Arizona – Ottawa 8:5 (kon.) | Florida – Detroit 6:2 (kon.) | Columbus – Boston 4:5 (0:1 po s.n.)
Washington – Seattle 5:2 (kon.) | Edmonton – Montreal 2:5 (kon.) | Toronto – Vancouver 4:6 (kon.)
San Jose – Nashville 0:8 (kon.) | Colorado – Calgary 3:4 (po pr.) | New Jersey – St. Louis 3:2 (po pr.)
Buffalo – Los Angeles 0:3 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:6 (kon.)
Buffalo Sabres
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Los Angeles Kings
Neděle 06.03.2022, 19:15 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:49:02)

Cal Peterson (LAK) – 19 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 60:00
    Dustin Tokarski (BUF) – 29 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,7 %, odchytal 59:41.

Dnešní zápas je u konce a nutno dodat, že nešlo o vůbec atraktivní podívanou. Buffalo hrálo vskutku velmi špatný hokej, za 60 minut vystřelilo pouze 19 pokusů na branku. Na druhé straně Kings měli hned 32 střel.

59:53 Dustin BROWN - 0:3

59:53
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    DUSTIN BROWN trefuje od červené čáry prázdnou branku a dává tečku dnešnímu zápasu. Asistence: Phillip Danault.

59:40
    Buffalo v šesti!

59:25
    Okposo střílel z pravého křídla, ale Petersen jistě zakročil vyrážečkou.
    59:02 Andreas ATHANASIOU - 0:2

59:02
    ANDREAS ATHANASIOU dostal kotouč na levé křídlo a jistou střelou do prázdné rozhodl tento zápas. Asistence: Alex Iafallo, Blake Lizotte.

58:50
    Lizotte skvěle vybojoval puk v rohu vlastního pásma, Kings se ženou na prázdnou branku.

58:37

58:08
    Kings opět dostali kotouč z vlastního pásma.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:57
    Trevor Moore jel sám na brankáře Tokarskiho, ale střelou mezi nohy neuspěl!

56:18
    Kings vyhazují puk do středního pásma a zatahují se zpět na svojí modrou. Bezzubé Buffalo se dnes skutečně trápí v ofenzívě.

54:25
    Do konce zápasů zbývá něco málo přes pět minut a Buffalo stále nemůže přijít na to, jak by se mohlo dostat do slušné střelecké pozice.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 37. Athanasiou (M. Anderson, Kaliyev), 60. Athanasiou (Iafallo, B. Lizotte), 60. D. Brown (Danault)

Buffalo Sabres: Tokarski (C. Anderson) – Bryson, Dahlin, Fitzgerald, M. Samuelsson, Pysyk, Hägg – Tuch, Tage Thompson, J. Skinner – Okposo, Cozens, Mittelstadt – V. Olofsson, Krebs, R. Asplund – Hayden, Eakin, Hinostroza.
    Los Angeles Kings: C. Petersen (Quick) – Doughty, M. Anderson, M. Roy, O. Määttä, Durzi, Björnfot – A. Kempe, Kopitar, Anderson-Dolan – Arvidsson, Danault, T. Moore – D. Brown, Byfield, Iafallo – Kaliyev, B. Lizotte, Athanasiou.

Rozhodčí: Rank – Joannette – Gawryletz, McNamara