Detroit – Colorado 2:5 (kon.) | Montreal – Buffalo 4:0 (kon.) | Tampa – Edmonton 5:3 (kon.)
Dallas – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Arizona – Los Angeles 2:3 (kon.)
Dallas Stars
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Winnipeg Jets
Čtvrtek 24.02.2022, 01:45 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji mír a lásku. (04:28:15)

Kdo se postavil do brankoviště?

Jake Oettinger (DAL) – 20 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,9%, odchytal 60:54
    Connor Hellebuyck (WPG) – 36 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,3%, odchytal 60:40

Česká a slovenská stopa

Radek Faksa (DAL) – 0+0, +/- 0 účast, 0 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 12:21

Tři hvězdy utkání

1. Tyler Seguin (DAL) 1+1
    2. Mark Scheifele (WPG) 1+1
    3. Jake Oettinger (DAL) – 20 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,9%

Je konec. Dallas Stars zvítězil nad Winnipegem Jets 3:2 po prodloužení. V 8. minutě poslal hosty do vedení Wheeler a Winnipeg se dlouho držel ve vedení, ovšem ve 38. minutě srovnal Jamie Benn a do třetí třetiny se šlo za stavu 1:1. Ve 45. minutě poslal hosty zpět do vedení Scheifele, ale v 54. minutě po velkém tlaku srovnal Gurjanov. Následně se šlo do prodloužení, kde po 54 vteřinách rozhodl Seguin.
    Dallas zvítězil nad Winnipegem 3:2.

60:54 Tyler SEGUIN - 3:2

60:54
    Dallas právě vstřelil branku!
    Po přezkoumání záznamu je branka domácích uznána a Dallas tak vítězí 3:2! TYLER SEGUIN se dostal z levé strany ke střele, kterou Connor Hellebuyck vyrazil, ale následně jej Seguin z voleje přeloboval a Josh Morrissey odvrátil kotouč už za brankovou čárou. Asistence: Jamie Benn.

60:42
    Josh Morrissey se po velké chybě soupeře dostal ke střele, ale Jake Oettinger předvedl skvělý zákrok!

60:16
    Dallas vyhrál úvodní buly prodloužení, ale z útočné třetiny se dostal až za vlastní bránu.

60:01

60:00

59:51
    Hosté jsou stále u kotouče, ale půjde se do prodloužení.

59:08
    Winnipeg bojuje o kotouč za bránou soupeře, ale to se mu nedaří.

58:00
    Dvě minuty před koncem je stav smírný 2:2.

56:51
    Tentokrát musel Jake Oettinger zasahovat na druhé straně, ale puk chytil do lapačky.

56:22
    Radek Faksa ukradl puk při rozehrávce soupeře a získal pásmo pro Stars.

55:58
    Hostům se nepodařilo vymyslet něco vážnějšího a Dallas pokračuje v útoku.

54:58
    Domácí se snaží něco vymyslet ve třetině soupeře, ale tentokrát se jim to nepovedlo.
    53:35 Denis GURJANOV - 2:2

Michal Raška

Branky a nahrávky: 38. Jamie Benn (Hintz), 54. Gurjanov (Seguin, Jamie Benn), 61. Seguin (Jamie Benn) – 8. Wheeler (Pionk, Scheifele), 45. Scheifele (Pionk, Connor)

Dallas Stars: Oettinger (Holtby) – M. Heiskanen (A), R. Suter, J. Klingberg (A), Lindell, Hakanpää, Harley – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Gurjanov, Seguin, M. Raffl – A. Radulov, Jamie Benn (C), Peterson – Glendening, Faksa, Kiviranta.
    Trenér: Rick Bowness

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Pionk, Dillon, DeMelo, Morrissey (A), N. Schmidt, Beaulieu – Wheeler (C), Scheifele (A), P. Stastny – J. Svečnikov, Dubois, Connor – Vesalainen, Lowry, Harkins – Poganski, Toninato, A. Brooks.
    Trenér: Dave Lowry

Rozhodčí: Markovic, Mclsaac – Galloway, Suchánek

Diváci: 10 098