Leeds – Tottenham 0:4 (kon.) | Brentford – Newcastle 0:2 (kon.) | Brighton – Aston Villa 0:2 (kon.)
Crystal Palace – Burnley 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Watford 0:0 (kon.) | Everton – Manchester City 0:1 (kon.)
Brighton & Hove Albion
0:2 (0:1)
Aston Villa FC
Sobota 26.02.2022, 16:00 • Amex Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 27. kolo

Je tu konec zápasu, který přinesl zcela zaslouženou výhru hostující Aston Villy. Svěřenci Stevena Gerrarda byli v zápase prakticky po celou dobu lepším týmem a pod jejich výhru se podepsali Matthew Cash a Ollie Watkins. První jmenovaný se prosadil v prvním poločase ranou zpoza vápna, druhý zakončil rychlý protiútok v 68. minutě hry. Aston Villa dokázala vyhrát po dvou porážkách v řadě, naopak Brighton si dnes připsal třetí prohru z posledních tří zápasů. (18:27:59)

90+3

90+2
    Hosté nechávají svého soupeře stále hrát. Brighton je dnes opravdu neškodný a zápas spěje do úplného konce.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Hosté opravdu nikam nespěchají. Nemají ani důvod, dnešní zápas určitě vyhrají.

89
    Po rychle rozehraném rohu centroval do vápna z levé strany Marc Cucurella, hostující defenziva ale balon v pohodě odvrátila.

88
    Leandro Trossard zkoušel dlouhým nákopem hledat někoho ze spoluhráčů v útoku. Jenže našel jen gólmana Martíneze.

86
    Devatenáctiletý Tim Iroegbunam nastupuje ke svému prvnímu zápasu v anglické Premier League.

86
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Philippe Coutinho, přichází Tim Iroegbunam.

85
    Balon znovu doputoval až na kopačky domácích obránců, kteří nyní zdlouhavě kombinují na vlastní polovině.

83
    Brankář Emiliano Martínez nyní dostal žlutou kartu za zdržování. Příliš dlouho otálel s rozehrávkou odkopu od brány.

83
    Míče stále lítají okolo vápna soupeře, jenže domácí se ne a ne dostat do zajímavé šance.

81
    Obraz hry se nemění. Hosté jsou nyní zataženi do defenzivního bloku a přestože domácí hodně drží balon, do zakončení se nedostávají.

79
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Danny Ings, přichází Ashley Young.

76
    Domácí teď sice hodně kontrolují balon, jenže do zakončení se ani zdaleka nedostávají.

74
    Necelých dvacet minut před koncem mají domácí fotbalisté nula přímých střel na bránu. Hosté vystřelili přímo na bránu čtyřikrát a dali z toho dva góly.

72
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Douglas Luiz, přichází Morgan Sanson.

72
    Gól na 1:2 měl nyní na hlavě Welbeck, jenže svou hlavičku poslal z malého vápna trestuhodně mimo.

70
    Domácí jsou pod velkým tlakem. V dnešním zápase se jim vůbec nedaří a nyní, dvacet minut před koncem, musí dohánět dvoubrankové manko.