2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 07.02.2022, 18:00 • DD Elektromont Aréna • Chance liga • 39. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemné pondělní odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z dohrávky 39. kola Chance ligy, která přinese zápas mezi HC Stadion Vrchlabí a HC Dukla Jihlava. Úvodní buly je plánováno na 18:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.

HC Stadion má odehráno devětatřicet utkání. Vrchlabí se to těchto utkáních nachází na 10. místě ze 17, když si připsali bilanci 14-8-3-14 při skóre 112:107. Na domácím ledě DD Elektromont arény si z 19 odehraných utkání připsali bilanci 10-1-2-6 při skóre 55:46. Po utkání s Jihlavou je čeká venkovní dvouzápasový trip.

Vojtěch Nečas 2.00 prů. na záp. 93,10%

Dukla má odehráno čtyřicet utkání. Jihlava se po těchto zápasech nachází na 4. místě ze 17, když si připsala bilanci 23-2-2-13 při skóre 143:113. Na venkovních kluzištích si z 21 odehraných zápasu připsala bilanci 12-1-1-7 při skóre 71:60. Po utkání s Vrchlabím je čeká domácí utkání proti Litoměřicím

2021 Vrchlabí – Jihlava 1:2 po sn.

HC Stadion Vrchlabí: J. Soukup (O. Štěpánek) – Linhart (C), Lytvynov, Kajínek, T. Kynčl, M. Voženílek, Nedbal, Oliva – Heřman (A), M. Machač, Kusý – T. Urban, T. Kaut (A), Mrňa – Matýs, P. Urban, D. Chalupa – Koffer, O. Rohlík, Pochobradský.
    Trenér: Tomáš Jirků

HC Dukla Jihlava: Žukov (A. Wolf) – Bilčík, L. Mareš, Kowalczyk, Zeleňák, Kachyňa, Eliáš, A. Rutar – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – T. Harkabus (A), M. Zadražil, Helt – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož – T. Havránek, F. Seman, Houška.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Petružálek, Pilný – Jindra, Zídek.

00:01

00:01
    Úvodní buly pro domácí.

00:07
    Puk skončil na střídačce domácích.

00:30
    Skořepa sám před Soukupem nemířil přesně.

01:02
    Domácí nahazují na Žukova a střídají. Úvodní minuta patřila rozhodně hostům z Vysočiny.

01:22
    Nahození Kowalczyka ze středního pásma raději Soukup před dotírajícím Zadražilem podržel v lapačce.

01:35
    Úmyslný ofsajd Dukly.

01:59
    Skákavé nahození Harkabuse skončilo v lapačce Soukupa.

02:08
    Skořepa přízemní střelou z mezikruží trefil vyrážečku Soukupa.

02:41
    Illéš v jasné šanci sám na pravém kruhu minul branku.

02:55
    Na druhé straně vypálil z pravého kruhu Rohlík, ale Žukov vytáhl jeho pokus vyrážečkou.

04:26
    Mrňa na pravém kruhu ztratil puk a bylo po šanci.

04:41
    Ránu z levého kruhu si Soukup pohlídal.

05:00
    Matýs ujel dvěma obráncům a zkusil zakončil s hokejkou mezi nohama, jeho efektní zakončení na Žukova nezamířilo.

05:24
    Rohlíkův pokus z levé strany byl zablokován.

06:28
    Nedbalův pokus od modré tečoval Kusý do dobře postaveného Žukova.

07:40
    Mrňa v dobré šanci z pravé strany přestřelil.

08:39
    Hraje se nám dlouho bez přerušení, což hře hodně svědčí.

09:24
    Icing Jihlavy.

10:15
    Zadražil z mezikruží vypálil, Soukup vyrazil betonem a následnou dorážku si domácí obrana pohlídala.

11:04
    Zakázané uvolnění Dukly.

11:16
    Cachnín ani následně Juda Soukupa nepřekonali, ten předvedl tři fantastické zákroky. Následuje komerční přestávka.

11:44
    Rána Lytvynova od modré byla hodně nepřesná.

12:17
    Kowalczyk z levé strany trefil beton Soukupa.

12:54
    Rohlík hledal mezi kruhy najetého Pochobradského, puk na něj nepustil jeden z obránců.

13:25
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam Rutar – 2 min., držení).

13:47
    Nedbal od modré trefil prvního bránícího hráče a tak Jihlava může v klidu vyhodit.

14:26
    Hosté opět vyhazují.

14:59
    Linhartův pokus od modré přizvednut do ochranné sítě.

