Liberec – Mladá Boleslav 4:5 (po pr.) | Black Angels – Střešovice 4:9 (kon.) | Chodov – Vítkovice 2:7 (kon.)
FBC Liberec
4:5 (1:3, 2:0, 1:1 - 0:1) Stav série: 0:3
Předvýběr.CZ Florbal MB
Sobota 05.03.2022, 17:00 • SH Dukla Liberec • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

65:26
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A je konec! Mückovi propadla pod tělem střela JIŘÍHO CURNEYHO a Boleslav má do zítřejšího utkání mečbol! Bez asistence.

63:11
    Stránský šel sám na bránu a minul!

Utkání nakonec skutečně dospělo do prodloužení, které se bude hrát na 10 minut v počtu 5 na 5!

58:05
    Liberec právě vstřelil branku!
    No tak tady bude ještě drama! Po střele Wienera se z dorážky prosazuje FILIP SMUTNÝ! Asistence: Vojtěch Wiener.

57:18
    Liberec musí riskovat a jde hrát s prázdnou brankou!

57:08
    Boleslav necelé tři minuty před sirénou opět jde do vedení! MAREK KORYCH z dálky překvapil celou formaci Liberce a trefil se do růžku! Asistence: Adam Hemerka.

54:34
    Liberec trefil tyč!
    37:56 Filip SMUTNÝ - 3:3

37:56
    Máme srovnáno! Jakub Gruber zachyboval na půlce a dovolil Liberci jít do přečíslení, ve kterém to na sebe vzal FILIP SMUTNÝ! Bez asistence.

25:17
    Domácí už sice mimo přesilovku, ale přesto opět snižují! Fořt se začal zapojovat do hry, proto Filip Smutný zvolil rychlou střelu. Ta se zastavila o Bauerův zadní nárt, jenomže jako první se přes obránce dostal k míčku VOJTĚCH WIENER a zvedl míček do víka! Asistence: Filip Smutný.

23:13
    Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB (Miroslav Fořt – 2 min., Držení).

22:52
    Nepřesná hra Liberce ale dala střelu soupeři a Boleslav trefila tyč!
    17:05 Prokop FERDAN - 1:3

17:05
    Domácí snižují! Před Lukášem Bauerem se utvořila nepřehledná skrumáž, kde hosující obrana pohořela. Jakub Kopecký vybojoval míček, mezi hráči ho poslal na PROKOPA FERDANA, a ten vymetl Bauerův levý růžek! Asistence: Jakub Kopecký.
    13:42 Matěj PĚNIČKA - 0:3

13:42
    Adam Hemerka se ale šikovně prodral a je z toho branka! Nejprve zadovkou našel Bínu, který trefil jen gólmana. Míček ale ještě vybojoval ve změti hokejek, a tak ho další zadovkou poslal MATĚJI PĚNIČKOVI, který už Mücka prostřelil! Asistence: Jakub Bína.
    06:47 Jakub BÍNA - 0:2

06:47
    Naopak Boleslav z brejku skóruje! Třemi přihrávkami Předvýběr přešel celé hřiště, Hemerka křižně našel u pravé tyče JAKUBA BÍNU a ten zakončoval do odkryté brány! Asistence: Adam Hemerka.

01:53
    1. formace Boleslavi ale už branku střílí! MATĚJ PĚNIČKA prostřelil Mücka ranou zblízka. Asistence: Adam Hemerka.

Jdeme na úvodní buly!

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 18. Ferdan (Jakub Kopecký), 26. Wiener (Smutný), 38. Smutný, 59. Smutný (Wiener) – 2. Pěnička (Hemerka), 7. J. Bína (Hemerka), 14. Pěnička (J. Bína), 58. Korych (Hemerka), 66. Curney

FBC Liberec: D. Mück (Chlad) – Klucho, Bitman, Dlesk, Stránský, Pařízek – Jakub Kopecký, Mádlo, Vacek, Rozkovec, Smutný, Baudisch, Ferdan, Šoltys, Macháč, Wiener, Světlík, V. Janeček.
    Trenér: Petr Salát

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Tomšík) – Fišera, Suchánek, Gruber, Koláčný, Zakonov, Punčochář, Hemerka, Fořt – Šebek, Tomašík, Tadeáš Chroust, J. Bína, Tokoš, Korych, Zoufalý, Curney, Pěnička, Natov.
    Trenér: Petr Novotný

Rozhodčí: Šedivý – Štengl