Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Anterselva | Vítěz: B. Doll (GER) (kon.) | | | Štafeta žen, 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) |
Tennessee Titans - Cincinnati Bengals | 16:19 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: A. Vinatzer (ITA) (kon.) | | | Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Ryding (GBR) (kon.) |
Muži HS142, Titisee-Neustadt | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, klasicky, Planica | (zruš.) |
Skoky mužů HS104, Planica | (zruš.) | | | Běh mužů 10 km, Planica | (zruš.) |
Team Squid Game - Team La Casa de Papel | Vítěz: Brichta, Fajk (kon.) | | | Martin "Budík" Budín - Lukáš "Huhu" Procházka | Vítěz: Budík (kon.) |
Danny TvTwixx - Vítek z Fizistyle | Vítěz: Vítek (kon.) | | | Lukáš "Luktuma" Tůma - Tadeáš Veselý | Vítěz: Tůma (kon.) |
Filip Grznár - Michal "Psycho Michal" Peštuka | Vítěz: Grznár (kon.) | | | Honzi Michálek - Martin "Bez Trika" Binder | Vítěz: Michálek (kon.) |
Silvia Dellai - Valérie "xHolakys" Holáková | Vítěz: Holáková (kon.) | | | Marek "Datel" Valášek - Dominik "Vercetti" Vyšata | Vítěz: Valášek (kon.) |
konec
SP - Muži HS142, Titisee-Neustadt
Vítěz: K. Geiger (GER)
Denisa Veselá
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Karl Geiger (GER) 997 bodů
2. Rjoju Kobajaši (JPN) 986
3. Halvor Egner Granerud (NOR) 749
4. Marius Lindvik (NOR) 743
5. Anže Lanišek (SLO) 561
6. Markus Eisenbichler (GER) 558
7. Jan Hörl (AUT) 498
8. Stefan Kraft (AUT) 418
9. Daniel Huber (AUT) 392
9. Killian Peier (SUI) 392
Konečné pořadí
1. Karl Geiger (GER) 288,3 bodů
2. Anže Lanišek (SLO) 283,1
3. Markus Eisenbichler (GER) 273,9
4. Halvor Egner Granerud (NOR) 272,8
5. Rjoju Kobajaši (JPN) 269,9
6. Cene Prevc (SLO) 268,7
7. Lovro Kos (SLO) 267,5
8. Stephan Leyhe (GER) 267,0
9. Constantin Schmid (GER) 264,0
10. Jan Hörl (AUT) 260,0
11. Justin Lisso (GER) 258,9
12. Peter Prevc (SLO) 258,1
13. Jukija Sato (JPN) 255,2
14. Manuel Fettner (AUT) 254,8
15. Gregor Deschwanden (SUI) 253,5
16. Žiga Jelar (SLO) 253,4
17. Severin Freund (GER) 251,1
18. Timi Zajc (SLO) 250,8
19. Daniel Tschofenig (AUT) 250,2
20. Daniel Huber (AUT) 250,1
21. Richard Freitag (GER) 249,3
22. Stefan Kraft (AUT) 246,3
23. Antti Aalto (FIN) 244,6
24. Jevgenij Klimov (RUS) 244,5
25. Philipp Aschenwald (AUT) 241,2
26. Naoki Nakamura (JPN) 237,8
27. Philipp Raimund (GER) 230,9
28. Robin Pedersen (NOR) 228,1
29. Jakub Wolny (POL) 227,9
30. Niko Kytösaho (FIN) 216,2
...
50. Roman Koudelka (CZE) 79,1
Průběžné pořadí po prvním kole
1. Anže Lanišek (SLO) 142,0 bodů
2. Karl Geiger (GER) 138,4
3. Lovro Kos (SLO) 138,2
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 137,9
5. Markus Eisenbichler (GER) 135,7
6. Timi Zajc (SLO) 135,5
7. Cene Prevc (SLO) 132,9
8. Peter Prevc (SLO) 131,5
9. Gregor Deschwanden (SUI) 129,9
10. Jukija Sato (JPN) 128,7
...
