Mallorca – Valencia 0:1 (kon.) | Getafe – Alavés 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Madrid 0:1 (kon.)
Atlético – Celta Vigo 2:0 (kon.)
Rayo Vallecano
0:1 (0:0)
Real Madrid
Sobota 26.02.2022, 18:30Španělská LaLiga • 26. kolo

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 10:2. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 20:5. (20:29:44)

Je konec! Real Madrid nakonec poráží Vallecano 1:0. První obrovskou šanci měl domácí Guardiola, jehož hlavičku Courtois zneškodnil. Na opačné straně mohl zahrozit Asensio, ale blýskl se i domácí brankář. Real se prosadil pět minut před přestávkou, ale Casemirův zásah neplatil pro ofsajd. Ve druhé půli Real dlouho dobýval defenzivu soupeře. O jedinou branku utkání se v 84. minutě postaral Karim Benzema.

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Dani Ceballos (Real Madrid CF).

90+4
    Mario Suárez si dal pozor na průnikovou přihrávku, kterou zastavil a rozehrál na polovinu soupeře.

90+3
    Domácí brankář nakopl míč na levou stranu hrací plochy, ale tam nebyl nikdo v bílém dresu. Defenziva Realu Madrid míč získala pro sebe.

90+2
    Vallecano se dostalo na polovinu soupeře, nicméně nikdo v bílém dresu se není schopen dostat do zakončení. Real Madrid brání srdnatě.

90+1
    Nastavuje se šest minut!

90
    Ceballos byl faulován na polovině hrací plochy. Real Madrid tak získal další rozehrávku přímého kopu a může zaútočit.

89
    Vallecano zahrávalo přímý kop v blízkosti velkého vápna. Jeho rozehrávky se ujal Álvaro García, ale jeho centr skončil v rukavicích brankáře.

88
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Eduardo Camavinga.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Dani Ceballos.

87
    Toni Kroos byl faulován v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Domácí Vallecano se ne a ne dostat vpřed s nějakým závěrečným odporem.

86
    Thibaut Courtois nakopl míč na pravou stranu hřiště, nicméně tam neměl nikoho v modrém dresu Realu Madrid.

84
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Real Madrid se v samotném závěru dnešního souboje dostává do vedení! Vinícius Júnior dostal přihrávku do vápna, předložil míč na malé vápno a KARIM BENZEMA už měl snadnou práci.

83
    Alejandro Catena vyhlavičkoval míč ven z pokutového území. Domácí se dokonce hnali do zajímavého brejku, ale daleko se s míčem nedostali.

82
    Real Madrid se usadil na polovině soupeře, nicméně nikdo v modrém se ne a ne dostat do zakončení. Vallecano hraje pozorně.

81
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Rodrygo.

80
    Domácí brankář vyrazil z branky na malé vápno a vyboxoval míč mimo šestnáctku. Defenziva Vallecana hraje obětavě.

78
    Real Madrid napadá rozehrávku soupeře, nicméně domácí zadáci hrají s míčem velmi sebevědomě. Vallecano navíc žene zaplněný stadion.