Kobra – Cheb 4:1 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Tábor – Příbram 0:2 (kon.)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 4:0 (kon.) | Letňany – Děčín 5:4 (2:0 po s.n.)
HC Kobra Praha
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
HC Stadion Cheb
Středa 19.01.2022, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha-Braník • 2. liga skupina Jih (ČR) • 32. kolo

Dnešní utkání sledovalo 87 diváků. (20:21:54)

To je ode mě z ledového paláce Kobra vše, děkuji za sledování a napočtenou!

Je hotovo! Domácí potvrdili roli favorita a rozhodly dvě branky Kamila Bříšky už v první třetině. Hvězdná formace Kobry byla nezastavitelná – třetí gól přidal ještě Tomáš Šťastný, definitivní tečku za utkáním udělal Daniil Petrov.

59:51
    Kobra právě vstřelila branku!
    Z vlastní třetiny trefuje prázdnou klec Chebu DANIIL PETROV. Asistence: Václav Svach.

59:20
    Kašpar je na střídačce, hosté hrají s odkrytou klecí.

59:20
    Cheb se chystá zřejmě k powerplay, i přes pouhých 40 sekund do závěru!

59:20
    Oddechový čas pro hosty.

59:01
    Běží poslední minuta třetího dějství.

58:28
    To byla geniální souhra první lajny domácích! Lukáš Tondr objel s pukem branku Chebu, pak našel volného TOMÁŠE ŠŤASTNÉHO, který doklepl kotouč za Kašpara. Asistence: Lukáš Tondr.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:12
    I Kobra vyzkoušela pozornost Kašpara, ten určitě je jedním z nejlepších hráčů Stadionu v dnešním zápase.

56:30
    Havrda měl co dělat, aby odehnal Proška od kotouče, Západočeši jsou stále aktivnější.

55:36
    Na ledové ploše ležel delší dobu střelec první branky Chebu Petr Rozhon, nakonec jej spoluhráči odvezli na střídačku.

54:57
    Hosté se dostali na dohled vyrovnání, a tak v následujících minutách budou určitě ještě více útočit.

53:34
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Tlak hostů byl stále větší a větší, z čehož plyne tento gól na 2:1. Prosazuje se PETR ROZHON, který vymetl pravý horní roh klece Kobry, Sochůrek se za pukem jen ohlédl. Asistence: Radek Prošek, David Novotný.

52:38
    Od modré čáry napřáhl tvrdě Troška, jeho ránu Sochůrek nejprve vyrazil do vzduchu, pak ale volný kotouč chytil do své rukavice.

51:41
    Bříškův pokus se odrazil od mantinelu do vnější strany branky, první formace opět zatápí Stadionu.

Tadeáš Podolka

Branky a nahrávky: 1. Bříška (Petrov, T. Šťastný), 10. Bříška (T. Šťastný, Duda), 59. T. Šťastný (Tondr), 60. Petrov (Svach) – 54. Rozhon (Prošek, Novotný)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Ondrík) – Holý, Svach, Ženíšek, Knesl, Duda, Janda – Bříška (C), Havrda, Ksandr, Čech, Novák, T. Šťastný, Petrák, Hlinka, Tondr, Janča, Heldák, Petrov.
    Trenér: M. Šeba

HC Stadion Cheb: Kašpar (Horák) – Troška, Stejskal (A), Kořán, Kulhánek, Vasilijev, Šik, Pohanka – Trapl (C), Fečo, Prošek, Rozhon, Novotný, Krejsa, Lijutov, P. Šťastný, Krutina, Seidler, Vašíček.
    Trenér: Jäger

Rozhodčí: Jílek – Štěpánek, Thuma