Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Anterselva | Vítěz: B. Doll (GER) (kon.) | | | Štafeta žen, 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) |
Tennessee Titans - Cincinnati Bengals | 16:19 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: A. Vinatzer (ITA) (kon.) | | | Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Ryding (GBR) (kon.) |
Muži HS142, Titisee-Neustadt | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, klasicky, Planica | (zruš.) |
Skoky mužů HS104, Planica | (zruš.) | | | Běh mužů 10 km, Planica | (zruš.) |
Team Squid Game - Team La Casa de Papel | Vítěz: Brichta, Fajk (kon.) | | | Martin "Budík" Budín - Lukáš "Huhu" Procházka | Vítěz: Budík (kon.) |
Danny TvTwixx - Vítek z Fizistyle | Vítěz: Vítek (kon.) | | | Lukáš "Luktuma" Tůma - Tadeáš Veselý | Vítěz: Tůma (kon.) |
Filip Grznár - Michal "Psycho Michal" Peštuka | Vítěz: Grznár (kon.) | | | Honzi Michálek - Martin "Bez Trika" Binder | Vítěz: Michálek (kon.) |
Silvia Dellai - Valérie "xHolakys" Holáková | Vítěz: Holáková (kon.) | | | Marek "Datel" Valášek - Dominik "Vercetti" Vyšata | Vítěz: Valášek (kon.) |
konec
SP - Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Anterselva
Vítěz: B. Doll (GER)
Dojezd sedmého Krčmáře
|
||
Cíl
|
Michal Krčmář dojíždí osamocen na sedmé pozici. Těsně mu uniklo širší pódium. Přesto skvělý výkon a díky parádnímu představení na střelnici si český biatlonista zajel nejlepší výsledek v sezoně. Dobrá zpráva před blížícími se zimními olympijskými hrami.
|
|
14,7km
|
Krčmář bohužel nestačí skupince o čtvrté místo a dojede na sedmé pozici.
|
|
13,2km
|
Michal Krčmář se drží ve skupince o čtvrté až sedmé místo! Jeho soupeři jsou Seppälä, Guigonnat a Bakken.
|
|
4.stř.
|
Tak Krčmář nakonec až šestý v kontaktu se Seppälou a Guigonnatem. Kousek za českým biatlonistou odjíždí Bakken s Ederem.
|
|
Čtvrtá Krčmářova střelba
|
||
4.stř.
|
Michal Krčmář jen jedna chyba! Na medaili to nebude, ale na elitní pětku by to mohlo stačit!
|
|
11,7km
|
Michal Krčmář na medaili ztrácí 21 vteřin, na záda už se mu lepí Fillon Maillet.
|
|
11,7km
|
Fillon Maillet se od skupinky odpoutal a už sám stíhá Krčmáře.
|
|
10,2km
|
Michal Krčmář na čelo ztratil čtrnáct sekund. Na třetí místo Laegreida má manko patnáct vteřin. Na českého biatlonistu už se začíná dotírat silná čtveřice Fillon Maillet, Christiansen, Babikov a Eder, ti ztrácí přibližně 14 sekund.
|
|
3.stř.
|
Ostatní biatlonisté za Michalem Krčmářem vyjma Babikova a Christiansena chybovali. Za českým biatlonistou je tak 17vteřinová díra.
|
|
Rychlopalba Michala Krčmáře na stojce
|
||
3.stř.
|
Guigonnat udělal dokonce dvě chyby. Seppälä čistý, Laegreid také, Eder jedna chyba. Michal Krčmář další nula a také rychle!
|
|
8,7km
|
Doll ztrácí 6,8 sekundy na čelo. Guigonnat dokonce 33 sekund! Krčmář se neudržel ani Seppäly a jede společně s Laegreidem a Ederem s mankem 52 sekund.
|
|
7,2km
|
Krčmář se Bakkena neudržel a ztrácí na něj deset sekund. Na čelo ztratil dokonce dvacet vteřin, aktuálně tak manko činí 45 sekund. Krčmář jede společně se Seppälou.
|
|
2.stř.
|
Michal Krčmář zase čistý! Posouvá se na skvělou pátou pozici!
|
|
4,2km
|
Krčmář ztrácí na čelo 19 sekund, aktuálně jede sám.
|
|
Michal Krčmář ztrácí kontakt s Latypovem a se stíhací skupinkou.
|
||
4,2km
|
Michal Krčmář se snaží držet kontakt s Latypovem a je na jedenácté pozici. Na čelo stáhl tři deseti sekundy.
|
|
1.stř.
|
Michal Krčmář čistý a jede desátý! Výborný start do závodu. Naopak Francouzi odstartovali špatně, Claude i Desthieux dokonce tři trestná kola. Fillon Maillet ale odstřílel čistě.
