Mladá Boleslav B – Králův Dvůr 6:5 (po pr.)
BK Mladá Boleslav B
6:5 (1:2, 3:3, 1:0 - 1:0)
HK Králův Dvůr
Sobota 05.02.2022, 18:00 • ŠKOENERGO aréna - malá hala • Krajská liga: Středočeský kraj • 20. kolo

58:48
    Jedinečná šance pro domácí, aby rozhodli. Dvě minuty za podrážení dostal Jaroslav Miška (KDV).

55:56
    Zbytečný faul na Aleše Petruse, kterému z ledu musejí pomáhat spoluhráči a vypadá to, že má bolestivé zranění. Nedovolené bránění přisoudil hlavní rozhodčí Michalu Marešovi (MBL).

18:05
    Hosté při tlaku Bruslařů faulovali. Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Aleš Petrus (KDV).

13:17
    Domácí budou hrát 17 sekund ve třech. Za nedovolené bránění dostal menší trest Tomáš Kaulfus (MBL).

11:34
    Za vyhození puku mimo hrací plochu dostal dvouminutový trest Jan Málek (MBL). Králův Dvůr tak čeká první přesilovka zápasu.

07:00
    Za hákování byl na dvě minuty vykázán Tomáš Brém (KDV).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 6. Hruška (Kadeřábek), 23. Mareš (Kaulfus), 33. Milan Ficek (Kadeřábek, Ďurač), 40. Vondrlík (Moucha), 48. Milan Ficek (Mareš), 63. Mareš (Hruška) – 3. Krásl (Pánek), 20. Piovarči (Kulich), 26. Krásl (Veselý, Brém), 34. Šnaidauf (Gebhart), 40. Piovarči (Březina)

BK Mladá Boleslav B: Mašek – Kadeřábek, Bartoš, T. Moravec, Málek, Zvolenský, Kaulfus, Dinga – Hruška, Tregl, Čermák, Ďurač, Moucha, Mareš (A), Milan Ficek, Kadeřábek (C), Vondrlík, Rovný
    HK Králův Dvůr: Krejčí (Černý) – Novotný, Žáček, Kulich, Veselý (A) – Březina, Petrus, Pánek (C), Miška, Piovarči, Brém (A), Gebhart, Šnaidauf, Krásl, Veber

Rozhodčí: Hrčka – Vlasjuk, Karli