15:14
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Ivan Lytvynov – 2 min., podrážení).

15:25

15:48
    Koffer vyhazuje až na Žukova.

16:07
    Soukup byl poslán k zemi dvojící hráčů přejíždějících před ním a hra je tak ihned přerušena.

16:18
    Linhart vyhazuje.

16:33
    Čachotský našel na brankovišti Skořepu, který z otočky na Soukupa nevyzrál.

16:49
    Nahození Kowalczyka od modré bylo sraženo domácí obranou do ochranné sítě.

17:14

18:28
    Matýs našel mezi kruhy Nedbala, který vypálil Žukov puk vyrazil před sebe na Linharta, který nedokázal puk uklidil do sítě.

19:10

19:33
    Machač měl zcela volnou branku, ale trefil tyč.

19:39
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Denis Kusý – 2 min., vysoká hůl).

19:53
    Hosté trefují také tyč.

20:00

Po první třetině máme bezbrankový stav 0:0. Viděli jsme množství šancí na obou stranách a tu největší měl v samém závěru Machač, který netrefil prázdnou branku.

Další třetina začne přibližně v 18:55.

20:01

20:01
    Buly pro HC Stadion, který ihned vyhazuje.

20:30
    Domácí opět v klidu vyhazují.

21:01
    Harkabus dostal přihrávku na brankoviště, Soukup ho však výborně vychytal.

21:39

21:41
    Před jedním z hostů zívala prázdná branka, ovšem přestřelil.

22:35
    Linhart mohl pálil,ale místo toho přihrál do území nikoho.

23:09
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam Rutar – 2 min., zdržování hry / úprava výstroje).

23:58
    Dělovka Kauta z levého kruhu byla sražena do rohu.

24:44
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Domácí se ujímají vedení a využívají přesilovou hru. Rohlík nejprve trefil bekhendem tyč, ale celá akce pokračovala dál. Nahození Linharta vyrazil Žukov před sebe, kde byl na dorážku připravený FILIP KOFFER, který uklidil puk za hostujícího brankáře. Asistence: Tomáš Linhart, Ivan Lytvynov.
    24:44 Filip KOFFER - 1:0

25:17
    Pochobradský ve velké šanci vychytán vyrážečkou Žukova.

25:55
    Fantastický zákrok Soukupa proti ráně Harkabuse.

27:45
    Dělovka Mareše od modré skončila na těle Soukupa.

28:01
    Puk na domácí střídačce.

28:45
    Illéš od modré opět trefil náruč Soukupa.

29:33
    Pochobradský z otočky trefil beton Žukova.

30:09
    Soukup se roztáhl v brankovišti a pokryl pokus Semana.

30:29
    Mrňa z levé strany minul branku.

30:58
    Mrňa našel na brankovišti volného Patrika Urbana, který v jasné šanci trefil vyrážečku Žukova.

32:30
    Rohlík ujel z levé strany sám na Žukova a vyzkoušel "ruský blafák", hostující brankář chytil puk do náruče. Následuje komerční přestávka.

32:43
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Matěj Zadražil – 2 min., vysoká hůl).

32:54
    Nedbalovo nahození od modré tečoval Mrňa vedle.

33:18
    Postavení Mrňi v brankovišti, hra se přesouvá do středního pásma.

33:47
    Hosté vyhazují zásluhou Semana.

34:41
    Rohlík dostal nabito na pravý kruh, Žukov se však výborně přemístil a puk vyrazil.

34:43

35:19
    Zakázané uvolnění HC Stadionu.

35:49
    Brož vyjel s pukem z rohu a prověřil Soukupa.

36:06
    Čachotský se dostal přes obránce na pravé straně až před Soukupa, ten jeho pokus schoval v náručí.

36:36
    Linhartovo nahození tečoval Kusý vedle branky.

36:49
    Icing Vrchlabí.

37:14
    Koffer hledal mezi kruhy Rohlíka, ovšem domácímu útočníkovi puk sjel z čepele a kus gumy skončil pod lapačkou Žukova.

38:11
    Čachotský se přes Nedbala ke střele nedostal.

38:29
    Puk se dotkl ochranné sítě za brankou Jakuba Soukupa. Vhazování po jeho pravici.

39:20
    Kowalczyk z levého kruhu trefil připravenou lapačku Soukupa.

40:00

Po druhé třetině vede HC Stadion 1:0, když jedinou branku utkání dal zatím z přesilové hry FILIP KOFFER. Oba týmy poté měli opět množství šancí, ale žádná již nebyla využita.