|
|
2,7km
|
Michal Krčmář na osmnácté pozici se ztrátou 11 vteřin.
|
|
1,2km
|
Christiansen vede před Fillonem Mailletem. Krčmář se propracoval na 16. pozici se ztrátou 3,4 sekundy. Smolski poslední, ale ztrácí jen devět vteřin.
|
Koneční pořadí:
1. Benedikt Doll (GER) 37:14.9 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +31.2 (3)
3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:28.8 (3)
4. Antonin Guigonnat (FRA) +1:34.4 (2)
5. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:35.2 (3)
6. Tero Seppälä (FIN) +1:42.1 (3)
7. Michal Krčmář (CZE) +1:54.1 (1)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:55.5 (6)
9. Lukas Hofer (ITA) +1:26.4 (4)
10. Anton Babikov (RUS) +1:58.7 (4)
11. Simon Eder (AUT) +2:03.0 (3)
12. Felix Leitner (AUT) +2:09.7 (4)
13. Tarjei Bø (NOR) +2:16.1 (6)
14. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:25.7 (4)
15. Simon Desthieux (FRA) +2:41.1 (4)
16. Olli Hiidensalo (FIN) +2:45.7 (4)
17. Fabien Claude (FRA) +3:06.8 (6)
18. Anton Smolski (BLR) +3:18.8 (5)
19. Johannes Kühn (GER) +3:21.4 (6)
20. Florent Claude (BEL) +3:23.9 (4)
21. Roman Rees (GER) +3:33.0 (6)
22. Paul Schommer (USA) +3:36.5 (6)
23. Niklas Hartweg (SUI) +3:46.9 (6)
24. Benjamin Weger (SUI) +4:02.3 (6)
25. Eduard Latypov (RUS) +4:12.9 (8)
26. Vytautas Strolia (LTU) +4:26.4 (6)
27. Filip Fjeld Andersen (NOR) +4:36.4 (8)
28. Thomas Bormolini (ITA) +4:53.0 (7)
29. David Komatz (AUT) +5:15.1 (5)
30. Campbell Wright (NZL) +6:41.9 (8)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Benedikt Doll (GER) 30:21.2 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +7,1 (3)
3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:10.5 (3)
4. Tero Seppälä (FIN) +1:27.0 (3)
5. Antonin Guigonnat (FRA) +1:27.5 (2)
6. Michal Krčmář (CZE) +1:29.0 (1)
7. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:36.3 (3)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:40.3 (2)
2. Benedikt Doll (GER) +9.3 (1)
3. Tero Seppälä (FIN) +26.8 (1)
4. Sturla Holm Laegreid (NOR) +30.3 (2)
5. Michal Krčmář (CZE) +36.1 (0)
6. Simon Eder (AUT) +53.1 (2)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 14:55.7 (1)
2. Benedikt Doll (GER) +2.5 (0)
3. Antonin Guigonnat (FRA) +9.1 (0)
4. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +19.8 (1)
5. Michal Krčmář (CZE) +24.9 (0)
6. Tero Seppälä (FIN) +29.2 (1)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Sivert Guttorm Bakken (NOR) 7:22.2 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +2.0 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +7.6 (0)
4. Johannes Kühn (GER) +10.5 (0)
5. Simon Eder (AUT) +11.1 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +15.6 (0)
Startovní listina:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA)
2. Tarjei Bø (NOR)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR)
5. Sturla Holm Laegreid (NOR)
6. Simon Desthieux (FRA)
7. Anton Smolski (BLR)
8. Eduard Latypov (RUS)
9. Fabien Claude (FRA)
10. Benedikt Doll (GER)
11. Tero Seppälä (FIN)
12. Johannes Kühn (GER)
13. Roman Rees (GER)
14. Sivert Guttorm Bakken (NOR)
15. Benjamin Weger (SUI)
16. Simon Eder (AUT)
17. Thomas Bormolini (ITA)
18. Vytautas Strolia (LTU)
19. Antonin Guigonnat (FRA)
20. Felix Leitner (AUT)
21. Lukas Hofer (ITA)
22. Filip Fjeld Andersen (NOR)
23. Michal Krčmář (CZE)
24. Florent Claude (BEL)
25. Anton Babikov (RUS)
26. Paul Schommer (USA)
27. Campbell Wright (NZL)
28. Niklas Hartweg (SUI)
29. Olli Hiidensalo (FIN)
30. David Komatz (AUT)
Průběžné pořadí SP:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 602
2. Emilien Jacquelin (FRA) 501
3. Sebastian Samuelsson (SWE) 484
4. Tarjei Bø (NOR) 458
5. Alexandr Loginov (RUS) 413
6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 407
...
