4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
TJ Kovo Praha
Neděle 27.02.2022, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (12:52:39)

Je konec tři body si do tabulky připisuje Ústí nad Labem po skvělém výkonu a v tabulce se posunou o jedno místo a to před Karvinou.

44:58
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Ruda – 2 min., hrubost).

44:58
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Michajličenko – 2+2 min., nedovolené bránění a hrubost).

44:58
    Ještě se tu odehrála bitka dvou hráčů v závěru utkání!

44:00
    Domácí jsou v útočném pásmu a možná se ještě pokusí ohrozit hostující branku.

43:00
    Zbývají poslední dvě minuty třetí třetiny a je jasné, že tři body si připíše do tabulky Ústí nad Labem a zápas se už pouze dohrává.

41:48
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ústí nad Labem se prosazuje v přesilové hře a už vede 4:0! JAN SEDLÁČEK střílí gól mezi betony Humlíčka a připisuje si dnes už druhý kanadský bod. Asistence: Červinka Vojtěch, Kučera Ivan.

41:28
    Humlíček je ostřelován, ale ani jedna střela nešla mezi tři tyče.

40:22
    Hosté vyhazují a zároveň střídají.

39:32
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Kabát – 2+2 min., podražení a sekání).

39:10
    Bude se opět vylučovat.

39:04
    Tým TJ Kovo Praha hraje v plném počtu.

37:32
    Tým Elba DDM Ústí nad Labem hraje v plném počtu.

37:30
    Komerční přestávka.

37:04
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Bydžovský – 2 min., vražení na hrazení).

36:26
    Domácí hrají ve čtyřech.

36:09
    Banda skvělým zákrokem podržel svůj tým!

Adam Náhončík

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. Soukup (Kučera, Červinka), 25. Tomáš (Sedláček, Stupka), 28. Kučera (Červinka), 42. Sedláček (Červinka, Kučera)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Rechtorik) – Grus, Kučera, Poláček (A), Procházka, Sedláček J., Sedláček M., Smolík (A) – Belica, Červinka (C), Glesel, Haas, Kapusta, Petr Michajličenko, Škurla, Soukup, Stupka, Tomáš, Zeman.
    TJ Kovo Praha: Humlíček (Šach) – Bureš, Bydžovský, Kabát, Kriegler, Ruda (A), Vršecký – Adam (C), Fluxa, Hrdlička, Kočka, Kupf, Pátek, Pírek, Sitter.

Rozhodčí: Martin Černý a Michal Pečený