Pardubice – Královské Vinohrady 7:8 (po pr.) | Česká Lípa – Hattrick Brno 4:3 (kon.)
Sokoli Pardubice
7:8 (1:5, 3:1, 3:1 - 0:1) Stav série: 2:3
TJ Sokol Královské Vinohrady
Úterý 08.03.2022, 19:00Play-down Livesport Superligy florbalu

Tohle je ode mne vše, děkuji za pozornost a na shledanou. (21:28:02)

Ačkoli to ze začátku nevypadalo, tak se z pátého zápasu série vyklubalo pěkné drama. Domácí se dokázali oklepat po nepovedené úvodní třetině, kdy odcházeli do kabin za stavu 1:5, a v té druhé, která byla velmi vyrovnaná, snížili na 4:6. V závěrečné dvacetiminutovce šli poprvé v zápase do vedení, což nikdo po první třetině rozhodně nečekal. Hostům se ale povedlo srovnat, a tak až do konce základní hrací doby jsme mohli vidět velice vyrovnanou hru, která se přenesla do prodloužení. Avšak o drama v prodloužení jsme byli ochuzeni, protože se hostům podařilo trefit vítěznou branku hned po osmačtyřiceti vteřinách.

Šestý zápas se ve čtvrtek přesouvá do Prahy, což vedoucí Královské Vinohrady 3:2 na zápasy určitě ocení.

V týmu Sokoli Pardubice byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání Přemek Pakosta, na druhé straně to je Lukáš Gregor, který rozhodl gólem v prodloužení dnešní utkání.

60:48 Lukáš GREGOR - 7:8

60:48
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    A je rozhodnuto! Ondřej Stuchlík obral soupeře o míček, nahrál na Lukáše GREGORA, který vyslal svou dělovku od pravého mantinelu mezi tři tyče. Asistence: Ondřej Stuchlík.

60:10
    Útok hostů nic nenabídl a ve hře pokračují domácí.

60:01

60:00

59:55
    Obrovský závar v závěru třetiny před bránou hostů! Kučera si udělal prostor u levého mantinelu a trefil levou nohu Musila, odražený míček si našel Šmíd, jehož střela byla zablokována, a tak to zkusil ještě Pakosta, který byl rovněž neúspěšný.

58:54
    K Perglerovi se odrazil míček, a ten z bezprostřední vzdálenosti střílí vysoko nad.

Na dnešní utkání se přišlo podívat 258 diváků!

57:32
    Šmíd si navedl míček do středu hřiště a vyslal dělovku do blokujícího protihráče.

57:00
    Gregor nedosáhl na nahrávka svého spoluhráče, a tak ve hře pokračují domácí.

55:57
    Hosté se dlouho nikam nehrnuli, najednou ale přišla nahrávka podél mantinelu přes celé hřiště jednoho z hráčů, který nikoho nenašel, čímž zbytečně připravil svůj tým o míček.

55:00
    Hosté jsou nyní častěji na míčku než soupeř.

54:27
    Pohotová střela z levé strany Čudy byla zablokována Pakostou.
    52:03 Petr HARTMAN - 7:7

52:03
    Petr HARTMAN střílel z ostrého úhlu do prostoru brankáře Haleše, čímž nastřelil bránícího Lukáše Prixe, který si vrazil míček do vlastní brány. Asistence: Oliver Gold.

Jakub Hladký

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. P. Pakosta (Šmíd), 22. Šmíd (P. Pakosta), 33. Lukáš Kučera (Prix), 35. Zozulák (Teichman), 44. P. Pakosta, 44. Teichman (Slabý), 50. Prix (Šmíd) – 6. Procházka (P. Hartman), 7. Pergler (V. Klápa), 8. Pergler, 9. Gregor (O. Stuchlík), 16. Gregor (Musil), 36. V. Klápa, 53. P. Hartman (Gold), 61. Gregor (O. Stuchlík)

Sokoli Pardubice: Haleš (M. Denemark) – Kaluža, Nezval, Slabý, Prix, Kohoutek – Petr, P. Pakosta, Zozulák, Lukáš Kučera, Teichman, Klein, Šmíd, Křinka, Petržela, Savický, J. Burian, Smola, Žáček, P. Černý.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora (Musil) – D. Ježek, Gold, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Máca – V. Kopecký, P. Hartman, Pinkas, Gregor, Horák, Švejda, Z. Stuchlík, Paštika, Pergler, V. Klápa, Procházka, Kellenberger, Šolaja.

Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.