50. Roman Koudelka (CZE) 79,1
Startovní listina
1. Richard Freitag (GER)
2. Martin Hamann (GER)
3. Justin Lisso (GER)
4. Philipp Raimund (GER)
5. Eetu Nousiainen (FIN)
6. Roman Koudelka (CZE)
7. Sondre Ringen (NOR)
8. Klemens Murańka (POL)
9. Joacim Ødegård Bjøreng (NOR)
10. Robin Pedersen (NOR)
11. Antti Aalto (FIN)
12. Maciej Kot (POL)
13. Alexandr Baženov (RUS)
14. Andrzej Stękała (POL)
15. Giovanni Bresadola (ITA)
16. Fatih Arda İpcioğlu (TUR)
17. Aleksander Zniszczoł (POL)
18. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
19. Artti Aigro (EST)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Žiga Jelar (SLO)
22. Niko Kytösaho (FIN)
23. Dominik Peter (SUI)
24. Severin Freund (GER)
25. Daiki Ito (JPN)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Clemens Aigner (AUT)
28. Gregor Deschwanden (SUI)
29. Jevgenij Klimov (RUS)
30. Džunširo Kobajaši (JPN)
31. Peter Prevc (SLO)
32. Naoki Nakamura (JPN)
33. Daniel Tschofenig (AUT)
34. Pius Paschke (GER)
35. Philipp Aschenwald (AUT)
36. Constantin Schmid (GER)
37. Stephan Leyhe (GER)
38. Manuel Fettner (AUT)
39. Lovro Kos (SLO)
40. Jukija Sato (JPN)
41. Timi Zajc (SLO)
42. Cene Prevc (SLO)
43. Daniel Huber (AUT)
44. Stefan Kraft (AUT)
45. Jan Hörl (AUT)
46. Anže Lanišek (SLO)
47. Markus Eisenbichler (GER)
48. Halvor Egner Granerud (NOR)
49. Karl Geiger (GER)
50. Rjoju Kobajaši (JPN)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 941 bodů
2. Karl Geiger (GER) 897
3. Marius Lindvik (NOR) 743
4. Halvor Egner Granerud (NOR) 699
5. Markus Eisenbichler (GER) 498
6. Anže Lanišek (SLO) 481
7. Jan Hörl (AUT) 472
8. Stefan Kraft (AUT) 409
9. Killian Peier (SUI) 392
10. Daniel Huber (AUT) 381
1. Karl Geiger (GER) 997 bodů
2. Rjoju Kobajaši (JPN) 986
3. Halvor Egner Granerud (NOR) 749
4. Marius Lindvik (NOR) 743
5. Anže Lanišek (SLO) 561
6. Markus Eisenbichler (GER) 558
7. Jan Hörl (AUT) 498
8. Stefan Kraft (AUT) 418
9. Daniel Huber (AUT) 392
9. Killian Peier (SUI) 392
Konečné pořadí
1. Karl Geiger (GER) 288,3 bodů
2. Anže Lanišek (SLO) 283,1
3. Markus Eisenbichler (GER) 273,9
4. Halvor Egner Granerud (NOR) 272,8
5. Rjoju Kobajaši (JPN) 269,9
6. Cene Prevc (SLO) 268,7
7. Lovro Kos (SLO) 267,5
8. Stephan Leyhe (GER) 267,0
9. Constantin Schmid (GER) 264,0
10. Jan Hörl (AUT) 260,0
11. Justin Lisso (GER) 258,9
12. Peter Prevc (SLO) 258,1
13. Jukija Sato (JPN) 255,2
14. Manuel Fettner (AUT) 254,8
15. Gregor Deschwanden (SUI) 253,5
16. Žiga Jelar (SLO) 253,4
17. Severin Freund (GER) 251,1
18. Timi Zajc (SLO) 250,8
19. Daniel Tschofenig (AUT) 250,2
20. Daniel Huber (AUT) 250,1
21. Richard Freitag (GER) 249,3
22. Stefan Kraft (AUT) 246,3
23. Antti Aalto (FIN) 244,6
24. Jevgenij Klimov (RUS) 244,5
25. Philipp Aschenwald (AUT) 241,2
26. Naoki Nakamura (JPN) 237,8
27. Philipp Raimund (GER) 230,9
28. Robin Pedersen (NOR) 228,1
29. Jakub Wolny (POL) 227,9
30. Niko Kytösaho (FIN) 216,2
...