31. Michal Krčmář (CZE) 163
70. Adam Václavík (CZE) 29
78. Jakub Štvrtecký (CZE) 16
1. Benedikt Doll (GER) 37:14.9 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +31.2 (3)
3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:28.8 (3)
4. Antonin Guigonnat (FRA) +1:34.4 (2)
5. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:35.2 (3)
6. Tero Seppälä (FIN) +1:42.1 (3)
7. Michal Krčmář (CZE) +1:54.1 (1)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:55.5 (6)
9. Lukas Hofer (ITA) +1:26.4 (4)
10. Anton Babikov (RUS) +1:58.7 (4)
11. Simon Eder (AUT) +2:03.0 (3)
12. Felix Leitner (AUT) +2:09.7 (4)
13. Tarjei Bø (NOR) +2:16.1 (6)
14. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:25.7 (4)
15. Simon Desthieux (FRA) +2:41.1 (4)
16. Olli Hiidensalo (FIN) +2:45.7 (4)
17. Fabien Claude (FRA) +3:06.8 (6)
18. Anton Smolski (BLR) +3:18.8 (5)
19. Johannes Kühn (GER) +3:21.4 (6)
20. Florent Claude (BEL) +3:23.9 (4)
21. Roman Rees (GER) +3:33.0 (6)
22. Paul Schommer (USA) +3:36.5 (6)
23. Niklas Hartweg (SUI) +3:46.9 (6)
24. Benjamin Weger (SUI) +4:02.3 (6)
25. Eduard Latypov (RUS) +4:12.9 (8)
26. Vytautas Strolia (LTU) +4:26.4 (6)
27. Filip Fjeld Andersen (NOR) +4:36.4 (8)
28. Thomas Bormolini (ITA) +4:53.0 (7)
29. David Komatz (AUT) +5:15.1 (5)
30. Campbell Wright (NZL) +6:41.9 (8)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Benedikt Doll (GER) 30:21.2 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +7,1 (3)
3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:10.5 (3)
4. Tero Seppälä (FIN) +1:27.0 (3)
5. Antonin Guigonnat (FRA) +1:27.5 (2)
6. Michal Krčmář (CZE) +1:29.0 (1)
7. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:36.3 (3)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:40.3 (2)
2. Benedikt Doll (GER) +9.3 (1)
3. Tero Seppälä (FIN) +26.8 (1)
4. Sturla Holm Laegreid (NOR) +30.3 (2)
5. Michal Krčmář (CZE) +36.1 (0)
6. Simon Eder (AUT) +53.1 (2)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 14:55.7 (1)
2. Benedikt Doll (GER) +2.5 (0)
3. Antonin Guigonnat (FRA) +9.1 (0)
4. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +19.8 (1)
5. Michal Krčmář (CZE) +24.9 (0)
6. Tero Seppälä (FIN) +29.2 (1)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Sivert Guttorm Bakken (NOR) 7:22.2 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +2.0 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +7.6 (0)
4. Johannes Kühn (GER) +10.5 (0)
5. Simon Eder (AUT) +11.1 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +15.6 (0)
Startovní listina:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA)
2. Tarjei Bø (NOR)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR)
5. Sturla Holm Laegreid (NOR)
6. Simon Desthieux (FRA)
7. Anton Smolski (BLR)
8. Eduard Latypov (RUS)
9. Fabien Claude (FRA)
10. Benedikt Doll (GER)
11. Tero Seppälä (FIN)
12. Johannes Kühn (GER)
13. Roman Rees (GER)
14. Sivert Guttorm Bakken (NOR)
15. Benjamin Weger (SUI)
16. Simon Eder (AUT)
17. Thomas Bormolini (ITA)
18. Vytautas Strolia (LTU)
19. Antonin Guigonnat (FRA)
20. Felix Leitner (AUT)
21. Lukas Hofer (ITA)
22. Filip Fjeld Andersen (NOR)
23. Michal Krčmář (CZE)
24. Florent Claude (BEL)
25. Anton Babikov (RUS)
26. Paul Schommer (USA)
27. Campbell Wright (NZL)
28. Niklas Hartweg (SUI)
29. Olli Hiidensalo (FIN)
30. David Komatz (AUT)
Průběžné pořadí SP:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 602
2. Emilien Jacquelin (FRA) 501
3. Sebastian Samuelsson (SWE) 484
4. Tarjei Bø (NOR) 458
5. Alexandr Loginov (RUS) 413
6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 407
...
31. Michal Krčmář (CZE) 163
70. Adam Václavík (CZE) 29
78. Jakub Štvrtecký (CZE) 16
Matěj Vybíral
@Matavyb