Hodonín – Michalovce 20:31 (kon.) | KPR Ruch – Most 30:39 (kon.) | Kynžvart – Dunajská Streda 0:0 (odl.)
Olomouc – DHC Plzeň 20:20 (kon.) | Šaľa – Písek 35:23 (kon.) | Tatran Stupava – Zlín 29:25 (kon.)
DHK Zora Olomouc
20:20 (10:11)
DHC Plzeň
Sobota 15.01.2022, 17:30 • hala DHK Zora Olomouc • MOL liga žen • 14. kolo

DHK Zora Olomouc – DHC Plzeň 20:20 (10:11)
    Nejvíce branek: Závišková 7, Jansová 3, Kašpárková 2 – Vlachová 7/2, Franzová 4, L. Drozdová 3. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2. Vyloučení: 2:3. (18:58:45)

Týmy se rozcházejí smírně! Olomouc po timeoutu už nedokázala svůj útok proměnit. Plzeň ale ztratila výhru neproměněnou sedmičkou Vlachové, která mohla poslat svůj tým do vedení o dvě branky, ale místo toho poslala soupeře do útoku, který Olomouc proměnila. A byla to poslední branka zápasu, který tak končí nerozhodně 20:20.

Konec zápasu. (20:20)

59
    Oddechový čas pro domácí. (20:20)
    59
    Nikola Jansová zaznamenává třetí branku v utkání, ale rozhodně u nejdůležitější! Minutu a půl před koncem tak v Olomouci panuje remízový stav! (20:20)

58
    Velký zvrat! Andrea Vlachová mohla poslat svůj tým znovu do vedení o dva góly, ale místo toho neproměnila sedmičku a do brejku na druhou stranu vyráží Olomouc! (19:20)
    57
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Natálie Kuxová). (19:20)
    57
    Andrea Vlachová úspěšná na sedmimetrovém hodu! Míč po dvou naznačeních hodila k tyči a zvýšila tak v posledních 4 minutách na rozdíl dvou branek. Velice důležitý gól. (18:20)

56
    Oddechový čas pro hosty. (18:19)
    54
    Nečekaná, ale fantastická střela z dálky. Tak by se dal popsat gól Andrey Vlachové, která napřáhla a umístila míč s odrazem od země z dálky k pravé tyči. (18:19)

52
    Oddechový čas pro domácí. (18:18)
    50
    Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Nikola Melicharová). (18:18)
    48
    Přes čtyři minuty uběhly od poslední branky. To se v házené tak často nevidí. Rozsekla to nyní míčem do plzeňské branky Martina Přikrylová. (18:17)

Oddechový čas pro hosty. (17:17)
    44
    Ale jen chviličku na to opětovně srovnává Nikola Jansová, pro kterou je to dnes teprve druhá branka. (17:17)
    43
    Denisa Franzová opět rozšiřuje svůj dnešní střelecký účet. Toto bude ještě drama. Západočešky jsou tak zase ve vedení. (16:17)
    43
    Linda Galušková přiběhla z druhé vlny, dostala přihrávku a prosadila se dalekonosnou ránou. (16:16)
    41
    Zápas se nám přehoupl do poslední třetiny. Denisa Franzová snižuje na 16:15. Jedná se o její třetí branku v utkání. (16:15)
    39
    Martina Přikrylová zakončila ze střední vzdálenosti a posílá Zoru do vedení o dva góly. (16:14)