT) 126
    9. Bryce Bennett (USA) 114
    10. Daniel Hemetsberger (AUT) 110