50. Roman Koudelka (CZE) 79,1
Průběžné pořadí po prvním kole
1. Anže Lanišek (SLO) 142,0 bodů
2. Karl Geiger (GER) 138,4
3. Lovro Kos (SLO) 138,2
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 137,9
5. Markus Eisenbichler (GER) 135,7
6. Timi Zajc (SLO) 135,5
7. Cene Prevc (SLO) 132,9
8. Peter Prevc (SLO) 131,5
9. Gregor Deschwanden (SUI) 129,9
10. Jukija Sato (JPN) 128,7
...
50. Roman Koudelka (CZE) 79,1
Startovní listina
1. Richard Freitag (GER)
2. Martin Hamann (GER)
3. Justin Lisso (GER)
4. Philipp Raimund (GER)
5. Eetu Nousiainen (FIN)
6. Roman Koudelka (CZE)
7. Sondre Ringen (NOR)
8. Klemens Murańka (POL)
9. Joacim Ødegård Bjøreng (NOR)
10. Robin Pedersen (NOR)
11. Antti Aalto (FIN)
12. Maciej Kot (POL)
13. Alexandr Baženov (RUS)
14. Andrzej Stękała (POL)
15. Giovanni Bresadola (ITA)
16. Fatih Arda İpcioğlu (TUR)
17. Aleksander Zniszczoł (POL)
18. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
19. Artti Aigro (EST)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Žiga Jelar (SLO)
22. Niko Kytösaho (FIN)
23. Dominik Peter (SUI)
24. Severin Freund (GER)
25. Daiki Ito (JPN)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Clemens Aigner (AUT)
28. Gregor Deschwanden (SUI)
29. Jevgenij Klimov (RUS)
30. Džunširo Kobajaši (JPN)
31. Peter Prevc (SLO)
32. Naoki Nakamura (JPN)
33. Daniel Tschofenig (AUT)
34. Pius Paschke (GER)
35. Philipp Aschenwald (AUT)
36. Constantin Schmid (GER)
37. Stephan Leyhe (GER)
38. Manuel Fettner (AUT)
39. Lovro Kos (SLO)
40. Jukija Sato (JPN)
41. Timi Zajc (SLO)
42. Cene Prevc (SLO)
43. Daniel Huber (AUT)
44. Stefan Kraft (AUT)
45. Jan Hörl (AUT)
46. Anže Lanišek (SLO)
47. Markus Eisenbichler (GER)
48. Halvor Egner Granerud (NOR)
49. Karl Geiger (GER)
50. Rjoju Kobajaši (JPN)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 941 bodů
2. Karl Geiger (GER) 897
3. Marius Lindvik (NOR) 743
4. Halvor Egner Granerud (NOR) 699
5. Markus Eisenbichler (GER) 498
6. Anže Lanišek (SLO) 481
7. Jan Hörl (AUT) 472
8. Stefan Kraft (AUT) 409
9. Killian Peier (SUI) 392
10. Daniel Huber (AUT) 381
1. Karl Geiger (GER) 997 bodů
2. Rjoju Kobajaši (JPN) 986
3. Halvor Egner Granerud (NOR) 749
4. Marius Lindvik (NOR) 743
5. Anže Lanišek (SLO) 561
6. Markus Eisenbichler (GER) 558
7. Jan Hörl (AUT) 498
8. Stefan Kraft (AUT) 418
9. Daniel Huber (AUT) 392
9. Killian Peier (SUI) 392
Největším skokanem v závěrečném pořadí byl Jan Hörl, který si oproti prvnímu kolu polepšil o devět míst a závod zakončil na desátém místě. Naopak nejvíce si pohoršil Timi Zajc, který byl po prvním kole šestý, nakonec závod dokončil na osmnácté pozici.
Jediný Čech v závodu, Roman Koudelka, se předvedl pouze v prvním kole, jelikož skočil nejméně ze všech a skončil na padesáté pozici.
