Hattrick Brno – Česká Lípa 5:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Pardubice 5:10 (kon.)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
5:4 (2:0, 1:2, 2:2) Stav série: 1:3
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Neděle 06.03.2022, 17:00Play-down Livesport Superligy florbalu

Je konec! Hattrick Brno nakonec poráží Českou Lípu 5:4 a prodlužuje tuto sérii! Za hosty přitom v úvodu třetí části vyrovnal Tichý. O bleskovou odpověď se ale postaral Šimon Hronek. V 54. minutě dostala Česká Lípa šanci v podobě trestného střílení, které proměnil Radek Krajcigr. Rozhodující branku ale vsítil dvě minuty před koncem Lukáš Vlach. (19:04:22)

59:59
    Tak pozor! V poslední sekundě se ještě řeší, zda nebude Česká Lípa mít k dispozici další trestné střílení.

59:03
    Domácí vyhodili míček na polovinu soupeře a podařilo se jim vystřídat.

58:10
    Hosté zkouší štěstí bez brankáře!
    58:02 Lukáš VLACH - 5:4

58:02
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    Hattrick se dvě minuty před koncem základní hrací doby znovu dostává do vedení! K odraženému míčku se dostal LUKÁŠ VLACH, který rozjásal halu! Asistence: Šimon Hronek.

57:40
    Kučera fauloval v rohu hrací plochy a nabídl hráčům České Lípy volný úder ze zajímavé pozice.

57:25
    Hosté mají velký tlak a drží se na polovině soupeře. Hattrick brání v pevném bloku.

56:29
    Domácí brankář Kolajta si dal pozor na zakončení z pravé strany a bez problémů míček vytěsnil vedle zadní tyče.

56:03
    Zadáci Hattricku se snaží uklidnit hru. Domácí teď potřebují hrát pečlivě hlavně do defenzivy.

55:20
    Česká Lípa je po vyrovnání pořádně nabuzená a znovu kombinuje na polovině Hattricku.

54:22
    Brom táhl další akci Hattricku po pravé straně, ale jeho rána zápěstím skončila na bloku obránce.
    53:13 Radek KRAJCIGR - 4:4

53:13
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Česká Lípa využívá přesilovou hru! K odraženému míčku se dostal osamocený RADEK KRAJCIGR, který se nemýlil!

52:39
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Šimon Hronek – 2 min., Sekání).

52:39
    Branka skutečně neplatí!

52:39
    Tak pozor! Hosté měli výhodu a hráli bez brankáře. Jeden z hráčů České Lípy však míček neomylně poslal do vlastní branky. Sudí ale nejprve ukázal, že branku neuznává!

52:00
    Domácí se hnali do protiútoku, jenže místo zakončení přišla hodně pomalá přihrávka před branku, kterou si obrana pohlídala.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 10. Slezák (Suk), 13. Jalový (Juhaňák), 30. Jalový (Sládeček), 48. Š. Hronek (Sládeček), 59. Vlach (Š. Hronek) – 33. Ekl (Jirsa), 37. Dzierža (Staněk), 47. Tichý (TS), 54. Krajcigr

FBŠ Hummel Hattrick Brno: O. Kolajta (Raška) – Jalový, Kostka, Sládeček, J. Hájek, Suk, M. Kůra, J. Kůra – Brom, L. Kučera, Procházka, Juhaňák, Dominik Dvořák, Lhota, Š. Hronek, Vlach, Bednář, Gryc, Slezák.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: J. Dvořák (Ponomarev) – Tichý, Mlejnek, T. Kadlec, Slaný, Štěrba – Dzierža, Kouba, Karel, Kopič, Brodský, Jirsa, Staněk, Krajcigr, Ekl.