Morgan Commando Teplice – Mladá Boleslav 0:0 (1.pol) | Kadaň – Wizards Praha 11:2 (kon.) | Jablonec n/N – Kladno 2:3 (kon.)
International Futsal Club Kadaň
11:2 (5:0)
Wizards DDM Praha 10
Neděle 20.02.2022, 18:00 • SH Kadaň • 2. Futsal liga západ • 19. kolo

Utkání je tímto ukončeno podstatnou výhrou pro tým Spartak Perštejn, který dnes z Kadaně odjíždí s tím pocitem, že vstřelili úžasných 11 branek a vyhráli. O tom, že dnes Wizardi odjedou s dobrým pocitem mluvit nemůžeme a však jim můžeme popřát jen hodně štěstí do dalšího zápasu. (19:19:16)

39:39
    Tvrdé střely teď dostávají Wizardi, kteří se však stále i v poslední sekundách drží. Dnes se jim to nepovedlo a pro Wizardy je to velmi smolný zápas.

39:02
    Poslední sekundy do konce dnešního utkání, na míči je Spartak Perštejn, Wizardi drží pevnou obranu a snaží se už toto skóre minimálně podržet.

37:37
    Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JIŘÍ TOMEK. Asistence: Zdeněk Vácha.

36:59
    Perštejn právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAROSLAV HOLMAN.

36:29
    Poslední minuty a pár sekund do konce druhého poločasu. K dnešnímu utkání ze sportovní haly přihlíží okolo 92 diváků.

36:06
    Autorem branky je JIŘÍ CHMELAN. Asistence: Vuk Bulatovič.

35:56
    Autorem branky je VUK BULATOVIČ. Asistence: Jiří Chmelan.

34:45
    Wizardi začali překvapovat skvělými kroky v obraně, ale příliš dlouho jim to nevydrželo a dostali gól.

34:45

33:02
    Wizardi se dnes z Kadaně s nulou vracet nebudou, protože dokázali snížit na 7:1 z velmi rychlé přihrávky ze středu před bránu.

32:39
    Autorem branky je IVO KOKINDA.

31:34
    Wizardi už zkoušejí hrát s pátým hráčem v útoku, ale zatím jim to stále nevychází, Spartak Perštejn předvádí velmi exkluzivní výkon.

29:50
    Ještě zbývá 10 minut do konce druhého poločasu a značnou přesilu má zatím Spartak Perštejn.

28:52
    Velmi seriózní souboj o míč vyhrává na středu tým Wizards.

26:12
    Hra se začíná velmi rychle přelévat ze strany na stranu a to nejspíše tvoří veliký nátlak na míči.

25:35
    V tuto chvíli se na míči drží převážně Wizardi, ale těm se nedaří dostat ke střele na bránu.

24:16
    Čechura Jan posílá míč vzduchem kupředu, do útoku, ale tam však míč nedoletěl a na míči se nachází opět Spartak.

23:31
    Autorem branky je JAKUB KILIJÁN.

23:17
    Autorem branky je JIŘÍ CHMELAN.

21:55
    Další pekelná střela na Šlégra, ale opět byl Šlégr připravený na správném místě a střelu bezpodmínečně skvěle chytil.

20:49
    Wizardi v prvním poločase neměli příliš příležitostí, ale tentokrát mají ještě druhý poločas na to, aby se pokusili minimálně vyrovnat a zatím se v útoku drží.

20:01
    Úvodní výkop v druhém poločase má Wizards DDM Praha 10.

20:01

Druhý poločas začne přibližně v 18:43.

20:00

19:49
    Poslední sekundy do konce prvního poločasu. První poločas viditelně vyhrál Spartak Perštejn, ale před námi bude ještě druhý poločas, ve kterém se teprve rozhodne. Wizárdům oddechový čas příliš nepomohl, protože hned po rozehrávce ztrácí míč.

15:38
    Pro Wizards DDM Praha 10 je tento zápas velice důležitý, kvůli hrozícímu sestupu. Wizards dnes přišli s tím, že vyhrají, ale na míči se více drží Spartak, který zatím zároveň vede o tři góly.

