AC Milán – Lazio 4:0 (kon.)
AC Milán
4:0 (3:0)
S. S. Lazio
Středa 09.02.2022, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italský pohár • Čtvrtfinále

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:52:40)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 0:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:11.

Je konec. AC Milán zvítězil nad Laziem v poměru 4:0.
    Ve 24. minutě otevřel brankový účet Rafael Leao. Následně domácí pokračovali v nátlaku a ve 41. minutě poslal Milán do dvoubrankového vedení Olivier Giroud. V nastavení se znovu prosadil Olivier Giroud a zatloukl poslední hřebíček do rakve Lazia v první půli. Druhou část zápasu měli hráči Milánu pod kontrolou a v 79. minutě ještě zvýšil vedení Kessie.
    AC Milán zvítězil nad Laziem 4:0.

90

90
    Na San Siru je samozřejmě skvělá atmosféra a můžeme vidět také mexické vlny.

89
    Následný rohový kop ovšem nepřinesl nic nebezpečného a Milán je znovu u míče.

87
    Lazio se ještě snažilo něco vymyslet po pravé straně, ale centr byl zblokován do zámezí.

85
    Milán předvedl další protiútok, ale ten nakonec nepřinesl nic vážnějšího.

82
    Nyní už ani není pořádně co komentovat, protože Lazio dnes předvedlo velice bídný výkon, zatímco AC dominuje po celé utkání a opět drží míč na svých kopačkách.

80
    Faul domácího hráče ve středu hrací plochy.
    79. Franck KESSIE - 4:0

79
    AC Milán právě vstřelil branku!
    A je to už 4:0 a debakl římského Lazia! Po centru z volného kopu se míč poodrážel k nohám FRANCKA KESSIEHO a jeho následné prudké přízemní zakončení se zatřepalo v síti za zády Reiny.

78
    Další nedovolený zákrok ze strany hostujícího celku a AC Milán bude zahrávat volný kop.

77
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Calabria, přichází Tomori.
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Leao, přichází Maldini.

74
    Pokus hostujícího hráče Pedra z dálky letěl vysoce nad bránu soupeře.

72
    O postupujícím do semifinále je skoro naprosto jistě rozhodnuto, protože AC Milán zaslouženě vede nad Laziem 3:0.

71
    Posléze domácí celek rozehrál standardní situaci nakrátko a Saelemaekers hledal svým centrem ve vápně Rebiče, ovšem jeho hlavička letěla vedle.