Přehled událostí na ZOH Peking 2022 - 13. den | (kon.) |
Ženy - Kombinace (sjezd) | Vítěz: Ch. Scheyerová (AUT) (kon.) | | | Ženy - Kombinace (slalom) | Vítěz: M. Gisinová (SUI) (kon.) |
Ženy - 1 000 m | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) |
Muži - Týmový závod - skoky (velký můstek) | Vítěz: Rakousko (kon.) | | | Muži - Týmový závod - běh na lyžích (4x5 km) | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy - Volné jízdy | Vítěz: A. Ščerbakovová (ROC) (kon.) |
Ženy - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: A. Guová (CHN) (kon.) | | | Ženy - Skikros (kvalifikace) | Vítěz: S. Näslundová (SWE) (kon.) |
Muži - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: A. Blunck (USA) (kon.) | | | Ženy - Skikros (finále) | Vítěz: S. Näslundová (SWE) (kon.) |
Muži - dopolední program | (kon.) | | | Ženy - odpolední program | (kon.) |
Muži - 1. SF: Švédsko - Kanada | 5:3 (kon.) | | | Muži - 2. SF: USA - Velká Británie | 4:8 (kon.) |
konec
Ženy - Kombinace (sjezd)
Vítěz: Ch. Scheyerová (AUT)
Tomáš Lysý
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí:
1. Christine Scheyerová (AUT) 1:32,42 min
2. Ester Ledecká (CZE) +0,01
3. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0,14
4. Romane Miradoliová (FRA) +0,53
5. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,56
6. Maruša Ferková Saioniová (SLO) +0,65
7. Keely Cashmanová (USA) +0,67
8. Federica Brignoneová (ITA) +0,69
9. Nicol Delagová (ITA) +0,70
10. Priska Nuferová (SUI) +0,73
11. Wendy Holdenerová (SUI) +0,99
12. Michelle Gisinová (SUI) +1,00
13. Marta Bassinová (ITA) +1,03
14. Julia Pleškovová (RUS) +1,12
15. Isabella Wrightová (USA) +1,30
16. Cande Morenová (AND) +1,63
17. Laura Gaucheová (FRA) +1,66
18. Greta Smallová (AUS) +1,96
19. Katharina Huberová (AUT) +3,26
20. Tricia Manganová (USA) +3,47
20. Elvedina Muzaferiová (BIH) +3,47
22. Nevena Ignjatovićová (SRB) +4,60
23. Tereza Nová (CZE) +4,65
24. Fan-jing Kchung (CHI) +9,53
Ronni Remmeová DNF
Elena Curtoniová DNF
Startovní listina:
1. Isabella Wrightová (USA)
2. Greta Smallová (AUS)
3. Katharina Huberová (AUT)
4. Nevena Ignjatovićová (SRB)
5. Ester Ledecká (CZE)
6. Nicol Delagová (ITA)
7. Michelle Gisinová (SUI)
8. Keely Cashmanová (USA)
9. Mikaela Shiffrinová (USA)
10. Christine Scheyerová (AUT)
11. Ramona Siebenhoferová (AUT)
12. Romane Miradoliová (FRA)
13. Elena Curtoniová (ITA)
14. Roni Remmeová (CAN)
15. Marta Bassinová (ITA)
16. Federica Brignoneová (ITA)
17. Laura Gaucheová (FRA)
18. Priska Nuferová (SUI)
19. Maruša Ferková Saïoniová (SLO)
20. Wendy Holdenerová (SUI)
21. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
22. Julija Pleškovová (RUS)
23. Cande Morenová (AND)
24. Fan-jing Kchung (CHN)
25. Patricia Manganová (USA)
26. Tereza Nová (CZE)
1. Christine Scheyerová (AUT) 1:32,42 min
2. Ester Ledecká (CZE) +0,01
3. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0,14
4. Romane Miradoliová (FRA) +0,53
5. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,56
6. Maruša Ferková Saioniová (SLO) +0,65
7. Keely Cashmanová (USA) +0,67
8. Federica Brignoneová (ITA) +0,69
9. Nicol Delagová (ITA) +0,70
10. Priska Nuferová (SUI) +0,73
11. Wendy Holdenerová (SUI) +0,99
12. Michelle Gisinová (SUI) +1,00
13. Marta Bassinová (ITA) +1,03
14. Julia Pleškovová (RUS) +1,12
15. Isabella Wrightová (USA) +1,30
16. Cande Morenová (AND) +1,63
17. Laura Gaucheová (FRA) +1,66
18. Greta Smallová (AUS) +1,96
19. Katharina Huberová (AUT) +3,26
20. Tricia Manganová (USA) +3,47
20. Elvedina Muzaferiová (BIH) +3,47
22. Nevena Ignjatovićová (SRB) +4,60
23. Tereza Nová (CZE) +4,65
24. Fan-jing Kchung (CHI) +9,53
Ronni Remmeová DNF
Elena Curtoniová DNF
Startovní listina:
1. Isabella Wrightová (USA)
2. Greta Smallová (AUS)
3. Katharina Huberová (AUT)
4. Nevena Ignjatovićová (SRB)
5. Ester Ledecká (CZE)
6. Nicol Delagová (ITA)
7. Michelle Gisinová (SUI)
8. Keely Cashmanová (USA)
9. Mikaela Shiffrinová (USA)
10. Christine Scheyerová (AUT)
11. Ramona Siebenhoferová (AUT)
12. Romane Miradoliová (FRA)
13. Elena Curtoniová (ITA)
14. Roni Remmeová (CAN)
15. Marta Bassinová (ITA)
16. Federica Brignoneová (ITA)
17. Laura Gaucheová (FRA)
18. Priska Nuferová (SUI)
19. Maruša Ferková Saïoniová (SLO)
20. Wendy Holdenerová (SUI)
21. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
22. Julija Pleškovová (RUS)
23. Cande Morenová (AND)
24. Fan-jing Kchung (CHN)
25. Patricia Manganová (USA)
26. Tereza Nová (CZE)
1. Isabella Wrightová (USA)
2. Greta Smallová (AUS)
3. Katharina Huberová (AUT)
4. Nevena Ignjatovićová (SRB)
5. Ester Ledecká (CZE)
6. Nicol Delagová (ITA)
7. Michelle Gisinová (SUI)
8. Keely Cashmanová (USA)
9. Mikaela Shiffrinová (USA)
10. Christine Scheyerová (AUT)
11. Ramona Siebenhoferová (AUT)
12. Romane Miradoliová (FRA)
13. Elena Curtoniová (ITA)
14. Roni Remmeová (CAN)
15. Marta Bassinová (ITA)
16. Federica Brignoneová (ITA)
17. Laura Gaucheová (FRA)
18. Priska Nuferová (SUI)
19. Maruša Ferková Saïoniová (SLO)
20. Wendy Holdenerová (SUI)
21. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
22. Julija Pleškovová (RUS)
23. Cande Morenová (AND)
24. Fan-jing Kchung (CHN)
25. Patricia Manganová (USA)
26. Tereza Nová (CZE)