1. Karl Geiger (GER) 288,3 bodů
2. Anže Lanišek (SLO) 283,1
3. Markus Eisenbichler (GER) 273,9
4. Halvor Egner Granerud (NOR) 272,8
5. Rjoju Kobajaši (JPN) 269,9
6. Cene Prevc (SLO) 268,7
7. Lovro Kos (SLO) 267,5
8. Stephan Leyhe (GER) 267,0
9. Constantin Schmid (GER) 264,0
10. Jan Hörl (AUT) 260,0
11. Justin Lisso (GER) 258,9
12. Peter Prevc (SLO) 258,1
13. Jukija Sato (JPN) 255,2
14. Manuel Fettner (AUT) 254,8
15. Gregor Deschwanden (SUI) 253,5
16. Žiga Jelar (SLO) 253,4
17. Severin Freund (GER) 251,1
18. Timi Zajc (SLO) 250,8
19. Daniel Tschofenig (AUT) 250,2
20. Daniel Huber (AUT) 250,1
21. Richard Freitag (GER) 249,3
22. Stefan Kraft (AUT) 246,3
23. Antti Aalto (FIN) 244,6
24. Jevgenij Klimov (RUS) 244,5
25. Philipp Aschenwald (AUT) 241,2
26. Naoki Nakamura (JPN) 237,8
27. Philipp Raimund (GER) 230,9
28. Robin Pedersen (NOR) 228,1
29. Jakub Wolny (POL) 227,9
30. Niko Kytösaho (FIN) 216,2
...
50. Roman Koudelka (CZE) 79,1
1. Halvor Egner Granerud (NOR) 272,8 bodů
2. Stephan Leyhe (GER) 267,0
3. Constantin Schmid (GER) 264,0
1. Žiga Jelar (SLO) 253,4 bodů
2. Daniel Huber (AUT) 250,1
3. Stefan Kraft (AUT) 246,3
1. Anže Lanišek (SLO) 142,0 bodů
2. Karl Geiger (GER) 138,4
3. Lovro Kos (SLO) 138,2
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 137,9
5. Markus Eisenbichler (GER) 135,7
6. Timi Zajc (SLO) 135,5
7. Cene Prevc (SLO) 132,9
8. Peter Prevc (SLO) 131,5
9. Gregor Deschwanden (SUI) 129,9
10. Jukija Sato (JPN) 128,7
...
50. Roman Koudelka (CZE) 79,1
1. Gregor Deschwanden 129,9 bodů
2. Justin Lisso 124,7
3. Richard Freitag 124,5
1. Richard Freitag (GER)
2. Martin Hamann (GER)
3. Justin Lisso (GER)
4. Philipp Raimund (GER)
5. Eetu Nousiainen (FIN)
6. Roman Koudelka (CZE)
7. Sondre Ringen (NOR)
8. Klemens Murańka (POL)
9. Joacim Ødegård Bjøreng (NOR)
10. Robin Pedersen (NOR)
11. Antti Aalto (FIN)
12. Maciej Kot (POL)
13. Alexandr Baženov (RUS)
14. Andrzej Stękała (POL)
15. Giovanni Bresadola (ITA)
16. Fatih Arda İpcioğlu (TUR)
17. Aleksander Zniszczoł (POL)
18. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
19. Artti Aigro (EST)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Žiga Jelar (SLO)
22. Niko Kytösaho (FIN)
23. Dominik Peter (SUI)
24. Severin Freund (GER)
25. Daiki Ito (JPN)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Clemens Aigner (AUT)
28. Gregor Deschwanden (SUI)
29. Jevgenij Klimov (RUS)
30. Džunširo Kobajaši (JPN)
31. Peter Prevc (SLO)
32. Naoki Nakamura (JPN)
33. Daniel Tschofenig (AUT)
34. Pius Paschke (GER)
35. Philipp Aschenwald (AUT)
36. Constantin Schmid (GER)
37. Stephan Leyhe (GER)
38. Manuel Fettner (AUT)
39. Lovro Kos (SLO)
40. Jukija Sato (JPN)
41. Timi Zajc (SLO)
42. Cene Prevc (SLO)
43. Daniel Huber (AUT)
44. Stefan Kraft (AUT)
45. Jan Hörl (AUT)
46. Anže Lanišek (SLO)
47. Markus Eisenbichler (GER)
48. Halvor Egner Granerud (NOR)
49. Karl Geiger (GER)
50. Rjoju Kobajaši (JPN)
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 941 bodů
2. Karl Geiger (GER) 897
3. Marius Lindvik (NOR) 743
4. Halvor Egner Granerud (NOR) 699
5. Markus Eisenbichler (GER) 498
6. Anže Lanišek (SLO) 481
7. Jan Hörl (AUT) 472
8. Stefan Kraft (AUT) 409
9. Killian Peier (SUI) 392
10. Daniel Huber (AUT) 381