Chomutov – Kadaň 11:5 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
11:5 (4:2, 4:2, 3:1)
SK Kadaň
Úterý 25.01.2022, 18:00 • ROCKNET ARÉNA • Krajská liga: Ústecký kraj • 17. kolo
Partner:
   
  59:32
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Martin Hartman – 2 min., sevření puku rukou).
   
  56:23
  Vyloučení v týmu SK Kadaň (Jindřich Krása – 2 min., sekání).
   
  55:25
  Piráti právě vstřelili branku!
  Následně ale Josef Pešek kapituloval pojedenácté. Sám na něj pelášil slovinský útočník ERIK MEŽNAR, který šel do svižné střely a hostující jednička neměla šanci zasáhnout. Asistence: Petr Freiberg a Adam Novák.
   
  53:22
  Piráti právě vstřelili branku!
  Parádní akci zakončenou desátým gólem nyní předvedli junioři TOMÁŠ ŠILAR a Jan Ekrt. První jmenovaný si vyměnil kotouč s debutantem Ekrtem a zakončoval do prázdné branky. Asistence: Jan Ekrt a Josef Rindoš.
   
  49:10
  Daniel Šilar si najel k pravé tyčce, kde chtěl zaseknout a dát gól do prázdné branky. To se mu ale vůbec nepovedlo a ke střele ani nedošlo.
   
  49:10
  Daniel Šilar unikal sám na branku, ale byl faulován a nezakončil. Uvidíme tedy trestné střílení chomutovské sedmasedmdesátky.
   
  47:29
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Neproměněné šance hosté trestají a opět se vrací na ztrátu čtyř branek. Hodně prostoru dostal mezi kruhy LUKÁŠ HRDLIČKA, který zakončil k levé tyčce. Bez asistence.
   
  46:00
  František Mála si jel pro desítku i pro svůj hattrick. Od pravého mantinelu sjel až ke vzdálenější tyčce, ale bekhend nakonec skončil jen na brankové konstrukci!
   
  45:26
  Piráti právě vstřelili branku!
  Piráti jako první skórují ve třetí třetině, předtím dokonce přežili velkou šanci Kadaně. TOMÁŠ ŠILAR dostal přihrávku do prázdné branky a puk nakonec do ní dostal. Asistence: Martin Hartman a Josef Rindoš.
   
  40:54
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Adam Novák – 2 min., nedovolené bránění).
   
  39:55
  V posledních sekundách ujížděl sám na branku František Mála, který mířil někam nad lapačku. Branku trestuhodně ovšem nevyužil a na hattrick si musí počkat do třetí třetiny!
   
  37:11
  Další gól hostů mohl vstřelit Roman Mojžíš, jenž jel z levé strany sám na brankáře Svobodu. Toho se mu ale svižným zakončením nakonec prostřelit nepovedlo!
   
  36:25
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Kadaňští snižují na rozdíl čtyř branek! PETR MACHÁČEK předvedl velice povedenou akci, kterou zakončil objetím kolem branky a zasunutím kotouče do prázdné klece. Bez asistence.
   
  35:31
  Daniel Šilar přebruslil bránící hráče a bekhendem oslovil ke skórování Tadeáše Svobodu. Tomu se ale odkrytou branku trefit nepovedlo, velká šance domácích!
   
  34:07
  O první nebezpečnou střelu v přesilovce se postaral z pravého kruhu Mežnar, ale Pešek byl na svém místě a dělovku slovinského hokejisty vyrazil!
   
  33:00
  Vyloučení v týmu SK Kadaň (Roman Mojžíš – 2 min., nedovolené bránění).
   
  32:14
  Josef Rindoš a Martin Pöschl následně společně unikali v oslabení sami jen na brankáře Peška. Rindoš připravil puk pro mladého obránce, ale tomu se nepovedlo zblízka skórovat!
   
  31:19
  Piráti se dvakrát dostali v oslabení do útoku, ale zakončit se jim nepovedlo ani jednou. Kadaň pak mohla trestat, ale střelecký pokus Svoboda u pravé tyčky parádně vyrazil!
   
  30:35
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Petr Freiberg – 2 min., nedovolené bránění).
   
  30:05
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Využitá přesilovka také na straně hostující Kadaně! Dominik Svoboda vyrazil střelu Tomana od pravého mantinelu jen před sebe, kde kotouč do branky doklepl ROMAN MOJŽÍŠ. Asistence: Petr Macháček a Josef Toman
   
  29:45
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (David Černý – 2 min., podrážení).
   
  27:17
  Piráti právě vstřelili branku!
  Domácí celek se prosazuje po osmé a vede již o šest gólů! DAVID ČERNÝ dostal přihrávku od Mály, odkud se chomutovský junior trefil do šibenice. Asistence: František Mála a Robert Bártek.
   
  25:05
  Piráti právě vstřelili branku!
  Piráti ve hře čtyř proti čtyřem navyšují své vedení již na 7:2! Produktivní Robert Bártek projel kolem levého mantineli a našel FRANTIŠKA MÁLU nehlídaného před brankou. A ten se nemýlil. Asistence: Robert Bártek a Tadeáš Svoboda.
   
  24:50
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Klapka – 2 min., vysoká hůl).
   
  24:45
  Skórovat mohl i druhý Šilar. Mladší Tomáš zakončoval mezi kruhy a trefil brankovou konstrukci, Hartman dorážel, ale ani jemu se nepovedlo přidat sedný gól!
   
  23:58
  Vyloučení v týmu SK Kadaň (Josef Toman – 2 min., hákování).
   
