Morgan Commando Teplice – Mladá Boleslav 0:0 (1.pol) | Kadaň – Wizards Praha 11:2 (kon.) | Jablonec n/N – Kladno 2:3 (kon.)
FK GMM Jablonec nad Nisou
2:3 (2:0)
FK Kladno
Neděle 20.02.2022, 20:30 • Sportovní hala Jablonec nad Nisou • 2. Futsal liga západ • 16. kolo

Jablonec to nakonec nedokázal. I přes to, že 27 minut vedl, 3 body nakonec bere Kladno. Zaslouženě. Když bylo potřeba tak zabralo, nic nevypustilo a bojovalo až do konce. Jablonec ke konci mohl 2x srovnat. Jednou při PK Petra Mečíře, podruhé ze hry s 5 hráči v poli. Gól jsme pak už však neviděli a tak Jablonec z dnešního zápasu odchází s prázdnou. Pěkný večer. (22:07:05)

39:59
    ŽK dostává Petr Mečíř za odhozenou kapitánskou pásku.

39:06
    Míč si k pokutovému kopu postavill kapitán Petr Mečíř. Tetour vychytal.

39:06
    Žlutou kartu dostává Veselý (FK Kladno).

39:06
    6. faul Kladno.

38:28
    Kladno právě vstřelilo branku!

Studená sprcha pro Jablonec. Kladno otáčí a Jablonec to zkouší v 5. hráčích v poli.

37:38
    Kladno má 5. akumulovaný faul.

36:00
    Kladno si bere oddechový čas.

35:18
    Tentokrát v šanci Jablonec. Kraus našel Honzu Mečíře. Tatour vrazil na roh.

34:34
    Kladno v šanci. Masařík předvedl fantastický zákrok.

34:08
    Hra má obrovské tempo. Kladno fauluje, na fauly 4:4.

33:36

Kladno se přeci jen dočkalo a Jarab po sólu přes celé hřiště propálil.

32:45
    Kladno vstřelilo branku, ale rozhodčí jim odpískal ruku. Emoce Kladno jsou na plné obrátky.

32:41
    Hra má teď velké tempo, hra lítá nahoru dolu. Kladno v šanci, Masařík vyrazil na roh.

32:01
    Jablonec chce získat čas s 5. hráči v poli. Šanci z toho neměl a málem naopak inkasoval.

29:37
    Jablonec si bere oddechový čas.

28:24
    Jablonec šel do rychlého breaku. Tomáš Mazánek našel Jákla. Tetour byl ale na svém místě.

27:58
    Kladno je aktivnější a má jednu šanci za druhou. Jablonec je jak opařený.

26:42

Farkaš si vzal balon a proběhl celé hřiště, obrana Jablonce jen koukala, jak Farkaš přesně k tyči zakončil.

25:47
    Sledujeme fázi zápasu bez šancí.

22:45
    Masařík hrál rukou. Mimo pokutové území.

22:21
    Jan Mečíř se rozběhl přes celé hřiště. Zastavil ho až faul.

21:33
    Kladno logicky zrychlilo. Jablonec ale na větší tempo stačí reagovat dobrou obranou.

20:01

18 minut jsme sledovali pomalý futsal, prakticky bez šancí. Vše změnil první gól Jablonce. Od té doby byla hra podstatně rychlejší a na hřiště se dostavily také emoce. Jablonec po pěkné kombinaci nakonec přidal ještě druhý gól, naopak Kladno ani přes 2 zajímavé šance zatím vyšlo gólově na prázdno. Druhý poločas začne zhruba za 8 minut.

20:00

18:56
    Jablonec kopal standardku z hranice pokutového území. K míči se postavil Petr Mečíř. Našel Haunolda, ten ale přestřelil.

18:41
    Jablonec má 5. akumulovaný faul.

18:11
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!

Tentokrát skóruje Honza Mečíř. Adam se uvolnil u lajny a našel Mečíře, který propálil.

17:38

Bratři Mečířové to krásně sehráli. Honza našel Petra a ten krásně k tyči otevírá skóre.

17:25
    Kladno to sehrálo dobře. Masařík ale vychytal.

17:16
    3. faul Jablonce. Kladno bude mít nebezpečnou standardku.

15:56
    Teď Jablonec zaspal v obraně a zachránila ho tyč.

15:10
    Jablonec jako by byl ještě unavený z pátečního západu a vůbec nepředvádí svou hru, kterou hrál v pátek.

14:00
    Jablonec zabral a Kladno začíná mít problémy. Nejprve Jákl a pak Mečíř v šanci. Tetour 2x vychytal.

13:41
    Na fauly 2:2.

13:24
    Prví faul Kladna na půli hřiště.

12:31
    Velká šance Jablonce. Milan Mazánek vybojoval míč, pak našel Mečíře. Gólman Tetour byl ale na svém místě.

11:06
    Jablonec mohl jít do přečíslení 2 na 1. Petr Mečíř ale pokazil přihrávku.

10:28
    Hra se nám zrychlila. Viděli jsme po jedné šanci na každé straně.

09:57
    Jablonec v první větší šanci. Nejprve Jákl vybojoval balon a pak po pěkně sehraném rohu těsně minul kapitán Mečíř.

08:35
    Oba týmy jako by vyčkávaly, hrají velice opatrně. Kladno zatím mělo lehce více ze hry, ale nic vážnějšího.

06:55
    Jablonec začíná trochu zrychlovat hru, nicméně do větší šance se nedostal.

05:35
    Jablonec teprve teď v první šanci, ale nijak nebezpečné.

03:44
    Kromě jedné šance Kladno jsme zatím nic zajímavého neviděli. Oba týmy se hledají.

01:21
    Kladno bylo v první šanci. Vašák ale těsně minul.

00:01

Dnes nás čeká dohrávka 16. kola mezi GMM Jablonec a FK Kladno. Hosté potřebují body, aby mohli být do konce sezony v klidu a nemuseli se být o sestup, Jablonec se bude chtít dotáhnout na Chotěboř a bojovat o 5. místo. Jak to celé dopadne se dozvíme cirka za 2 hodiny.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.