Liberec – Mladá Boleslav 4:5 (po pr.) | Black Angels – Střešovice 4:9 (kon.) | Chodov – Vítkovice 2:7 (kon.)
FBC Liberec
4:5 (1:3, 2:0, 1:1 - 0:1) Stav série: 0:3
Předvýběr.CZ Florbal MB
Sobota 05.03.2022, 17:00 • SH Dukla Liberec • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Nejlepší hráči utkání:

Liberec: Matěj Klucho
    Boleslav: Filip Zakonov (19:09:25)

65:26
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A je konec! Mückovi propadla pod tělem střela JIŘÍHO CURNEYHO a Boleslav má do zítřejšího utkání mečbol! Bez asistence.

Za brankou Mücka sedí řada dětí oblečených do libereckých dresů. Jsou to místní mládež, která měla hrát od sedmi svůj zápas.

62:09
    Suchánek mířil na zadní tyč, Mück byl pozorný.

61:51
    Jak Hemerka, tak Smutný jsou ale v pořádku a můžeme pokračovat.

61:51
    Na zemi zůstal ležet Hemerka, který po střetu s jiným hráčem naletěl do Smutného.

61:33
    Liberec je zatím mnohem aktivnější.

60:32
    Hra lítá nahoru dolu.

60:01

Utkání nakonec skutečně dospělo do prodloužení, které se bude hrát na 10 minut v počtu 5 na 5!

60:00

59:15
    Brejky na obou stranách pokryli obránci.

59:02
    Poslední minuta třetiny.

58:05
    Liberec právě vstřelil branku!
    No tak tady bude ještě drama! Po střele Wienera se z dorážky prosazuje FILIP SMUTNÝ! Asistence: Vojtěch Wiener.

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 18. Ferdan (Jakub Kopecký), 26. Wiener (Smutný), 38. Smutný, 59. Smutný (Wiener) – 2. Pěnička (Hemerka), 7. J. Bína (Hemerka), 14. Pěnička (J. Bína), 58. Korych (Hemerka), 66. Curney

FBC Liberec: D. Mück (Chlad) – Klucho, Bitman, Dlesk, Stránský, Pařízek – Jakub Kopecký, Mádlo, Vacek, Rozkovec, Smutný, Baudisch, Ferdan, Šoltys, Macháč, Wiener, Světlík, V. Janeček.
    Trenér: Petr Salát

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Tomšík) – Fišera, Suchánek, Gruber, Koláčný, Zakonov, Punčochář, Hemerka, Fořt – Šebek, Tomašík, Tadeáš Chroust, J. Bína, Tokoš, Korych, Zoufalý, Curney, Pěnička, Natov.
    Trenér: Petr Novotný

Rozhodčí: Šedivý – Štengl