  23:09
  Piráti právě vstřelili branku!
  Hned po vhazování se domácí dostali do další útočné akce a DANIEL ŠILAR dal šestý gól! Chomutovský útočník udělal u pravé tyčky kličku a zakončil do odkryté klece. Asistence: David Černý.
   
  22:57
  Piráti právě vstřelili branku!
  Po skončení přesilových her se Piráti konečně prosazují. Autorem branky je DAVID ČERNÝ, ke kterému se odrazil puk a mladý útočník střílel do odkryté části branky. Asistence: Robert Bártek.
   
  20:49
  Vyloučení v týmu SK Kadaň (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Josef Toman.
   
  20:49
  Kadani se pak v oslabení povedlo skórovat, ale rozhodčí gól nakonec neuznali pro příliš mnoho hráčů na ledové ploše!
   
  20:34
  František Mála dostal přihrávku mezi kruhy a mohl navýšit na 5:2, ale Pešek se zaskvěl parádním zákrokem lapačkou! Nadále tak drží svůj tým.
   
  19:23
  Vyloučení v týmu SK Kadaň (Petr Chotaš – 2 min., sekání).
   
  17:27
  Lukáš Hrdlička měl na hokejce druhý gól v utkání, ale z mezikruží se mu nepovedlo překonat dobře zasahujícího Dominika Svobodu!
   
  17:04
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Jaroš – 2 min., napadení).
   
  16:57
  Piráti právě vstřelili branku!
  Piráti přesilovku využívají a dostávají se již do dvoubrankového vedení! Robert Bártek dostal nabito na modrou a hned střílel. Před brankou ještě puk tečoval FRANTIŠEK MÁLA a je to 4:2. Asistence: Robert Bártek a Tadeáš Svoboda.
   
  16:18
  Vyloučení v týmu SK Kadaň (Roman Mojžíš – 2 min., hákování).
   
  15:54
  Piráti právě vstřelili branku!
  Následně se domácí celek již raduje a otáčí stav duelu na svou stranu! JOSEF RINDOŠ dostal přihrávku před Freiberga před branku, kde si chladně poradil. Asistence: Petr Freiberg a Tomáš Klapka.
   
  15:41
  Josef Pešek nyní předvedl zákrok ze světa NHL! Freiberg našel před prázdnou klecí Mežnara, kterého ale Peška naprosto neskutečně vychytal!
   
  13:52
  Daniel Šilar nyní připravil gólovku pro Františka Málu, který byl mezi kruhy sám a hned svižně zakončoval. Ondřej Pešek se ale zaskvěl parádním zákrokem!
   
  12:52
  Piráti právě vstřelili branku!
  Nejdříve velkou šanci neproměnil Petr Freiberg, který byl sám před brankou, ale Piráty to nemuselo mrzet. ADAM NOVÁK se před kruhy dostal ke střele a puk se dostal do sítě. Asistence: David Petrásek a Josef Rindoš.
   
  08:34
  Piráti právě vstřelili branku!
  Piráti se prosazují a snižují na rozdíl jediné branky! JAN EKRT se dostal ke střele od modré čáry a puk se možná překvapivě dostal do sítě brankáře Peška. Asistence: Josef Rykl.
   
  06:38
  Robert Bártek chtěl změnit nepříznivé skóre, ale střelou od modré čáry se mu nepovedlo překonat brankáře. Následně stejný hráč trefil brankovou konstrukci!
   
  05:55
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Chomutovská obrana byla nyní opět otevřená a využil toho bývalý chomutovský mládežník LUKÁŠ BENDA. Ten si najel před branku a bekhendem zakončil pod víko. Asistence: Jan Stoklásek.
   
  05:05
  Petr Freiberg se z otočky dostal ke střele a po ledě se pokusil překonat přesouvajícího Peška. Ten měl nyní možná i trochu štěstí, ale stále drží čisté konto!
   
  03:02
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Do vedení jde ale hostující celek! LUKÁŠ HRDLIČKA dostal přihrávku mezi kruhy a tvrdou ránou zaskočil Dominika Svobodu, který si nesáhl na kotouč a již lovil puk ze sítě. Asistence: Ladislav Nguyen a Radek Krpenský.
   
  01:27
  Jakub Jaroš se dostal do první akce, kdy u levé tyčky přihrával do brankoviště a puk se málem dostal mezi betony Peška od brusle bránícího hráče!

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 9. Ekrt (Rykl), 13. Novák (Petrásek, J. Rindoš), 16. Rindoš (Freiberg, Klapka), 17. Mála (Bártek, Svoboda), 23. Černý (Bártek), 24. D. Šilar (Černý), 26. Mála (Bártek, T. Svoboda), 28. Černý (Mála, Bártek), 46. T. Šilar (Hartman, J. Rindoš), 54. T. Šilar (Ekrt, J. Rindoš), 56. Mežnar (Freiberg, Novák) – 4. Hrdlička (Nguyen, Krpenský), 6. Benda (Stoklásek), 31. Mojžíš (Macháček, Toman), 37. Macháček (Macháček), 48. Hrdlička


  Piráti Chomutov: D. Svoboda (Suk) – Pöschl, Bártek, Petrásek, Novák, Klapka, Hartman, Ferbas, Rykl – Mála, T. Svoboda, D. Šilar – Jaroš, Mežnar, Freiberg – J. Rindoš, T. Šilar, Ekrt – Černý.
  Trenér: Petr Martínek.

  SK Kadaň: Pešek (Penkrt) – Psar, Krása, Jenček, Chotaš – Nguyen, Krpenský, Stoklásek, Novotný, Mojžíš, Bartók, Hrdlička, Strunz, Toman, Macháček, Benda.
  Trenér: František Wágner.

  Rozhodčí: Biedermann – Krejsa, Zítka.