Dunajská Streda – Petržalka 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 3:0 (kon.) | Olomouc B – Opava 1:2 (kon.)
Plzeň – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Universitatea Craiova – Ostrava 0:0 (zruš.) | Kroměříž – Slovácko 1:5 (kon.)
Žilina – Podbrezová 1:2 (kon.) | Brno – Zlín 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:0 (kon.)
Líšeň – Šamorín 2:0 (kon.) | Přepeře – Žižkov 0:2 (kon.) | Vyškov – Hodonín 3:0 (kon.)
Karviná – L. Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Prešov 3:1 (kon.) | Ružomberok – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Lech Poznaň – Ostrava 4:2 (kon.)
KKS Lech Poznaň
4:2 (2:0)
FC Baník Ostrava
Sobota 15.01.2022, 15:00 • Belek • Přípravný zápas

Je za námi přípravné utkání mezi Lechem Poznań a Baníkem Ostrava. Polský celek si vytvořil dvoubrankové vedení už v prvním poločase. Slezané náskok soupeře sice ve druhé půli smazali díky trefám Jaroňe a Klímy, avšak poslední slovo měl znovu Lech, za který skórovali Marchwiński a Kvekveskiri. První přípravné utkání áčka Baníku v roce 2022 tedy skončilo porážkou v poměru 2:4.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (16:56:10)

90

89
    S míčem na kopačkách už znovu pracuje Baník. Do konce střetnutí chybí ale zhruba minuta, pokud tedy rozhodčí nic nenastaví.

88
    Skóraś přetlačil Fleišmana a poté mířil směrem dopředu. Ve vápně ještě vybídl Kamińského, který byl ale čistým způsobem odzbrojen.
    86. Šín trefil z penalty tyč

86
    K penaltě se postavil čerstvý Matěj Šín, jenž tlačil míč k tyči až příliš. Právě konstrukci brány trefil, takže branka na 3:4 z pohledu Baníku na řadu nepřišla.

86
    Další penalta pro Baník! Dočkáme se snížení?

85
    Míč si přebrali fotbalisté Ostravy, kteří nyní kombinují na soupeřově polovině.

84
    Kamiński se dostal do další gólové příležitosti celku, který je dnes psán jako domácí. Naskočil si na centr ze strany a hlavou těsně minul zadní tyč.

82
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Jiří Boula, přichází Matěj Šín.
    80. Nika KVEKVESKIRI - 4:2

80
    Lech Poznań právě vstřelil branku!
    Lech zřejmě rozhoduje o svém dnešním vítězství. NIKA KVEKVESKIRI si při své penaltě počkal na první pohyb brankáře a následně míč s přehledem uklidil do sítě. 4:2.

79
    Karlström vybojoval na Fleišmanovi faul, takže také Lech bude kopat penaltu!
    77. Filip MARCHWIŃSKI - 3:2

77
    Na konci 77. minuty se Lech přece jen dostává zpět do vedení. Prostor v pokutovém území dostal FILIP MARCHWIŃSKI, jenž si rychle přehodil míč na pravačku a dokonale skrytou střelou odrazil hrací předmět od tyče za brankovou čáru. 3:2.

77
    Balón přebral Lech, který si nyní přihrává ze strany na stranu. Rád by šel znovu do vedení.

75
    Fleišman se vysokým centrem snažil hledat rozběhnutého Buchtu, jenže ofenzivnímu hráči Baníku pár centimetrů ke zpracování chybělo.

74
    Boula si na útočné polovině pomohl útočným faulem. Rozhodčí mu nyní domlouvá a polský tým se pomalu ale jistě chystá k rozehrání míče.

72
    Poznań měla šanci! Kamiński se objevil úplně sám na hranici šestnáctky, ale svou střelu utáhl až příliš. O pár centimetrů minul zadní tyč svatyně Baníku.

Daniel Fekets

Branky: 27. Ramírez, 30. Ba Loua, 77. Marchwiński, 80. Kvekveskiri (pen.) – 59. Jaroň (pen.), 68. Klíma

KKS Lech Poznaň: Bednarek – Šatka, Salamon, Milić, Douglas – Murawski, Tiba – Ba Loua, Ramírez, Antczak – Pacławski
    2. poločas: van der Hart – Pereira (74. Borowski), Skrzypczak, Pingot, Czerwiński – Karlström, Kvekveskiri – Skóraś, Czekała (78. Wilak), Kamiński – Marchwiński

FC Baník Ostrava: Budinský – Juroška, Pokorný, Lischka, Fleišman – Jaroň, Kaloč, Kuzmanovič, Boula (82. Šín), Buchta – Klíma
    Náhradníci: Murin – Ndefe, Harušťák, Svozil, Chlumecký, Boháč, Šín, Budínský, de Azevedo, Smékal, Almási, Koncevoj