SK Kadaň
3:6 (1:4, 1:1, 1:1) Stav série: 0:2
Piráti Chomutov
Sobota 19.02.2022, 17:00 • ZS Kadaň • Krajská liga: Ústecký kraj • 1. kolo

Třetí třetina nám přinesla dva góly, na 6:2 zvyšoval MILAN KOSTOUREK a na konečných 6:3 korigoval stav domácí LUKÁŠ BARTÓK. Piráti si celý zápas udržovali náskok a domácím nedali šanci si prodloužit sezónu. Chomutovští tedy vítězí v této sérii 2:0 na zápasy a postupují do finále krajské ligy Ústeckého kraje. Od nás ze zimního stadionu v Kadani je to vše a přejeme Vám příjemný zbytek večera. (19:20:01)

59:51
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Dominik Badinka – 2 min., hrubost).

59:51
    Vyloučení v týmu SK Kadaň (Hradecký – 2 min., hrubost).

59:04
    Střelu Dominika Badinky od modré Šebek viděl a také ji jistě schoval do lapačky.

58:50
    Piráti drží pásmo a utkání se již dohrává v poklidném tempu. Chomutov míří za postupem do finále krajské ligy.

58:41
    Vyloučení v týmu SK Kadaň (Martin Strunz – 2 min., krosček).

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:21

56:51

56:30
    Chyba Mály při rozehrávce, kterému puk vypíchl Psár. Následně přihrával Macháčkovi, který trefil jenom Hanuljaka.

56:00
    Piráti drží puk a začínají další útočnou akci od vlastní branky.

55:21
    Vyloučení v týmu SK Kadaň (Radek Krpenský – 2 min., držení).

55:00
    Kadanští drží pásmo, Chotaš následně střílel od modré, ale trefil jen spoluhráče.

54:51
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Patrik Huňady – 2 min., hákování).

54:27

53:55
    Piráti se snažili kombinovat v útočné třetině, ale Mežnarovi utekl puk a ten raději podržel Šebek.

53:12
    Kostourek hledal před brankou volného Romana Chloubu, který ale nedokázal střelou překonat domácího Šebka.

Tadeáš Kožený

Branky a nahrávky: 2. Hrdlička (Nguyen, Krpenský), 39. Hrdlička, 49. Bartók (Macháček) – 7. Řezníček (Mála), 13. Huňady (Badinka, Chrpa), 13. Freiberg (Mála), 20. Huňady (Mežnar, Badinka), 37. Mežnar (Dominik Badinka), 50. Kostourek (Chlouba)

SK Kadaň: Šebek (Pešek) – Holan (C), Toman, Krása, Strunz, Chotaš, Jenček – Stoklásek, Hrdlička, Krpenský (A), Bartók (A), Mojžíš, Macháček, Nguyen, Hradecký, Novotný
    Trenér: Franišek Wágner

Piráti Chomutov: Hanuljak (Pecháček) – Charousek, Petrásek, Žižka, Novák, Ferbas, Bártek, Dominik Badinka – Řezníček, Chlouba (A), Jaroš, Mežnar, Josef Rindoš, Freiberg, D. Šilar, Mála, Kostourek (A), Huňady, Chrpa (C)
    Trenér: Petr Martínek

Rozhodčí: Biedermann – Grunt, Zítka