Carolina – Columbus 4:0 (kon.) | St. Louis – Buffalo 5:3 (kon.) | Chicago – New Jersey 8:5 (kon.)
Colorado – Winnipeg 6:3 (kon.) | Arizona – Vegas 3:1 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 1:4 (kon.)
Florida – Edmonton 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 2:1 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 1:0 (kon.)
St. Louis Blues
5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
Buffalo Sabres
Sobota 26.02.2022, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

51:43
    Přesilovka pro Buffalo, dvouminutový trest za hákování dostal Klim Kostin.

37:22
    Jenže Justin Faulk se u toho dopustil podrážení a nabídl tak Buffalu přesilovou hru.

28:42
    Domácí Ivan Barbašev dostal dvě minuty za hrubost, Jeff SKinner zase dvě minuty za přehrávání.

20:46
    Hned v úvodu druhé části tu máme vyloučení, na trestnou lavici zamířil hostující Rasmus Dahlin, když dostal dvě minuty za podrážení.

14:53
    Nadšení domácích teď zchladilo další vyloučení, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Justin Faulk.

10:33
    Zase se vylučuje, přesilovku si zahraje domácí tým. Dvě minuty za hákování obdržel Tage Thompson.

07:29
    Zase se nám vylučuje, a je to na straně domácích. Dvě minuty za nedovolený zásah do hlavy nebo krku dostal David Perron.

05:57
    Síly na ledě se nám vyrovnávají, neboť dvouminutový trest za hákování dostal Rasmus Dahlin.

04:07
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za podrážení dostal Jake Walman.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 8. Kyrou (Perron, Faulk), 15. Kyrou (Faulk, I. Barbašev), 40. Walman (Saad, I. Barbašev), 54. Parayko (Kyrou, I. Barbašev), 60. B. Schenn (R. O'Reilly) – 2. Cozens (R. Asplund, Okposo), 24. Okposo (Dahlin, Cozens), 53. Tage Thompson (Krebs, Tuch)

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Parayko, Mikkola, Faulk, Krug, Bortuzzo, Walman – Perron, R. O'Reilly (C), Saad – Tarasenko (A), R. Thomas, Bučněvič – Kyrou, B. Schenn (A), I. Barbašev – Sundqvist, Bozak, K. Kostin.
    Trenér: Craig Berube

Buffalo Sabres: Tokarski (C. Anderson) – Fitzgerald, Dahlin, Bryson, M. Samuelsson, Pysyk (A), Hägg – Tuch, Tage Thompson, J. Skinner – V. Olofsson, Mittelstadt, Krebs – Okposo (A), Cozens, R. Asplund – Hayden, Eakin, Bjork.
    Trenér: Don Granato

Rozhodčí: Skilliter, Hanson – Gawryletz, Kelly

Diváci: 18 096