Sereď – Zlaté Moravce 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Trnava 0:0 (kon.) | Trenčín – L. Mikuláš 2:2 (kon.)
Dunajská Streda – Žilina 3:1 (kon.) | Michalovce – Senica 0:1 (kon.) | Ružomberok – Pohronie 1:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
0:0 (0:0)
FC Spartak Trnava
Sobota 26.02.2022, 17:00Niké liga • 22. kolo

Tohle je ode mne vše, děkuji za pozornost a na shledanou. (19:11:41)

Je konec! První poločas dominovali převážně domácí, kteří byli na míči značně častěji, avšak vetší šanci si vytvořit nedokázali. Bylo jasné, že jestli chtějí hosté v dnešním duelu uspět, tak musí vstoupit do druhého dění mnohem aktivněji směrem dopředu. Tohle se jim ze začátku i dařilo, avšak do žádné větší šance se Trnava nedostala. Po chvíli snaha hostů útočit upadla, a tak se hra vyvíjela podobně jak v prvním poločase. Největší šance v utkání byla, když Ivan Šaponjić orazítkoval v 21. minutě vzdálenější tyč, a potom pokus Vladimíra Weisse v závěru utkání, jehož hlavičku až na brankové čáře dokázal odvrátit obránce Trnavy.

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:19.

90+3

90+3
    Weiss se vrhl po boku se svými spoluhráči do rychlého protiútoku, na tohle musel reagovat Olejník, který soupeře radši na polovině hřiště za pomocí faulu zastavil.

90+1
    Žlutou kartu dostává (ŠK Slovan Bratislava).

89
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Milan Ristovski, přichází Stanislav Olejník.

89
    Azevedo se dopouští faulu na polovině hřiště.

88
    Takáč šel do souboje nejistě a vyboxoval míč jen na Weisse, jehož hlavička by otevřela skóre utkání. To by v bráně ale nesměl stát jeden z hráčů hostů, který odhlavičkoval míč na brankové čáře do bezpečí.

87
    Střela z dvaceti metrů Barseghyana byla zablokována. Fanoušci i hráči vyžadovali odpískání ruky Ivana. V opakovaném záběru šlo ale jasně vidět, že hráč Trnavy měl ruku u těla.

85
    Ačkoli z levé strany teď přišel nepřesný centr domácích, tak ve hře i nadále pokračují.

84
    Hostům se podařilo míč prodloužit pouze do zázemí, a tak ve hře pokračuje Slovan.

83
    Rohový kop hostů končí na hlavě domácích.

82
    Ačkoli domácí proklouzli do vápna hostů, tak zpracování jednoho z modrých bylo natolik nepřesné, že umožnilo Trnavě míč odkopnout.