Morgan Commando Teplice – Mladá Boleslav 0:0 (1.pol) | Kadaň – Wizards Praha 11:2 (kon.) | Jablonec n/N – Kladno 2:3 (kon.)
International Futsal Club Kadaň
11:2 (5:0)
Wizards DDM Praha 10
Neděle 20.02.2022, 18:00 • SH Kadaň • 2. Futsal liga západ • 19. kolo

Utkání je tímto ukončeno podstatnou výhrou pro tým Spartak Perštejn, který dnes z Kadaně odjíždí s tím pocitem, že vstřelili úžasných 11 branek a vyhráli. O tom, že dnes Wizardi odjedou s dobrým pocitem mluvit nemůžeme a však jim můžeme popřát jen hodně štěstí do dalšího zápasu. (19:19:16)

39:39
    Tvrdé střely teď dostávají Wizardi, kteří se však stále i v poslední sekundách drží. Dnes se jim to nepovedlo a pro Wizardy je to velmi smolný zápas.

39:02
    Poslední sekundy do konce dnešního utkání, na míči je Spartak Perštejn, Wizardi drží pevnou obranu a snaží se už toto skóre minimálně podržet.

37:37
    Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JIŘÍ TOMEK. Asistence: Zdeněk Vácha.

36:59
    Perštejn právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAROSLAV HOLMAN.

36:29
    Poslední minuty a pár sekund do konce druhého poločasu. K dnešnímu utkání ze sportovní haly přihlíží okolo 92 diváků.

36:06
    Autorem branky je JIŘÍ CHMELAN. Asistence: Vuk Bulatovič.

35:56
    Autorem branky je VUK BULATOVIČ. Asistence: Jiří Chmelan.

34:45
    Wizardi začali překvapovat skvělými kroky v obraně, ale příliš dlouho jim to nevydrželo a dostali gól.

34:45

33:02
    Wizardi se dnes z Kadaně s nulou vracet nebudou, protože dokázali snížit na 7:1 z velmi rychlé přihrávky ze středu před bránu.

32:39
    Autorem branky je IVO KOKINDA.

31:34
    Wizardi už zkoušejí hrát s pátým hráčem v útoku, ale zatím jim to stále nevychází, Spartak Perštejn předvádí velmi exkluzivní výkon.

29:50
    Ještě zbývá 10 minut do konce druhého poločasu a značnou přesilu má zatím Spartak Perštejn.

28:52
    Velmi seriózní souboj o míč vyhrává na středu tým Wizards.

26:12
    Hra se začíná velmi rychle přelévat ze strany na stranu a to nejspíše tvoří veliký nátlak na míči.

25:35
    V tuto chvíli se na míči drží převážně Wizardi, ale těm se nedaří dostat ke střele na bránu.

24:16
    Čechura Jan posílá míč vzduchem kupředu, do útoku, ale tam však míč nedoletěl a na míči se nachází opět Spartak.

Marcel Zelenka

Branky: 7. Krok, 15. Kiliján (Veljkovič), 16. Sussmilch, 18. Krok, 19. Novák, 24. Chmelan, 24. Kiliján, 35. Holman, 36. Bulatovič (Chmelan), 37. Chmelan (Bulatovič), 37. Holman – 33. Kokinda, 38. Tomek (Vácha)

Karty:   15. Čechura (WIP)

International Futsal Club Kadaň: Šlégr – Hamichhane, Šinkovic, Sussmilch, Kiliján, Holman, Bulatovič, Novák, Chmelan, Veljkovič, Krok
    Vedoucí: Pavel Kocourek
    Asistent Trenéra: David Filinger

Trenér: Nenad Veljkovič

Wizards DDM Praha 10: Roučka – Tomek, Černohorský, Chalupa, Vrych, Vácha, Čechura, Kokinda
    Vedoucí: Jan Kopřiva

Trenér: Tomáš Imlauf

Rozhodčí: Vlašič – Lasch, delegát: Vaněk V.