Další třetina začne přibližně v 19:50.

Dnešní utkání sleduje 611 diváků.

40:01

40:01
    Buly pro HC Stadion.

40:10
    Tomáš Urban z pravého kruhu trefil vyrážečku Žukova.

40:27
    Ofsajd Jihlavy.

40:49
    Icing Dukly.

41:21
    Žukov si nyní na zakončení Koffera z levého kruhu smsl.

41:35
    Ofsajd hostů.

42:27
    Pochobradský nyní zastavil ránu Čachotského.

42:41

43:47
    Koffer zavezl puk do útočného pásma a šetří čas.

44:09
    Čachotský z pravé strany prověřil Soukupa.

45:02
    Dukla právě vstřelila branku!
    Máme vyrováno. Nahození Kowalczyka od modré ztečoval těsně před Soukupem MATĚJ ZADRAŽIL, který puk poslal přesně mezi betony domácího brankáře. Asistence: Daniel Kowalczyk, Tomáš Harkabus.
    45:02 Matěj ZADRAŽIL - 1:1

46:30
    čachotský o puk v útočném pásmu přišel.

46:50
    Ofsajd nyní zastavuje HC Stadion. Následuje komerční přestávka.

47:20
    Rohlík z levého kruhu přestřelil. Následně hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

47:40
    Další icing na hostující straně.

48:17
    Eliáš od modré trefil beton Soukupa.

48:49
    Iiléšse dostal přes obránce, ale puk za záda Soukupa nedostal.

49:24
    Čachotský z mezikruží minul branku.

49:56
    Zadražil nyní vypálil z levé strany, Soukup vytáhl výborný zákrok vyrážečkou.

50:54
    Ofsajd nyní zastavil Tomáše Čachotského.

51:28
    Soukup si pohlídal svůj prostor u pravé tyčky po zakončení Illéše.

51:51
    Chalupa trefil nešťastně blokojícího Bilčíka do hlavy, hostující obránce se však zvedá z ledu a odjíždí po svých na střídačku.

52:23
    Hosté se ujímají vedení. Nahozený pokus od levého mantinelu skončil za překvapeným Soukupem. Domácí brankář přes své dva obránce vůbec nic neviděl. Autorem branky je DANIEL KOWALCZYK. Asistence: Filip Seman, Tomáš Havránek.
    52:23 Daniel KOWALCZYK - 1:2

53:25
    Rohlík se přes dvojici protihráčů k puku nedostal.

54:25
    Patrik Urban nedokázal uklidil za záda Žukova skákavý puk.

54:47

55:45
    Čachotský z pravého kruhu trefil lapačku Soukupa.

56:27
    Máme srováno. Kusý zavezl puk na pravé straně do útočného pásma a přihrávkou našel najetého IVANA LYTVYNOVA, který překonal Žukova. Asistence: Denis Kusý.
    56:27 Ivan LYTVYNOV - 2:2

57:09
    Ofsajd zastavil Michala Machače.

58:00
    Mrňa vystihl nepřesnou přihrávku Dukly, ale místo střely poté zvolil přihrávku, která zamířila pouze na hokejky hostů.

59:15
    Vypadá to, že půjdeme do prodloužení.

59:36
    Patrik Urban byl na útočné modré podražen, ale rozhodčí zůstávají v klidu.

59:49
    Rána Mareše od modré skončila v lapačce Soukupa.

60:00

Základní hrací doba nerozhodla a tak následuje prodloužení.

60:01

60:01
    Buly pro Duklu.

60:15
    Prodloužení moc dlouho netrvalo a utkání rozhodl přesnou ranou po přihrávce Mareše z levé strany MATĚJ ZADRAŽIL. Asistence: Lukáš Mareš, Filip Helt.
    60:15 Matěj ZADRAŽIL - 2:3

Máme tu konec utkání, které skončilo výhrou Dukly Jihlava 2:3 po prodloužení. Rozhodující branku v prodloužení dal MATĚJ ZADRAŽIL.

Ode mne to je z dnešního utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek pondělního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (20:31:49)

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 25. Koffer (Linhart, Lytvynov), 57. Lytvynov (Kusý) – 46. M. Zadražil (Kowalczyk, T. Harkabus), 53. Kowalczyk (F. Seman, T. Havránek), 61. M. Zadražil (L. Mareš, Helt)

Rozhodčí: Petružálek, Pilný – Jindra, Zídek