NY Rangers – St. Louis 5:3 (kon.) | Toronto – Buffalo 1:5 (kon.) | Dallas – Los Angeles 4:3 (kon.)
Seattle – Nashville 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:3 (1:0, 1:3, 1:0 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 03.03.2022, 16:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina B

Konec zápasu. (18:46:42)

60:23
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlavští hokejisté prodloužení využívají a poráží lídra své skupiny. Matějíček se dostal na modré ke střele a ADAM VESELSKÝ usměrnil puk do sítě. Vstřelil tak svůj druhý gól v utkání. Asistence: Martin Matějíček, Hynek Peš.

60:01

60:00

60:00
    Patrik Masnica dostává desetiminutový osobní trest za to, co po odpískání puku vystřelil na jihlavského brankáře. Kapitán Třince může jet rovnou do kabin.

59:54
    Třinec se osvobozuje a zápas půjde do prodloužení.

59:41
    Jihlava si v témže čase vyžádala oddech.

59:41
    Jihlava si v závěru zahraje přesilovou hru, dvě minuty za podrážení dostává Patrik Volas.

58:41
    Jihlavští už jsou v pěti.

58:35
    Puk už se dostal ven z útočného pásma Třince a hostům je tak pískán ofsajd.

58:31
    Střela Pospíšila od modré skončila pouze na připraveném napadajícím hráči Dukly.

57:54
    Jihlava se zatím úspěšně brání. Třinec je sice před Sigmundem, ale bez výraznější práce.

56:41
    Kevin Coufal je vyloučen na dvě minuty za napadení.

53:20
    ADAM VESELSKÝ srovnává stav utkání po střele z kruhu propálil Milotu, který měl zakrytý výhled.
    Asistence: Tomáš Vandas a Hynek Peš.

53:10
    Ani tentokrát Jihlavě akce nevyšla a znovu se Oceláři se znovu osvobozují.

52:28
    Habermannova střela končí v lapačce Miloty.

52:05
    Matějíčkova střela naskytla možnost dorazit kotouč do odkryté klece. Tam ale nikdo z jihlavských hráčů nebyl a kotouč nedorazil.

51:30
    Oceláři se rychle osvobozují.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 20. Peš, 25. Coufal, 54. Veselský (Vandas, Peš), 61. Veselský (Matějíček, Peš) – 30. Pohludka (Cedzo), 32. Cezdo (Lipka, Pohludka), 35. Pohludka (Cedzo, Masnica)

HC Dukla Jihlava: Černý (Sigmund) – Matějíček (A), Jeletz, Vandas (C), Loffler, Ošmera, Topol (A) – Veselský, Kudrna, Peš, Klapica, Chlubna, Habermann, Váňa, Coufal, Vojáček, Jungwirth.
    Trenér: Marek Melenovský.

HC Oceláři Třinec: Milota (Heczko) – Buják (A), Blaha, Solowski, Pospíšil, Volas, Holub – Pohludka, Lipka, Cedzo (A), Urbánec, Masnica (C), Gerych, Sikora, Holinka, Kubiesa, Martiňák, Mikula.
    Trenér: Marek Malík.

Rozhodčí: Karpíšek – Berger, Tichý