Ottawa – Montreal 1:2 (kon.) | Detroit – Toronto 7:10 (kon.) | Nashville – Tampa 2:3 (kon.)
Vegas – Colorado 2:3 (kon.) | San Jose – Boston 1:3 (kon.) | Calgary – Minnesota 7:3 (kon.)
Los Angeles – NY Islanders 5:2 (kon.) | Carolina – Edmonton 2:1 (kon.) | Dallas – Buffalo 4:2 (kon.)
Chicago – St. Louis 0:4 (kon.) | Arizona – Winnipeg 3:5 (kon.)
Ottawa Senators
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Montreal Canadiens
Neděle 27.02.2022, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

56:49
    Na trestnou lavici už usedá Brady Tkachuk. Hosté si po reklamní pauze zahrají přesilovku. Sens si tak zkomplikovali případný závěrečný tlak.

51:10
    Arťom Zub nešťastně odehrál puk do hlediště. Domácí jdou tedy do oslabení.

44:11
    Brendan Gallagher opět míří na trestnou lavici. Tentokrát zasáhl vysokou holé Meteho.

39:37
    Přesilovku si zahrají pro změnu Senátoři. Dvě minuty za podrážení obdržel Jake Evans.

37:16
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators. Adam Gaudette – 2 min., hákování.

27:44
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty za podražení Watsona dostává Brendan Gallagher.

27:15
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Arťom Zub. Po reklamní přestávce si Habs zahrají přesilovku.

20:31
    Ben Chiarot podrazil Tima Stützleho. Domácí si zahrají první přesilovku v zápase.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 22. Colin White (C. Brown, Mete) – 17. Lehkonen (Chiarot), 35. Lehkonen (Evans)

Ottawa Senators: M. Murray (A. Forsberg) – Zub, Holden, J. Brown, Brännström, Mete – Gaudette, Stützle, B. Tkachuk (C) – C. Brown (A), N. Paul (A), Sanford – Ennis, Tierney, Formenton – Watson, Colin White, P. Kelly – Gambrell.
    Trenér: Smith

Montreal Canadiens: A. Hammond (Montembeault) – Petry (A), Kulak, A. Romanov, Chiarot (A), Ch. Wideman, Schueneman – Josh Anderson, Suzuki, Caufield – B. Gallagher (A), Dauphin, M. Hoffman – M. Perreault, Evans, R. Pitlick – Lehkonen, Poehling, Pezzetta.
    Trenér: St. Louis

Rozhodčí: Nicholson, O’Donnell – Johnson, MacPherson