Sparta B – Vltavín 2:0 (kon.) | Opava – Uničov 3:5 (kon.) | Sparta B – Český Brod 0:0 (zruš.)
Třinec – Hlučín 3:2 (kon.) | Plzeň – Chrudim 4:0 (kon.) | First Vienna – Líšeň 0:0 (zruš.)
Prostějov – Kroměříž 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Teplice B 2:0 (kon.) | Ústí n. L. – Písek 3:0 (kon.)
Vlašim – Jihlava 5:2 (kon.) | Vyškov – Rosice 2:2 (kon.) | Zlín – Senica 4:0 (kon.)
Pohronie – KFC Komárno 0:0 (kon.) | FC Košice – Bardejov 3:0 (kon.) | Prostějov – Zlínsko 0:0 (zruš.)
FK Veres Rovno – Karviná 3:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Příbram – Králův Dvůr 1:2 (kon.)
Žižkov – Sokolov 3:1 (kon.) | Dunajská Streda – FK Krasnodar 0:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
0:1 (0:0)
FK Krasnodar
sk Sobota 29.01.2022, 15:30Přípravný zápas

Dunajská Streda podľahla Krasnodaru 0:1 v prípravnom zápase hranom v Turecku, keď sa o jediný presný zásah postaral Sidorov. V zápase sme však videli o dosť viac šancí a výsledok mohol byť určite iný, ak by hráči Dunajskej Stredy hlavne v druhom polčase mierili presnejšie. Ale aj Krasnodar mohol streliť viac gólov, tri tutovky v prvom polčase nevyužil najmä kvôli vynikajúcemu Veszelinovi v bráne Dunajskej Stredy. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa nabudúce pri ďalších športových online prenosoch! (17:17:22)

90

90
    Aj posledný center bol odvrátený ďaleko od brány Nesterenka a nadstavovať sa nebude ani minúta.

89
    Lenže píska sa faul Dunajskej Stredy a do konca riadneho hracieho času zostáva už len posledná minúta.

88
    Jasný ofsajd Krasnodaru, ktorý sa musí rýchlo stiahnuť do obrany a odolávať jednému z posledných útokov Dunajskej Stredy.

87
    Verlinden s Hahnom aspoň vybojovali autové vhadzovanie pri pravej postrannej čiare, ale Dunajská Streda už pôsobí v útoku zúfalo.

86
    Žltú kartu dostáva Aleynikov (FK Krasnodar).

84
    Krasnodar sa dopredu už vôbec neponáhľa a napádanie Dunajskej Stredy neprinieslo nič, keďže sa odkopáva od brány ruského mužstva.

82
    Dunajskej Strede to tam proste nechce padnúť, Pintov center sadol na volej Bögimu, lenže jeho strela letela len tesne vedľa pravej tyče.

80
    Opäť sa nehrá, pretože ošetrenie potrebuje Njie, čo ešte viac komplikuje šance Dunajskej Stredy na možné vyrovnanie.

77
    Aj technické nedostatky sa ukazujú na strane Dunajskej Stredy, keď Verlinden nedokázal spracovať jednoduchú prihrávku.

75
    Krasnodar sa snaží kúskovať hru, čo sa mu aj darí a čas sa postupne kráti, zatiaľ všetko hrá do karát ruského mužstva.

73
    Hahn mal šancu na vyrovnanie, ale po dobrom spracovaní centru v šestnástke vystrelil len priamo do protihráča, ktorý ešte bude potrebovať oštrenie.

70
    Ešte približne dvadsať minút pre Dunajskú Stredu, ktorá musí dohánať jednogólové manko ruského mužstva a navyše sa nedarí hra po zemi, pretože Verlinden poslal nepresnú prihrávku na Pinta.

68
    Na obraze hry sa nič nemení a Dunajská Streda to už bude mať v zostávajúcich minútach naozaj náročné, keďže Krasnodar hrá sebavedomo.

64
    Krasnodar dal gól! Na opačnej strane prichádza trest a dočkali sme sa prvého gólu zápasu, ktorý padol po dlhej a peknej kombinácii Krasnodaru. Na jej konci bol MAKSIM SIDOROV, ktorý si narazil so spoluhráčom a trafil presne pod brvno!

62
    Na túto príležitosť Dunajská Streda čakala veľmi dlho, ale Pinto zahodil obrovskú šancu, keď presný center Hahna nezužitkoval a hlavičkoval len vedľa pravej tyče brány Nesterenka.

61
    Verlinden napriahol z väčšej vzdialenosti, lenže lopta neprešla ani na Nesterenka vďaka ďalšiemu defenzívnemu zákroku Karmaeva.

60
    Zdá sa, že tempo postupne upadá, čo nie je dobrá správa, keďže stále čakáme len na prvý gól.