15:25
    Autorem branky je JAKUB SUSSMILCH.

14:15
    Autorem branky je JAKUB KILIJÁN. Asistence: Nenad Veljkovič.

14:11

14:11
    Žlutou kartu dostává Jan Čechura (Wizards DDM Praha 10).

12:02
    Wizards Praha podniká skvělý krok, který je posouvá do protiútoku. To jim však příliš dlouho nevydrželo, protože Spartak rychle zasáhl a míč získal nazpět.

11:28
    Skvěle taktické podání ve spolupráci s útokem Spartaku nakonec končí pouze střelou mimo bránu.

10:01
    Veljkovič se dostává přes obranu Wizards, dostává se ke střele, ale tu posílá mimo.

08:33
    Spartak produkuje silný nátlak na Wizardy, kteří se pouze brání.

07:34
    Spartak zmatkuje a urychleně ve stresu posílá míč mimo hřiště.

06:17
    Autorem branky je Lukáš Krok.

05:52
    Úžasný útok Spartaku, kterému se však branku vstřelit nepovedlo.

04:32
    Veljkovič poslal na Roučku tři velmi nekompromisní střely, každou z nich však Roučka dokázal vychytat.

03:27
    Šlégr zaváhal a míč poslal mimo hřiště.

02:16
    Velmi kvalitní obranu předvedl tým Wizards, kterým se povedlo získat míč a zahájit protiútok.

01:28
    Spartak v útoku ztrácí míč, ale okamžitě ho získává nazpět a vytváří velmi efektivní útok.

00:29
    Spartak hned při prvním vstupu do zápasu útočí.

00:01
    Úvodní výkop má Spartak Perštejn.

00:01

Spartak Perštejn
    Tým Perštejna má stále reálnou šanci na postup do nejvyšší Futsal ligy. Po překvapivém zaváhání Krupky s Jerigem 3:4 a vítězství Spartaku nad Turnovem 7:0, stáhl Spartak ztrátu na 4 body, ale má k dobru dohrávku s Jerigem, která se odehraje 3. března od 19:00 v Kadani. Utkání s Wizards Praha je pro Spartak velmi důležité a pokud chce pomýšlet na postup, musí tenhle důležitý a těžký zápas vyhrát. Boca Juniors bud hrát 19. kolo v Krupce 19. února od 17:00 s Dalmachem Turnov

Wizards Praha
    Wizardi se nacházejí na 9. místě tabulky a stále jim hrozí reálná hrozba sestupu, proto je pro ně tento zápas hodně důležitý. Tým z Kunratic má 3 bodový náskok na desátý Dalmach Turnov, který má o jeden zápas víc a 4 bodový na Jerigo a MGC Teplice. V minulém kole Wizardi padli ve Světlé nad Sázavou s Chotěboří 4:6.

V rámci 19. kola 2. Futsal ligy západ se utkají týmy Spartak Perštejn a Wizards Praha.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Marcel Zelenka

Branky: 7. Krok, 15. Kiliján (Veljkovič), 16. Sussmilch, 18. Krok, 19. Novák, 24. Chmelan, 24. Kiliján, 35. Holman, 36. Bulatovič (Chmelan), 37. Chmelan (Bulatovič), 37. Holman – 33. Kokinda, 38. Tomek (Vácha)

Karty:   15. Čechura (WIP)

International Futsal Club Kadaň: Šlégr – Hamichhane, Šinkovic, Sussmilch, Kiliján, Holman, Bulatovič, Novák, Chmelan, Veljkovič, Krok
    Vedoucí: Pavel Kocourek
    Asistent Trenéra: David Filinger

Trenér: Nenad Veljkovič

Wizards DDM Praha 10: Roučka – Tomek, Černohorský, Chalupa, Vrych, Vácha, Čechura, Kokinda
    Vedoucí: Jan Kopřiva

Trenér: Tomáš Imlauf

Rozhodčí: Vlašič – Lasch, delegát: Vaněk V.