NY Rangers – Boston 2:1 (3:2 po s.n.) | Pittsburgh – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Buffalo – NY Islanders 6:3 (kon.)
New Jersey – Tampa 3:6 (kon.) | Ottawa – St. Louis 2:5 (kon.) | Nashville – Washington 1:4 (kon.)
Calgary – Columbus 6:2 (kon.) | Colorado – Dallas 1:4 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 2:5 (kon.)

Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Penguins v prodloužení definitivně otáčí utkání a vítězí! Hosté v útočném pásmu propadli a toho využil KRIS LETANG, který přečíslení dvou na jednoho zakončil přesnou střelou mezi betony Harta. Bez asistence.

53:13
    Tlak Penguins se na chvilku zastaví, za podrážení je vyloučen Guentzel.
    52:54 Chad RUHWEDEL - 4:4

52:54
    Neuvěřitelné, Penguins během krátké chvíle vymazali dvoubrankovou ztrátu. Heinen u levého mantinelu vybojoval puk, přihrávkou před branku našel CHADA RUHWEDELA a ten pohotově zakončil do odkryté klece. Asistence: Danton Heinen a Jeff Carter.
    52:36 Jake GUENTZEL - 3:4

52:36
    Přesilová hra je využita a Penguins se vrací do zápasu! Střela Letanga z levého kruhu nebyla nejlepší, nicméně kotouč si na brankovišti našel JAKE GUENTZEL a dopravil ho do branky. Asistence: Kris Letang a Sidney Crosby.

52:00
    Ratcliffe je vyloučen za podražení a podruhé v této třetině míří na trestnou lavici.

42:21
    Guentzel okamžitě po vhazování trefil holí do obličeje jednoho z obránců Flyers a je vyloučen na dvě minuty. Přesilová hra Penguins trvala pouhých pět sekund...

42:16
    Ratcliffe smolně vyhodil kotouč do hlediště a Penguins si zahrají přesilovou hru. Velká šance na snížení.
    37:09 Justin BRAUN - 2:4

37:09
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Šťastná branka a Flyers vedou o dva góly! JUSTIN BRAUN vypálil od modré čáry, před brankovištěm puk smolně zasáhl jednoho z obránců, od kterého se kus černé gumy odrazil do branky. Asistence: James van Riemsdyk a Scott Laughton.

31:49
    Matheson zatáhl v obranném pásmu za záchranou brzdu a fauloval. Bek Penguins je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
    30:43 Nick SEELER - 2:3

30:43
    Flyers se dostávají podruhé v zápase do vedení. Od modré čáry napřáhl NICK SEELER a jeho dělová rána zapadla až do sítě. Asistence: Travis Konecny a James van Riemsdyk.

21:44
    Za držení je vyloučen na dvě minuty Bunnaman a Penguins si zahrají přesilovou hru.
    20:57 Scott LAUGHTON - 2:2

20:57
    Flyers z první akce ve druhé třetině vyrovnávají! Po nedůslednosti domácí obrany se ke střele dostal SCOTT LAUGHTON a propálil domácího brankáře. Bez asistence.
    16:34 Sidney CROSBY - 2:1

16:34
    Všichni hráči Penguins jsou na ledě a slaví. Důvod je prostý. SIDNEY CROSBY dokázal z obrovského úhlu překonat Harta a vstřelil svůj pětistý gól v NHL! Asistence: Jevgenij Malkin.

15:51
    Za krosček usedá na trestnou lavici Braun a Penguins čeká přesilová hra.
    14:09 Dominik SIMON - 1:1

14:09
    Hostům radost ze vstřeleného gólu dlouho nezůstala. DOMINIK SIMON na hranici brankoviště dokázal tečovat střílenou přihrávku a nasměroval kotouč přesně mimo dosah Harta. Asistence: Marcus Pettersson a Brian Boyle.
    13:47 Claude GIROUX - 0:1

13:47
    Rychlá akce a Flyers se dostávají do vedení. CLAUDE GIROUX se dostal po kombinaci ke střele z mezikruží a překonal DeSmitha. Asistence: Cam Atkinson a Oskar Lindblom.

05:00
    Při snaze zabránit šanci Flyers se sekání dopustil Malkin a odchází na trestnou lavici.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 15. D. Simon (M. Pettersson, Boyle), 17. Crosby (Malkin), 53. Guentzel (Letang, Crosby), 53. Ruhwedel (D. Heinen, J. Carter), 61. Letang – 14. Giroux (Atkinson, Lindblom), 21. Laughton, 31. Seeler (Konecny, J. van Riemsdyk), 38. Braun (J. van Riemsdyk, Laughton)

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Letang, Dumoulin, Marino, M. Pettersson, Ruhwedel, Matheson – Rust, Crosby (C), Guentzel – Kasperi Kapanen, Malkin, B. McGinn – Rodrigues, J. Carter, D. Heinen – D. Simon, Boyle, Aston-Reese.
    Trenér: Mike Sullivan

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Braun, Provorov, Seeler, Sanheim, Connauton, Yandle – Atkinson, Giroux (C), Lindblom – Konecny, Laughton, J. van Riemsdyk – Bunnaman, Frost, Willman – MacEwen, J. Cates, I. Ratcliffe.
    Trenér: Mike Yeo

Rozhodčí: MacDougall, St. Laurent – Murray, Fournier

Diváci: 18 385