Ústí n/L – Kovo Praha | 4:0 (kon.) |
konec
Elba DDM Ústí nad Labem
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
TJ Kovo Praha
44:58
|
Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Ruda – 2 min., hrubost).
|
|
44:58
|
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Michajličenko – 2+2 min., nedovolené bránění a hrubost).
|
|
39:32
|
Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Kabát – 2+2 min., podražení a sekání).
|
|
37:04
|
Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Bydžovský – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
35:32
|
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Banda – 2 min., úmyslné vyhození míčku ze hřiště).
|
|
34:26
|
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Smolík – 2 min., vysoká hůl).
|
|
26:02
|
Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Pátek – 2+10 minut osobní trest- zásah do oblasti hlavy nebo krku).
|
|
23:34
|
Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Ruda – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
23:34
|
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Haas – 2 min., hrubost).
|
|
18:57
|
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Michajličenko – 2 min., hákování).
|
|
12:42
|
Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Fluxa – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).
|
|
8:41
|
Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Adam – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
7:32
|
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Grus – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
2:36
|
Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Kabát – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).
|
|
0:48
|
Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Pírek – 2 min., úmyslné vyhození míčku ze hřiště).
|
Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.
Branky a nahrávky:
13. Soukup (Kučera, Červinka), 25. Tomáš (Sedláček, Stupka), 28. Kučera (Červinka), 42. Sedláček (Červinka, Kučera)
Rozhodčí: Martin Černý a Michal Pečený
Diváci:
Neproměněná penalta:
Elba DDM Ústí nad Labem:
Banda (Rechtorik) – Grus, Kučera, Poláček (A), Procházka, Sedláček J., Sedláček M., Smolík (A) – Belica, Červinka (C), Glesel, Haas, Kapusta, Petr Michajličenko, Škurla, Soukup, Stupka, Tomáš, Zeman.
Náhradníci:
Trenér:
TJ Kovo Praha: Humlíček (Šach) – Bureš, Bydžovský, Kabát, Kriegler, Ruda (A), Vršecký – Adam (C), Fluxa, Hrdlička, Kočka, Kupf, Pátek, Pírek, Sitter.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Kovo Praha: Humlíček (Šach) – Bureš, Bydžovský, Kabát, Kriegler, Ruda (A), Vršecký – Adam (C), Fluxa, Hrdlička, Kočka, Kupf, Pátek, Pírek, Sitter.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Martin Černý a Michal Pečený
Diváci:
Adam Náhončík