Akademici Plzeň – Black Dogs Budweis 3:2 (2:0 po s.n.) | VUT Cavaliers Brno – Riders Univerzita Pardubice 6:5 (po pr.)
VUT Cavaliers Brno
6:5 (2:0, 2:4, 1:1 - 1:0)
Riders Univerzita Pardubice
Středa 09.02.2022, 19:40 • ZS Kuřim • Univerzitní liga ledního hokeje • 15. kolo

Zápas dvou nejhorších týmů ligy rozhodl ve 3. minutě prodloužení kapitán Kavalírů Ondra Dlouhý. Ten v utkání zaznamenal čtyři góly a byl mužem zápasu. VUT Cavaliers Brno porazili doma Riders Univerzita Pardubice 6:5 v prodloužení. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (22:00:57)

62:42
    Cavaliers právě vstřelili branku!
    ONDRA DLOUHÝ dává čtvrtou branku dnešního zápasu. Rozhodující gól trefil z levého kruhu nad lapačku gólmana Vaňka. Asistence: Pernický V.

62:19
    Vaněk musel zashovat po střele domácích.

62:14
    Říčka ztratil puk a Riders se dostali do pásma domácích.

61:23
    Kavalíři mají velkou šanci v prodloužení rozhodnout zápas v prodloužení.

61:23
    Oddechový čas pro domácí.

61:23
    Vyloučení v týmu Riders Univerzita Pardubice (Klíma – 2 min., podrážení).

61:16
    Vacek v šanci trefil jenom hráče domácích. Bude se vylučovat.

60:47
    Kavalíři mají buly ve třetině soupeře, Pernický vyslal projektil na Vaňka, ten jej ale v pohodě vykryl.

60:20
    Brno mělo první nájezd při hře ve třech na obou stranách.

60:01

O vítězi zápasu nebylo rozhoduto během 60 minut základní hrací doby, oba týmy vstřelily po pěti gólech. Prodloužení začně ve 21:50.

60:00

59:32
    Pernický byl zablokován v pokusu o brejk.

58:36
    Hebek našel Klímu, který v jasné pozici trefil jenom rameno domácího gólmana.

58:20
    Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno (Malý – 2 min., podrážení).

58:20
    Na ledě došlo k rozmíšce po střele Kavalírů, bude se vylučovat.

58:02
    Riders vyhodili puk přes všechy čáry.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 7. Dlouhý, 8. Gombarčík (Malíř, Pernický), 31. Dlouhý (Malý, Pernický), 39. Dlouhý (Holub), 57. Říčka, 63. Dlouhý (V.) – 21. Hebek, 22. Landman (Klíma), 27. Hejný (Vacek, Kmoníček), 35. Klíma (Šrámek), 56. Stolín

VUT Cavaliers Brno: Burian (Antonín) – Pernický V., Antal, Malý, Běhal, Holub, Sabol, Pernický L., Jančí – Plitko, Malý, Uhlíř, Říčka, Zemánek, Dlouhý, Malíř, Hasoň, Šenk, Gombarčík, Balát, Šišma.
    Trenér: Ladislav Šoukal

Riders Univerzita Pardubice: Vaněk – Obr, Hrdlička, Faltys, Vacek – Bureš, Pelcl, Skála, Šrámek, Stolín, Hebek, Strnad, Klíma, Ladman, Jindra, Králíček, Kmoníček, Hejný.
    Trenér: Martin Šejba

Rozhodčí: Grygera – Tichý, Husák